Snažím se o miminko v 35ti letech

jenny73
15. dub 2009

Zdravím všechny, co sem třeba jen nakouknou... 😉

Než jsem založila toto vlákno, přečetla jsem desítky diskusí, stovky témat, tisíce příspěvků... bohužel jsem nenašla přesně to, co hledám.

Je mi 35 let (už skoro rok 😀 ) a nemám děti. S prvním manželem nevyšlo nejen manželství... teď mám druhého manžela (také bezdětný), konečně si oba užíváme náš dosud ne zrovna vydařený život (partnerský) a rádi bychom miminko (hlavně vzhledem k našemu věku)...

Po roce snažení - dělali jsme co jsme mohli 😀 - jsem své paní Dr. gyn. oznámila naše přání. Ta mi řekla, že jsem ještě mladá (!!!), že se doporučuje podpírat po sexu zadeček a ať si přečtu rady na netu. Na další návštěvě mi dala papír pro manžela na spermiogram. Když jsem ho chtěla objednat bylo mi sděleno, že ho objednávat nemusím, ať přijde na krev, zaplatí 800,- a že mu řeknou, kdy má přinést vzorek. Ale další "služby" - jako např. mé krevní testy, ultrazvuk apod. - že nemohou sloužit.... 😒

Od známého jsem dostala kontakt a doporučení na CAR v Podolí a tak jsme se objednali - termín první návštěvy - květen 2009.

Je tu některá snažilka, která je na tom podobně jako já? Nechce se mi začínat "samotné" a ráda bych měla někoho, s kým bych mohla průběh snažení probrat. Diskutujících je tu spousta a mně, jako začátečnici, už se z těch zkratek, které ani nevím, co znamenají, motá hlava... 😨

jenny73
autor
28. kvě 2009

Jo a dokonce jsem krátce bydlela v podnájmu v záběhlicích, ale to už je cca 13 let 🙂

janettka
28. kvě 2009

že ty jsi na FU....bože ty jsi má vrchnost hihi

jenny73
autor
28. kvě 2009

😀 😀 Janýsek napsala to samý 😀 😀 FÚ je tedy pěknej bubák 😝 ...jsi daleko 😉

janettka
28. kvě 2009

tak ještě OSSZ nebo ZP?

jenny73
autor
28. kvě 2009

😀 😀 😝

Kde je Janýsek?? Buď slaví, nebo jí kleplo 😀 Ale já zítra nejsem, o víkendu jsem bez netu.....to mám do pondělka vydržet??? 😨

janettka
28. kvě 2009

slaví jak vzteklá hihi...to znám,ta 1.matura mě stála pěknej bolehlav! 😀

jenny73
autor
28. kvě 2009

Naši to moc neřešili...sice byli rády, ale bylo mi řečeno - "Mohlo to bejt lepší, kdybys chtěla".... pravdu měli, ale mě to hrozně zklamalo 😒

Moc bych jí to přála, aby jí synáček udělal pořádnou radost 😉

janettka
28. kvě 2009

no my už teď to 4.zakončení školy taky moc neřešili...u 1.kluka jsme chtěli oslavu a on se na nás vyprdl hihi tak jsme slavili sami....ale jsem ráda,že jsou děcka hotoví to se přiznám...ještě kdoví co bude s tou naší 11letou....

jenny73
autor
28. kvě 2009

Hmm, jenže já byla 1. 😒 ...ale tam se spoléhalo na ségru, ta byla ta chtřejší, spolehlivější, atd. atd.....

Za chvíli budu muset vyrazit dom, ještě mě čeká pošta .... 😉 ... 😀 ....zítra jedu služebně na jakousi sportovní akci, takže až v pondělí pa!!!

No rozepsala jsem se až dost ne?? 😉

janettka
28. kvě 2009

no úplně!!!tak se pak v pondělí ukaž,já nakouknu taky....jdu žehlit,už mi to zas málem zmoklo...papa

janysek70
29. kvě 2009

Zdarec holkýýýýýýýý 🙂
😀 😀 😀 😀 😀 jsem se tlemila u té možnosti narazit či nenarazit na sebe pracovně, Jenny ty jsi číslo 😅 a já vím a nepovím 😅 😅
Hej, tak matura je doma, no docela těžko se mi dýchalo, ale po informačních telefonátech po jednotlivých předmětech se mi pomalu vracel kyslík do plic a ty brďo, vážně mi spadl balvan z hrbu.... Po dlouhé době zase nějaká dobrá zpráva 🙂
Jenny, copak že dnes nejsi, že by jsi si vzala dovču a držela nožky do praku??? 😅 Fíííííííííha, jsi to snaženíčko vzala útokem 😅 Tak si užij víkendík a v pondělí se třeba potkáme zděs.....

jenny73
autor
1. čer 2009

😀 😀 😀 Janýsku ty jsi číslo!!! Asi 2 příspěvky nad tebou je napsáno, že jedu na sportovní akci! 😉 Bylo to tam fajn, jen mi to mužskej doma trochu znepříjemnil, že jako mi to asi zrovna neudělalo nejlíp a že když se snažíme... No, uběhla jsem cca 200m a popila vína...dost, ale ne nijak závratně moc.... Prostě se rypákovi nelíbilo, že jsem přes noc vypadla z baráku tak to podal tak blbě, že se sice snažíme přes rok, ale jestli to nevyjde tenhle měsíc, můžu za to já 😠 ... no chlapečku, povíme si za týden po spermiu 😀

Jinak Janýsku samozřejmě gratuluju k matuře 😉

A zdravím ten dav tady

😉

larri
1. čer 2009

Taky zdravim tady damy,
zatim co ty si Jenny popijis a behas maratony,tak ja si uzivala viken v praci 🙂.Vcera jsme tam meli tu velkou akci,tak jsem rada,ze uz je po ni.
Zitra jdu na utz,tak jsem zvedava,jak to bude vypadat.Nemuuuuzu se dockat,az si vezmu po OPU dovcu.

Jenny,prehlidla jsem kde pracujes,nemuzes to tady napsat znova? 😀

janysek70
1. čer 2009

Ahoj "pětatřicítky" 😵
Larri neřekne, ona je inkognito něco jako agentka FBI 🙂
Jenny a tak když jsi nebyla v noci doma, tak dobrý jo? To jsi si propila volátko, co? 😅

jenny73
autor
1. čer 2009

No propila....popila, žádné závratné množství a jen víno a šáňo, ale i to celkem stačilo.... 😝

jenny73
autor
1. čer 2009

Lari, nic jsi nepřehlídla, o nic jsi nepřišla 😀

jenny73
autor
2. čer 2009

Fuj to je propad... 😝 😀 ...už jsem myslela, že to nevylovim 😉 Zdravim všechny a přeju hezký den!! 🙂

janysek70
2. čer 2009

Zdarec 🙂 no já to za chvíli zabalím a mám v plánu pověnovat se domácím pracem..., služební věci jsou vcelku v kupě.......
Jo mám nějaké roupy, včera jsem manžela prubovala na vymalování ložnice a pokojíku a vzpínal se...., tak budu muset dotáhnout z města barvy a vše připravit a postavit ho před hotovou věc 🙂 . Co kdybych otěhotněla, tak by na to pak byl sám, takhle má ve mně statečného pomocníka 😅

jenny73
autor
2. čer 2009

Já zas nějak doroupovala....v práci mě to nebaví, doma bylo trochu dusno, tak tak jen jako že přežívám, bloumám jak bez ducha - závidím ti tvou energii 😒

janysek70
2. čer 2009

To já jsem z práce taky pěkně otrávená, pořád čekám, že se mi podaří zapadnout do toho těhu stavu a pak že to balím a takhle musím setrvávat dál, páč nyní hledat něco jiného a pak odejít, je hloupé.....
No a nějak si to mezidobí zpříjemnit musím, by mi z toho už jinak švihlo. Ta zima a ty neúspěchy kolem mi dost vysály, tak se snažím se s tím poprat.....

janettka
2. čer 2009

tys nás opustila Jani na bojovnicích...tam se nám to po těch neúspěších nějak rozpadá ☹ .....ale mě se nezbavíš hihi

janysek70
2. čer 2009

Co to povídáš, vždyť jsem tam každý den 🙂 , dnes jsem tam taky už oxidovala, ale je tam nyní nikdo 😀

janettka
2. čer 2009

Jooo?No já se tam už po tobě sháněla 😉 ..tak jsem to rozsekla Jani...24.6. jdem do Pronatalu 🙂

janysek70
2. čer 2009

No paráda 🙂 . A jedeš do Prahy? Ohledně toho imuna jsem ti včera psala, jak tam asi neobjednají o prázdninách..., mě vecpali ještě na ten červen...

janettka
2. čer 2009

no to jsem nějak přehlédla...sakryš to mě sereee...no ale co nadělám a volala jsi ne kliniku nebo do nemocnice???Jsou tam myslím 2čísla jestli dobře pamatuju.Jo jedu do Prahy,asi to bude víc ježdění, ale jsem takový patriarcha,chci aby mi dělali všechno v jednom ústavu.... 🙂

janysek70
2. čer 2009

No písala jsem ti to na Spolubojovnice...... včera jsem tam volala a že by to chtělo trošku větší pauzu po tom KET, aby všechny hormony byly pryč....., no ale že přes dovolené nějak nebude ambulance fungovat a že jsem jim to vysvětlila kvůli věku a 3. IVF, tak mi vezmou v červnu, to budu 15. DC a oni berou mimo krve i ten ovulační hlen.... Jo a volala jsem na to číslo co končí 241

janettka
2. čer 2009

hmmm tak to nestihnu,já snad budu mít v červnu mrchu...no pak se uvidí co mi řeknou v Pronatalu,počítám,že léto zabijeme vyšetřením,budou dovolené takže to tam asi nepofrčí...

janysek70
2. čer 2009

Jasan Jani, dáme si letní pauzu, necháme se řádně vyšetřit a v září s novým větrem v zádech hrrr na to 😵

janettka
2. čer 2009

Jani v Pronatalu je nějaká paní doktorka?Když jsem se objednávala tak se mě ptali ke komu chci,řekla jsem,že když to neznám,že je mi to jedno a pak mi říkala,že nejlepší by bylo kdybych neměla ms aby mě mohla p.dr prohlídnout...tak počítám,že jdu k doktorce....

janysek70
2. čer 2009

Ony tam jedou vždy 2 ambulance a ostatní jsou na sále nebo mají volno..... Já tam jednou byla u dr. Slámové, ta tam byla na ambulanci vždy a vedle byl Vobořil nebo Kult..... Pak mi 2x dělala transfer Lazarovská...