• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažím se o miminko v 35ti letech

2. dubna 2013 
autor
Hmm, škoda, mohly jsme se tam někdy srazit :wink: Já čekala, že se sem ozvou spíš pražandy, že tady ten čas běží nějak rychleji a spousta holek děti odkládá, ale jak vidím, nic nevidím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ono tu těch "starších" holek je hodně, ale jsou různě rozeseté po jiných diskuzích....
Nás bylo v lednu a únoru na diskuzi, když se zakládala moc a fičelo to jako v úle, už jsme dovršily 10.000 příspěvků a založily novou... a jak holčiny postupně otěhotněly, tak už tolik nechodí a těm co se nepovedlo, tak na to nechcou moc myslet a přijdou zase až se něco bude dít.... Nyní nás tam chodí pár, nejčastěji jsem tam já s Janettkou, té je 40, nyní jí zjistili zamlklé těhu a je z toho smutná a ráda si povídá.... Už jsem tě tam několikrát zvala, já tady pak lítám mezi diskuzema, když se objeví někdo známý.... K nám můžeš kdykoliv, vždy se tam objeví nějaká nová holčina a nějaká zase otěhotní a tak pořád dokola, od toho února už jich je dost těhulek
21. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zase jsem tu něco měla....

Já tam k vám samozřejmě občas nakouknu, ale přišlo mi, že za 1) už jste všichni v těch pokusech mnohem dál, že já zatím vím prd a za 2) že už se tam hodně znáte, víte která na tom jak je a to teda zatím nějak pobrat nestíhám :wink: ... ale slibuju, že že někdy zaskočím na návštěvu :wink:

Musím pádit, mám toho po práci moc, tak pa, drž se i je a brzo ahoj!!
21. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahóoóóój :slight_smile:
Jsou tam i holčiny, které jsou po 1. konzultaci nebo ještě ani nebyly. A ono je tu na MK těch příběhů tolik, že navzájem si taky prd pamatujeme a pořád se ptáme.... Janettka např. ještě v CAR nebyla... :slight_smile: A i když už některé máme nějaké pokusy za sebou, stále si předáváme zkušenosti a meleme je dokola pro ty nové :slight_smile: :slight_smile: a právě nás nyní moc na diskuzi nechodí, tak budeme rády za nový "kus" :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Jenny, pokud Ti budu stačit, jsem pražanda a docela kousek od Tebe :wink:
21. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Janýsku a všechny ostatní, přeji krásný víkend a zase mizím....

Janýs, jak to vypadá, co je nového? Už se těším na pondělí, že tu od tebe najdu vzkaz. Na spolubojovnice se asi přidám po první návštěvě v CARu, ať mi máš co napsat do tabulky :wink:

Teď už nestíhám, víc napíšu po víkendu...musím hned v pondělí, protože v úterý si beru volno, nechci, aby tu věděli, že už se snažíme o prcka tak hodně :wink: tak pa pa páááááá
22. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Jenny tak s tim testenim je to asi pravda, ja jsem si testla teď 30DC, a nic, 31DC jsem jí měla :angry: :angry: :angry: mrchu...podruhý za sebou 31 dnů, jinak tohle nikdy nemam, klasika 28. To je k pos..., už asi testovat nebudu, jinak mě trefí. Jim ten Prednison a Pentomer teprve 3. týden, no tak to asi ještě není OK. Zítra se stavim v Praze pro recept na další dávku. Jsem zrovna řikala, že jsem byla spokojenější a šťastná, než jsme se začali snažit, teď se cpu práškama a mám akorát nervy, jestli to někdy vůbec vyjde nebo ne. :confounded: :confounded:
Janýsek bude mít teď testovací, cooo? :wink: Držim palce :wink:
22. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky... Tak jsem se těšila na nějaké dobré zprávy..... :unamused: Janýs, jsi statečná :fearful:

My máme za sebou první návštěvu, zatím toho samozřejmě moc nevíme - mužskej šel na krev, já klasika, krev mě ještě čeká, na imunologii jsme 18.6., mužskej má na spermio zavolat a objednat se. Až budou výsledky, nejspíš mi doporučí laparku, říkal pan Dr. (Mimochodem moc pěknej a sympatickej....až mě napadlo, že se ho zeptám, jestli to oplodňování nechce vzít do vlastních "rukou" :grinning: ) .... akorát mě potěšil, že prý NÁM roste pěkný foliku a budu ovulovat - tak alespoň něco vím hned po první návštěvě :wink:

Tak se holky držte!!! A hlaste novinky :wink:
27. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Janýsku...... :frowning2: ...... co máš v plánu dál?

Nakoukla jsem do několika diskusí, ale moc dobrých zpráv jsem nenašla....... :unamused: ...asi nějaký blbý období ....
27. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No Jenny, tak když ti tam roste takový pašák, tak tam chce poslat kvantum bojovnejch spermoníků a pořádně ho tam uťukat :slight_smile: To tě na té konzultaci chytaly nějaké vilné myšlenky, když jsi chtěla hned zapojit i dokyho :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj, ráda tě vidím.... :slight_smile:

No pašák, to víš, že já tomu prd rozumím a nebýt konáka, tak kdyby na mě vybalil nějakej folikul, nevěděla bych vůbec která bije :sweat_smile: (ve zprávě mám E 9mm, DF 19mm :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Dneska mě od rána bolí břicho, tak měl asi pravdu .... samozřejmě, že už jsem zvýšenou večerní aktivitu nahlásila :wink:

S tím doktorem to byl samozřejmě vtip, to se mi honilo hlavou dodatečně - tam jsem měla v hlavě naprosto vymeteno :unamused:
27. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
A to nejenom dnes večer, cvičně je tam pošli i zítra a pozítří, oni si tam poplavou a třeba pana vajíčka nějaká byčíkatá obludka ukecá :sweat_smile: Však záleží, kdy ta ovulka přesně bude....... :slight_smile:
No a než-li jsi se nadála, už se taky snažilkuješ za pomocí bílých plášťů.....
27. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile: Tak trochu vlastně jo. Je pravda, že i to malé sdělení mi udělalo radost, že alespoň něco funguje jak má (ty se v těch číslech vyznáš???).

Mám doma dokonce 3 ovu testy, to je akorát, v pátek ale odjíždím, tak uvidím, jestli ráno?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mě spíš zabije :grinning:

A co ty, jaké máš plány?? :fearful:
27. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jedno čísílko bude velikost toho folíku..., tak hádám kdyby to bylo těch 19 mm, tak to už by byl velký a pomalu by se chystal prasknout a 9 mm by mohla být sliznice.........., ale hádám :slight_smile:

Já si budu volat na objednání na to imuno, to zřejmě chvíli potrvá a uvidím s jakou pochodím..... mám tam ještě 2 mrazáčky, ale nechci jít do 5. pokusu po hlavě, vyhodit prachy a čekat na zázrak......
27. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Děkuju paní Dr. :wink: já si to tak i myslela, jak jak píšu pořád odkola, vím pořád prd. To bude určitě těma bylinkama :wink: :grinning:

Nás na imuno poslali hned, tedy objednat se, tak máme termín už na 18.6. Docela mě ty rychlost překvapila a jsem ráda.

Chtěla jsem napsat chápu tě, ale....asi ne, asi si ani nedokážu zatím představit tolik pokusů, čekání, naděje, času...atd.
27. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Janýs, pa, musím pro dnešek balit. Měj se a hodně síly :pensive:

...jak jak píšu ("ale jak píšu") pořád odkola ("dokola") :grinning: To je znamení, že mám padat domu a dělat věci, který mi jdou líp :wink:
27. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Však já jsem tomu rozumněla i bez toho překladu :sweat_smile:
Hoj kočko :slight_smile:
27. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj!! ...asi hlavně Janýskovi, máme tu teď takovou soukromou komůrku :grinning: Dneska jsem hrozně vytlemená...

Držím synkovi pěsti!! A koukej brzo dát vědět, jak dopadl :wink: Já maturovala na podzim a šla jsem tam s tím, že to neudělám - upřímně jsem byla celé 4 roky pěknej lempl a fakt jsem uměla kulový - to bylo překvápko, když jsem to zvládla....uši byly sice zralý na plastiku, ale na mě to byl úspěch :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A teď proč jsem vytlemená - včera jsem měla poprvé // na testu - sice jen na ovu, ale i tak...a že to byla dálnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: akce proběhla, pak hodina v poloze "vzhůrunohama"....co víc pro to dělat? :wink: A když jsem tady pročítala diskuse a narazila někde na plodný hlen, říkala jsem si "mám, nemám??" tak teď už vim, mám...připadam si jak megaslimák :grinning: Takže znovu chválím bylinky :sweat_smile: ...... když to neklapne, tak za 1) už to řešíme s doktorama, za 2) vím, že alespoň něco funguje, tak mám z toho dobrou náladu. :slight_smile:

A včera jsme diskutovali o jménech....poprvé....jo kdyby to tak klaplo, to by byl asi nejrychlejší úspěch CARu :grinning:
28. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,nebudu psat zeny,protoze jeste holky jsme,ne?
Muzu se k vam pridat? Ja mam taky 35 a jenny bydlim a pracuji v Praze 10.Dneska jsem zacala stimulovat na 2.ivf a chodim k Apolinari.

Ted si vas jdu docist. :wink:
28. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj i když mi není jen 35 tak se ráda přidám...já jsem takový přívědek Janýska.... :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No jasně že "holky" :grinning: ...ahoj!! Já nevím, že se pořád někdo ptá, jestli se smí přidat, když je to otevřená diskuse :wink: Už vás obě trošičku znám, nakukuju samozřejmě i jinam, hlavně když hledám Janýska na spolubojovnicích :wink:

Lari, já bydlím na P9, ale dělám taky na P10 :wink:

.....už jste hodně napřed, já teprve na úplném začátku ...
28. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a dřív jaem bydlela taky na P10 a pracovala jinde, ale taky na P10 :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejsme napřed,aspoň já ne...po 2 revizích jsem opět na začátku a čeká mě rozhodnutí co chci....
28. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja bydlim a delam v Zabehlicich,treba se zname :wink: Kecam.

No ono si pred kazdym ivf pripadas jako na zacatku. :frowning2:
28. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
P10...jste tajemné...chápu dobře,části Prahy.... :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Janett, ano, Praha 10 :wink: Já jsem Vršovanda ...

Janett, ségra měla nerozky 13.5. :wink:

Larri, znát se klidně můžem, pracovně občas cestuju, to by záleželo na tom, co přesně děláš :wink:

...na začátku myslím tak, že jsem z Janýska tahala co znamená jaká zkratka, vlastně všechny vyšetření mám teprve před sebou, vůbec nemám představu, co mě čeká a nemine.... ale jestli jste koukly v diskusi zpět, tak už to víte :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Na Hamru,myslim,ze vic psat nemusim :wink:
28. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No, jak se to vezme :grinning: Vím kde, vím co to je atd., ale jestli se tvoje povolání mohle setkat s mým, to jistý není :wink: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja vim,ze pracovne se asi nepotkavame,ale myslela jsem,jestli si k nam nechodila na kaficko.

A ty proste nereknes co delas? Ja mela kolegyni z Vrsovic,ale te je 26,takze k nam dost mlada.
28. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Už jsem to tu někde na minulé stránce řešila s Janýskem :wink: ...mohla bych se s tebou potkávat, kdybys dělala třeba účetní :slight_smile: Určitě až někdy vyrazím okolo na nějaké to služební poježděníčko, mohla bych se cestou zastavit (já se teď ven moc nedostanu, ale občas vyrážím).
28. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek