• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažím se o miminko v 35ti letech

2. dubna 2013 
Ahoj holky, konečně normální diskuse pro dospělé ženy - hurááááááá ! :sunglasses: Za pár dní budu mít 35 a snažíme se o první dítě. S přítelem nežiju, takže ty návštěvy a snažení jsou sporadické. Po 6 měsících prvního snažení se nám zadařilo, veliká radost, veliký plány, ale v 10tt jsem o to bohužel přišla, zamlklé těhu - teď jsem 3 týdny po revizi. Za pár měsíců začneme zkoušet nanovo. Já si v 35 letech konečně připadám přípravená na mateřství a necítím se už jako dítě. Myslím že je to ten nejlepší čas - o stáří nemůže být ani řeč. Každá máme za sebou nějakej osud a nějaký důvody proč do toho jdeme "až teď" - jen mě překvapuje kolik z vás to chce řešit přes "bílé pláště" - fakt hážete flintu do žita ? Ono je to všechno o psychice znám z okolí několik případů, kdy se domluvili na umělé oplodnění a než dostali termín a dostavili se na zákrok tak byli v tom - prostě to vypustili z hlavy, vzdali to a buch ! :grinning: Já byla v lednu na preventivce u gyndaře, řekl: děložní sliznice 3 vrstvy, ovulace za 2 dny, ideální podmínky, jděte do toho - tak jsem přesně podle instrukcí "znásilnila" miláška a čekala - nic ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem to obrečela, řekla si že jsem úplně neschopná a tak ideální podmínky a potvrzenou ovu už nebudu mít nikdy, vzdala jsem to a druhej měsíc //. To jsem vůbec nečekala - ta psychika je strašně mocná... Ale to už asi všechny víte. No nedopadlo to, ale doufám že se brzo zadaří. Jen přidávám příběh :wink:
16. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Furt taky něco řešim,svatební přípravy, tak se na diskuze zase tolik nedostanu :unamused: Kdybych už měla aspoň něco vyřešený :confounded: :confounded:, třeba to mimčo :grinning: :grinning: :grinning:
Janýsku, kdy budeš testovat? :wink: Jsem napnutá :grinning: :grinning: :grinning: Já mám zase depku, asi před MS. Jim ten Prednison a Pentomer :rolling_eyes: , žádný vedlejší účinky nepozoruju....
Ivo, takhle to taky vidím, že jsem na dítě zralá až teď kolem 35.
16. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Ivo vítej. Vše dobře dopadne, máš pravdu, že psychika je mocná. Jak jsem psala, už jsem si prošla různými stádii, teď jsem se sklidnila a říkám si, že buď bude nebo nebude.Já mám sice takový druhý začátek ale začátek to je :slight_smile:
No a jak jsem psala o těch radostech, tak jsem si dnes udělala takovou užitečnou radost:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=%2F&vImageID=2769224#navigator
16. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!

Moc se omlouvám....nejdřív to tu spáchám a nakonec sem z vás chodím asi nejmíň.

Janýsek asi dostane na prdel, mimina si zacpou uši!! :grinning: :grinning: Já jí dám ouplněk!!! :grinning: :grinning:

Tak vysvětlím ty svoje bylinky - Tak trochu jsem holka z vesnice (napůl, to by bylo delší vypravování) a mám velmi kladný vztah k přírodě.... :sweat_smile: ....a ne, že bych měla v rodině vyloženě nějakou čarodějnici..... (i když, .... :grinning: ), ale nějaká ta bylinka byla doma vždycky - květ lípy a bezu na nastydnutí většinou. Ale v těch kytičkách se docela vyznám, navíc jsem si i pořídila chytrou knížku, abych věděla co na co a teď jsme koupili chajdu v přírodě - bez vody, bez elektřiny, tím pádem bez televize....tak mám spoutu času, místo na sušení (už jsem si i pořídila košíček, se kterým vyrážím). Zatím mám - kontryhel (na ten bych potřebovala už stodolu), kopřivu, trochu maliníku (u nás je spíš ostružiník), teď mi pokvete lípa a bez a pak řebříček a třezalka. No a to je asi zatím všechno.... Je teda fakt, že ty čerstvé bylinky mi chutnají, ty kupované mi připadaly jak spařený seno :confounded:

Jo a abych nezapomněla - ještě jsem letos vařila pampeliškový med a mužskýmu udělala jitrocelovej sirup.....tak teď je to všechno :sweat_smile:

Tak jestli se Janýskovi zahojil výprask, tak přeju strašně moc štěstí, držim všechny prsty, co přinášej štěstí a i když jsem tu nebyla, vzpomněla jsem si na tebe několikrát denně! :wink:
20. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A samozřejmě vítám Ivu!! Potěší mě každá vrstevnice, která konečně dospěla :wink: a nepřipadá si jako že už má svoje odslouženo :unamused: Vždyť i já to mimčo řeším spíš kvůli věku, protože jinak bych byla schopná blbnout až do důchodu :wink:
20. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenny :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: áááááááááhoj, no já už myslela, že jsi se ztratila někde v lese a spřáhla jsi se s hejkalem :grinning:

Jééé pampeliškovej med a jitrocelovej sirup..., no holka mňam, ty jsi šikulka, to bych nepohrdla :slight_smile:
A ta chaloupka musí být krásně provoněná bylinkami :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už asi zase mašírovala někam s košíčkem...... :unamused:

Jsem na tebe včera myslela a ptala se na spolubojovnicích Zulíka, jestli tě neviděla...
20. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jdi ty :slight_smile: košíčkuju jen o víkendu :wink: ...no chaloupka - chtička 11 m2, dřevěná, na skále nad vodou v trempské osadě - říkám jí "orlí hnízdo" :sweat_smile: a máš pravdu, že voní, i ty kopřivy, když schnou, tak krásně voní. Na med jsem nemusela plácat elektřinu, jen jsem přiložila pár polínek a bylo to. Je tam obrovská pohoda, zvířátka, co se jinde už nevidí, ještěrky nám žerou z ruky... pohádka. Jen se trochu zlobim s pavoukama na kadiboudě :grinning:

Už za týden nás čeká první návštěva v CARu....pokaždý, když si na to vzpomenu, chytim trochu nerva :unamused:
20. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela ti tu chajdaloupku a tu pohodu v přírodě závidím :dizzy_face: :dizzy_face: a trampská osada...ohníčky...kytara...písničky, to já vždy tak milovala....
A návštěvy CAR se neboj, já když konečně začala, tak jsem si pak nadávala, proč už jsem to neudělala dávno a jen si nechala utíkat čas. Takhle se alespoň něco děje a je nějaká šance, že se snad jednou toho mimi ještě dočkám..... :wink:
20. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé hurááá, je tu dnes pohyb :wink: a já zrovna byla dlouho v "Kolbence" a výjimečně přišel manžel domů dřív, tak jsme byli na jedno orosené.Taky bylinky :grinning: No ale když jsme u nich, tak zrovna mne začala trápit alergie, vadí mi topoly a že toho lítá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jenny, pavouci v dřevěné kadibudce vždy byli :wink: Si to pamatruji od babičky.
20. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenny: díky za "razítko na příhlášku do klubu" :dizzy_face: piju kontryhel z lékárny, exkurze do tvojí stodoly by mě docela zajímala :grinning: Jinak jsem to poprvé od revize dostala a je to asi 3x silnější než obvykle, už aby to bylo za mnou, je to fakt síla... :angry: Tak se holky držte ! :wink:
20. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Koukám......tak nějak si tu ze mě děláte prču, že?!?!?! :angry: .... :grinning:

Tak na té chajdě jo, :stuck_out_tongue_closed_eyes: , osada ztracená naděje (ztracenka- KTO-kamarádi tábotových ohňů) je na dohled, ale i na doslech, takže si kytary užijeme s nimi i když jsme "za vodou" :wink:

K bylinkám si myslím, že pokud máte někde možnost do přírody, na čistou louku - kontryhel se dá najít snad na každé - tak je to i dobrá relaxace....u nás jsou ty louky nádherný a když to kvete, svítí sluníčko, zpívaj ptáci, tak ta hodinka uteče jako voda a ani se nám nechce přestat sbírat. Teď v neděli jsme byli zase na maliníku v lese a taky paráda.

Ivo - není zač :grinning:
21. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě dodám...

Ivo, měla bys to na exkursi trochu z ruky :unamused:

Janýsku - já vím, že mi tam hlavu neutrhnou, vlastně se i z jedné strany těším, že se bude něco dít, že to jen nebudeme nechávat osudu. Ale z druhé strany ty pochybnosti a obavy, co na nás všechno vybalí, když to tu čtu... co ty, jak se cítíš?? :wink:
21. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tady se mnou zas nikdo nemluví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mnou také nee :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Brepto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pojď, já si s tebou popovídám :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím, jsem hrozná s docházkou. Ale bohužel - jsem v práci.... takže i kdybych se sebevíc snažila, každou chvíli se mi rozletí dvěře a někdo něco potřebuje HNED, někdo přijde pro radu, honíme termíny, protáhne se jednání....jako dneska -jednání na 10 min. trvalo rovnou hodinu, ještě nepříjemný jak vosina v pr..., až mi tekly krůpěje po zádech. To si pak člověk musí odskočit na čouda a dopoledne je v čudu. Tímto se nijak nevymlouvám, jen vyvětluju... :pensive:
21. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasňačka, Jenny kde cca pracuješ??? :slight_smile:
Já si ráda píši s někým, když je zrovna na příjmu a nebaví mi moc nechávat vzkazy pro někoho, kdo se objeví....
21. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A pak když už si čas najdu, něco napíšu a čekám...a čekám...a čekám, pak to vzdám a zákonitě napíšeš a já to najdu zase kdoví kdy...tak to prostě je.

Ale jsi hrdinka s testěnim, to já tě mám pod kontrolou :wink: A to víš že jo, netesti, jestli to má klapnout (a že držím pěsti a věřím tomu), testění ti k tomu nepomůže. Já mám vyzkoušený, že ať má mrcha zpoždění 2 dny, nebo třeba 2 týdny, tak testnu a vturánu se ohlásí. Fakt. Kámoška už říkala - ty za to neutrácej, kup si jeden a vždycky jen dělej, "jako že jdeš testovat" a máš jí! :grinning: ...stačí na test jen pomyslet a mám pocit, že to fakt funguje.

(...to jsem chytrá, radim radim a možná jsem zvědavá víc než ty :wink: )
21. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky zvědavá, ale nebaví mi čumět na tu bílou celulózu, to mě jímá vztek :angry: :wink: Ale včera jsem testla, to jsi asi četla, holky mi hecovaly, tak jsem slíbila, že budu akční :sunglasses: :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kde pracuju... no ...jak bych to...ono nás lidi moc v lásce nemaj :unamused: Já vždycky říkám, zaměstnání, jako každý jiný, někdo to dělat musí a když to beru jako práci a moc to nežeru, tak to není tak strašný. Přátelé mě kvůli tomu neopouští a i jsem se vdala, tak to neni tak strašný :wink: :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Teď se se psaním přetrhnem :grinning:

Já testění vždycky odkládala a nakonec jsem se taky nechala vyhecovat některou z kámošek. To jsem zvědavá, až na tom zapracujem s odbornou pomocí, jak budu netrpělivá......nebo nám rovnou řeknou, ať na to zapomenem a bude po testění :confounded: ...jsem se moc nepomamila...mámě stačilo, že si vedle ní chlap položil trenky, já bych v nich mohla týden chodit, a nic :angry:
21. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Finančák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo policajtka :grinning: :grinning: :grinning:

Neboj, určo neřeknou, ať zapomenete, člověk tu čte všemožné příběhy a každému se snaží pomoci...., někdo do toho vlítne napoprvé, někdo musí zkoušet vícekrát....Podle mě je lepší, když na nějaký problém přijdou a řeší jej, než když ti tvrdí, že je vše O.K. a přesto se nedaří jako u nás...
21. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nepovim :wink:

.....já vim, mám to jako kolovrátek pořád v hlavě - chvíli dobrý, těšim se, pak dostanu strach, jsem nervózní...a tak pořád dokola. Ale ono to uteče, vždyť už v úterý..... :confused:
21. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenny a jedete do kterého CAR? Vím, že jsi to tu už psala, ale nechce se mi to hledat. Máš to v místě bydliště???
21. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bydlím na Praze 9, dělám na Praze 10 a jeden do Podolí, ale v rámci Prahy se to dá.
21. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobré...., já to dávám kolem 120 km tam a 120 km zpět, ale já už snad zvládnu vše...., když pojedeme do té Plzně na imuno, tak to bude ještě dál...
21. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ty jezdíš do Prahy, ale kam???
21. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já do Pronatalu
21. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek