Snažím se o miminko v 35ti letech

jenny73
15. dub 2009

Zdravím všechny, co sem třeba jen nakouknou... 😉

Než jsem založila toto vlákno, přečetla jsem desítky diskusí, stovky témat, tisíce příspěvků... bohužel jsem nenašla přesně to, co hledám.

Je mi 35 let (už skoro rok 😀 ) a nemám děti. S prvním manželem nevyšlo nejen manželství... teď mám druhého manžela (také bezdětný), konečně si oba užíváme náš dosud ne zrovna vydařený život (partnerský) a rádi bychom miminko (hlavně vzhledem k našemu věku)...

Po roce snažení - dělali jsme co jsme mohli 😀 - jsem své paní Dr. gyn. oznámila naše přání. Ta mi řekla, že jsem ještě mladá (!!!), že se doporučuje podpírat po sexu zadeček a ať si přečtu rady na netu. Na další návštěvě mi dala papír pro manžela na spermiogram. Když jsem ho chtěla objednat bylo mi sděleno, že ho objednávat nemusím, ať přijde na krev, zaplatí 800,- a že mu řeknou, kdy má přinést vzorek. Ale další "služby" - jako např. mé krevní testy, ultrazvuk apod. - že nemohou sloužit.... 😒

Od známého jsem dostala kontakt a doporučení na CAR v Podolí a tak jsme se objednali - termín první návštěvy - květen 2009.

Je tu některá snažilka, která je na tom podobně jako já? Nechce se mi začínat "samotné" a ráda bych měla někoho, s kým bych mohla průběh snažení probrat. Diskutujících je tu spousta a mně, jako začátečnici, už se z těch zkratek, které ani nevím, co znamenají, motá hlava... 😨

jenny73
autor
21. kvě 2009

Hmm, škoda, mohly jsme se tam někdy srazit 😉 Já čekala, že se sem ozvou spíš pražandy, že tady ten čas běží nějak rychleji a spousta holek děti odkládá, ale jak vidím, nic nevidím... 😝

janysek70
21. kvě 2009

Ono tu těch "starších" holek je hodně, ale jsou různě rozeseté po jiných diskuzích....
Nás bylo v lednu a únoru na diskuzi, když se zakládala moc a fičelo to jako v úle, už jsme dovršily 10.000 příspěvků a založily novou... a jak holčiny postupně otěhotněly, tak už tolik nechodí a těm co se nepovedlo, tak na to nechcou moc myslet a přijdou zase až se něco bude dít.... Nyní nás tam chodí pár, nejčastěji jsem tam já s Janettkou, té je 40, nyní jí zjistili zamlklé těhu a je z toho smutná a ráda si povídá.... Už jsem tě tam několikrát zvala, já tady pak lítám mezi diskuzema, když se objeví někdo známý.... K nám můžeš kdykoliv, vždy se tam objeví nějaká nová holčina a nějaká zase otěhotní a tak pořád dokola, od toho února už jich je dost těhulek

jenny73
autor
21. kvě 2009

Zase jsem tu něco měla....

Já tam k vám samozřejmě občas nakouknu, ale přišlo mi, že za 1) už jste všichni v těch pokusech mnohem dál, že já zatím vím prd a za 2) že už se tam hodně znáte, víte která na tom jak je a to teda zatím nějak pobrat nestíhám 😉 ... ale slibuju, že že někdy zaskočím na návštěvu 😉

Musím pádit, mám toho po práci moc, tak pa, drž se i je a brzo ahoj!!

janysek70
21. kvě 2009

Ahóoóóój 🙂
Jsou tam i holčiny, které jsou po 1. konzultaci nebo ještě ani nebyly. A ono je tu na MK těch příběhů tolik, že navzájem si taky prd pamatujeme a pořád se ptáme.... Janettka např. ještě v CAR nebyla... 🙂 A i když už některé máme nějaké pokusy za sebou, stále si předáváme zkušenosti a meleme je dokola pro ty nové 🙂 🙂 a právě nás nyní moc na diskuzi nechodí, tak budeme rády za nový "kus" 😀 😀 😀

zulik
21. kvě 2009

Ahoj,
Jenny, pokud Ti budu stačit, jsem pražanda a docela kousek od Tebe 😉

jenny73
autor
22. kvě 2009

Janýsku a všechny ostatní, přeji krásný víkend a zase mizím....

Janýs, jak to vypadá, co je nového? Už se těším na pondělí, že tu od tebe najdu vzkaz. Na spolubojovnice se asi přidám po první návštěvě v CARu, ať mi máš co napsat do tabulky 😉

Teď už nestíhám, víc napíšu po víkendu...musím hned v pondělí, protože v úterý si beru volno, nechci, aby tu věděli, že už se snažíme o prcka tak hodně 😉 tak pa pa páááááá

mandre
22. kvě 2009

Ahoj holky,
Jenny tak s tim testenim je to asi pravda, ja jsem si testla teď 30DC, a nic, 31DC jsem jí měla 😠 😠 😠 mrchu...podruhý za sebou 31 dnů, jinak tohle nikdy nemam, klasika 28. To je k pos..., už asi testovat nebudu, jinak mě trefí. Jim ten Prednison a Pentomer teprve 3. týden, no tak to asi ještě není OK. Zítra se stavim v Praze pro recept na další dávku. Jsem zrovna řikala, že jsem byla spokojenější a šťastná, než jsme se začali snažit, teď se cpu práškama a mám akorát nervy, jestli to někdy vůbec vyjde nebo ne. 😖 😖
Janýsek bude mít teď testovací, cooo? 😉 Držim palce 😉

jenny73
autor
27. kvě 2009

Ahoj holky... Tak jsem se těšila na nějaké dobré zprávy..... 😒 Janýs, jsi statečná 😨

My máme za sebou první návštěvu, zatím toho samozřejmě moc nevíme - mužskej šel na krev, já klasika, krev mě ještě čeká, na imunologii jsme 18.6., mužskej má na spermio zavolat a objednat se. Až budou výsledky, nejspíš mi doporučí laparku, říkal pan Dr. (Mimochodem moc pěknej a sympatickej....až mě napadlo, že se ho zeptám, jestli to oplodňování nechce vzít do vlastních "rukou" 😀 ) .... akorát mě potěšil, že prý NÁM roste pěkný foliku a budu ovulovat - tak alespoň něco vím hned po první návštěvě 😉

Tak se holky držte!!! A hlaste novinky 😉

jenny73
autor
27. kvě 2009

Janýsku...... ☹ ...... co máš v plánu dál?

Nakoukla jsem do několika diskusí, ale moc dobrých zpráv jsem nenašla....... 😒 ...asi nějaký blbý období ....

janysek70
27. kvě 2009

No Jenny, tak když ti tam roste takový pašák, tak tam chce poslat kvantum bojovnejch spermoníků a pořádně ho tam uťukat 🙂 To tě na té konzultaci chytaly nějaké vilné myšlenky, když jsi chtěla hned zapojit i dokyho 😅

jenny73
autor
27. kvě 2009

Ahoj, ráda tě vidím.... 🙂

No pašák, to víš, že já tomu prd rozumím a nebýt konáka, tak kdyby na mě vybalil nějakej folikul, nevěděla bych vůbec která bije 😅 (ve zprávě mám E 9mm, DF 19mm 😝 ) Dneska mě od rána bolí břicho, tak měl asi pravdu .... samozřejmě, že už jsem zvýšenou večerní aktivitu nahlásila 😉

S tím doktorem to byl samozřejmě vtip, to se mi honilo hlavou dodatečně - tam jsem měla v hlavě naprosto vymeteno 😒

janysek70
27. kvě 2009

A to nejenom dnes večer, cvičně je tam pošli i zítra a pozítří, oni si tam poplavou a třeba pana vajíčka nějaká byčíkatá obludka ukecá 😅 Však záleží, kdy ta ovulka přesně bude....... 🙂
No a než-li jsi se nadála, už se taky snažilkuješ za pomocí bílých plášťů.....

jenny73
autor
27. kvě 2009

🙂 Tak trochu vlastně jo. Je pravda, že i to malé sdělení mi udělalo radost, že alespoň něco funguje jak má (ty se v těch číslech vyznáš???).

Mám doma dokonce 3 ovu testy, to je akorát, v pátek ale odjíždím, tak uvidím, jestli ráno?? 😝 To mě spíš zabije 😀

A co ty, jaké máš plány?? 😨

janysek70
27. kvě 2009

Jedno čísílko bude velikost toho folíku..., tak hádám kdyby to bylo těch 19 mm, tak to už by byl velký a pomalu by se chystal prasknout a 9 mm by mohla být sliznice.........., ale hádám 🙂

Já si budu volat na objednání na to imuno, to zřejmě chvíli potrvá a uvidím s jakou pochodím..... mám tam ještě 2 mrazáčky, ale nechci jít do 5. pokusu po hlavě, vyhodit prachy a čekat na zázrak......

jenny73
autor
27. kvě 2009

Děkuju paní Dr. 😉 já si to tak i myslela, jak jak píšu pořád odkola, vím pořád prd. To bude určitě těma bylinkama 😉 😀

Nás na imuno poslali hned, tedy objednat se, tak máme termín už na 18.6. Docela mě ty rychlost překvapila a jsem ráda.

Chtěla jsem napsat chápu tě, ale....asi ne, asi si ani nedokážu zatím představit tolik pokusů, čekání, naděje, času...atd.

jenny73
autor
27. kvě 2009

Janýs, pa, musím pro dnešek balit. Měj se a hodně síly 😔

...jak jak píšu ("ale jak píšu") pořád odkola ("dokola") 😀 To je znamení, že mám padat domu a dělat věci, který mi jdou líp 😉

janysek70
27. kvě 2009

Však já jsem tomu rozumněla i bez toho překladu 😅
Hoj kočko 🙂

jenny73
autor
28. kvě 2009

Ahoj!! ...asi hlavně Janýskovi, máme tu teď takovou soukromou komůrku 😀 Dneska jsem hrozně vytlemená...

Držím synkovi pěsti!! A koukej brzo dát vědět, jak dopadl 😉 Já maturovala na podzim a šla jsem tam s tím, že to neudělám - upřímně jsem byla celé 4 roky pěknej lempl a fakt jsem uměla kulový - to bylo překvápko, když jsem to zvládla....uši byly sice zralý na plastiku, ale na mě to byl úspěch 😝

A teď proč jsem vytlemená - včera jsem měla poprvé // na testu - sice jen na ovu, ale i tak...a že to byla dálnice 😝 akce proběhla, pak hodina v poloze "vzhůrunohama"....co víc pro to dělat? 😉 A když jsem tady pročítala diskuse a narazila někde na plodný hlen, říkala jsem si "mám, nemám??" tak teď už vim, mám...připadam si jak megaslimák 😀 Takže znovu chválím bylinky 😅 ...... když to neklapne, tak za 1) už to řešíme s doktorama, za 2) vím, že alespoň něco funguje, tak mám z toho dobrou náladu. 🙂

A včera jsme diskutovali o jménech....poprvé....jo kdyby to tak klaplo, to by byl asi nejrychlejší úspěch CARu 😀

larri
28. kvě 2009

Ahoj holky,nebudu psat zeny,protoze jeste holky jsme,ne?
Muzu se k vam pridat? Ja mam taky 35 a jenny bydlim a pracuji v Praze 10.Dneska jsem zacala stimulovat na 2.ivf a chodim k Apolinari.

Ted si vas jdu docist. 😉

janettka
28. kvě 2009

ahoj i když mi není jen 35 tak se ráda přidám...já jsem takový přívědek Janýska.... 😀

jenny73
autor
28. kvě 2009

No jasně že "holky" 😀 ...ahoj!! Já nevím, že se pořád někdo ptá, jestli se smí přidat, když je to otevřená diskuse 😉 Už vás obě trošičku znám, nakukuju samozřejmě i jinam, hlavně když hledám Janýska na spolubojovnicích 😉

Lari, já bydlím na P9, ale dělám taky na P10 😉

.....už jste hodně napřed, já teprve na úplném začátku ...

jenny73
autor
28. kvě 2009

Jo a dřív jaem bydlela taky na P10 a pracovala jinde, ale taky na P10 😀

janettka
28. kvě 2009

Nejsme napřed,aspoň já ne...po 2 revizích jsem opět na začátku a čeká mě rozhodnutí co chci....

larri
28. kvě 2009

Ja bydlim a delam v Zabehlicich,treba se zname 😉 Kecam.

No ono si pred kazdym ivf pripadas jako na zacatku. ☹

janettka
28. kvě 2009

P10...jste tajemné...chápu dobře,části Prahy.... 😀

jenny73
autor
28. kvě 2009

Janett, ano, Praha 10 😉 Já jsem Vršovanda ...

Janett, ségra měla nerozky 13.5. 😉

Larri, znát se klidně můžem, pracovně občas cestuju, to by záleželo na tom, co přesně děláš 😉

...na začátku myslím tak, že jsem z Janýska tahala co znamená jaká zkratka, vlastně všechny vyšetření mám teprve před sebou, vůbec nemám představu, co mě čeká a nemine.... ale jestli jste koukly v diskusi zpět, tak už to víte 🙂

larri
28. kvě 2009

Na Hamru,myslim,ze vic psat nemusim 😉

jenny73
autor
28. kvě 2009

No, jak se to vezme 😀 Vím kde, vím co to je atd., ale jestli se tvoje povolání mohle setkat s mým, to jistý není 😉 😀

larri
28. kvě 2009

Ja vim,ze pracovne se asi nepotkavame,ale myslela jsem,jestli si k nam nechodila na kaficko.

A ty proste nereknes co delas? Ja mela kolegyni z Vrsovic,ale te je 26,takze k nam dost mlada.

jenny73
autor
28. kvě 2009

Už jsem to tu někde na minulé stránce řešila s Janýskem 😉 ...mohla bych se s tebou potkávat, kdybys dělala třeba účetní 🙂 Určitě až někdy vyrazím okolo na nějaké to služební poježděníčko, mohla bych se cestou zastavit (já se teď ven moc nedostanu, ale občas vyrážím).