Snažim se otěhotnět, ale mám strach, že to nepůjde

blackie26
4. říj 2008

ahoj nevim kam se zaradit tak jsem zalozila nove tem problem je v tom ze se snazim otehotnet ale mam pocit ze to nepujde tak rychle...neboze mi bude spatne.....

katka82
4. říj 2008

Ahoj Blackie 🙂 na to vůbec nemysli-v klidu si užívej snažení 😉 Až se to povede tak si strachu užijiš ještě dost 😀
Přeji hodně štěstí pa

blackie26
autor
4. říj 2008

ty se taky snazis?

hehena
4. říj 2008

Blackie ahoj 🙂 my se ještě nezačali snažit, ale už jsem se rozhodli, že do toho jdeme... já zas mám strach, jestli všechno zvládnu... až takovej strach, že si to snad i rozmyslím... a to jsem moc chtěla... ale jak se to přiblížilo, tak jsem z toho dost nervozní... 😖

milin
4. říj 2008

Ahoj Blackie, myslim ze na zacatku mame vsicni pochybnosti a nejaky strach.
Ale neboj vse se ustali a za chvili uz se nebudes moci dockat.
Jen si to snazeni pekne uzivej.A moc nepremyslej jak ti bude az to bude.
Preji mnoho stesti 🙂

hehena
4. říj 2008

Milin držím vám palce! četla jsem u tebe v albu, že mám za sebou několik operací.

hehena
4. říj 2008

mohla bych vědět, proč tam probůh musím mít svojí fotku????

blackie26
autor
4. říj 2008

ahoj ja vvim to je ale p rave ono nikdy se nevi kdy je ta spravna doba.. taky ti drzim palce milin

krista
4. říj 2008

Hehena jak už jsem ti psala v IP - pravidla 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Pokud nechceš dávat svou fotku, nech si tam tu růžovou ikonku, která proto slouží 😉

hehena
4. říj 2008

jj Kristo už jsem si to četla... 😖

lenka.dv
4. říj 2008

ahoj, my když jsme se začli snažit, tak jsem nejdřív byla v pohodě, ale pak mě taky přepadly pochybnosti, jestli jsem na to vůbec připravená, jestli to zvládnu..... a bum, byla jsem v tom 😀 jsem samozřejmě ráda, ale on ten strach bude pořád, z toho, aby se mimi udrželo, aby všechny výsledky dopadly dobře, aby proběhl v pořádku porod..... prostě o mimčo bude strach vždycky..... tak si nevybereš

hehena
4. říj 2008

já mám chvíli pocit, že jsem na to moc mladá... jako starší maminka bych nebyla, ale i tak si často přídu na osmnáct.. a když na nás kouknu s manželem, tak mám pocit, že dva takový puboši, by asi děti mít neměli 🙂))) 😅

hehena
4. říj 2008

jen k tomu chybí dodat, že si zároveň nemůžu pomoct a pomalu nemyslím na nic jinýho... ☹ 😅

hehena
4. říj 2008

Blackie a proč se bojíš zrovna toho, že to nepůjde tak rychle?????

já bych zas brala, aby to tak rychle nešlo... hned na první pokus, to bych asi musela nějak strávit... i když nevím, jestli mě víc měsíců dostatečně uklidní. asi i pak budu mít strach, jak všechno zvládnem. 🙂

blackie26
autor
4. říj 2008

ahoj leni tak to ate to zvladli docela rychle....
ja nevim mneli sme to nake prerusovane a mam pocit ze n3evim jestli vychytame ten spravny den a hlavne neziju v cr tak asi i jiny doktori a tak vse kolem

hehena
4. říj 2008

takže cílená snaha ještě u vás nebyla?

vychytat ten správný den... jak máš dlouhý cykly?

janca.k
4. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že nevadí, že píšu. Já jsem taky snažilka, už víc jak rok....
nekdřív sem myslela, že to půjde v pohodě, je mi 25, jsem relativně mladá, sportuji, nekouřím...ale po roce snažení jsem si řekla dost a šla k lékaři, nedozrávají mi vajíčka, tak jsem dostala Clostilbegyt a pokud zítra dostanu MS začnu ho brát, jsem zvědavá zda to pomůže, manžel je jinak v naprostém pořádku...
musím říct, že když čtu příspěvky holek jako je Milin, tak si říkám, že na tom jsem ještě docela dobře, ale pak přijde ta červená mrcha a jsem v koncích, probrečím celý den, jsem protivná a manželovi lezu na nervy....ani se mu nedívím...
Takže holky, hlavně musíme být v klidu a ono to půjde..

blackie26
autor
4. říj 2008

jo to asi ano mne je 26....
helena jo je cykli jsem mnela rozhazeny a ted se mi to nak upravilo samo takze ted mam 28

hehena
4. říj 2008

Jani ahoj. tak to mě neděs... já si to maluju teda tak, že tak do osmi měsíců otěhulím. vím, že tyhle věci nesouvisí s věkem, ale nečekala bych to. jsi mladá - ne relativně 🙂)) já jsem taky taková mladá! 🙂

a envím proč by vadilo, že píšeš.. já sem taky vlezla jen tak...

hehena
4. říj 2008

no tak to je fajn, že se ti to takhle upravilo. počítej s OVU, tak jak píšou v chytrých knihách - 12-16 DC - v těhle dnech se milujte obden a to by bylo aby nebylo...
já mám cykly nepravidelný 30-35, minulý byl 47 a OVU nejdřív 20 DC ...

milin
4. říj 2008

Holky mi je taky 25 takze jsme relativne ve stejnem veku.Muzu rict ze ja ted spis premyslim nad tim jestli jako vubec zvladnu ulohu matky.Jestli poznam na tom diteti co chce apod.A nemyslete si ze stejne nepremyslim nad tim jestli jeste nepocakt apod.Ale tyhle otazky myslim ze pohlcuji kazdou znas.
Je tohle hodne tezky.

Janco ja mam problemy od 14-15 roku.Ale jestli si cetla cely muj prispevek tak vis ze je vse ok a pritel taky.Hold neumim na sobe poznat ovu a podle me to bude v tom.BT si nemerim.

Holky nejlepsi je se na to moc neupinat.Trosku se snazit vedet kdy jsou plodny dny papat nejaky vitaminy ci cajiky. 😉

Moc Vam to vsem preji. 😉

janca.k
4. říj 2008

taky jsem měla docela dost divný cykly 28-35 dní, ale teď už je to v pohodě těch 28. Pokud chcete mít jistotu ovulace, tak zkuste ovulační testy, já je zkoušela taky, ale po půl roce mě to přešlo 😀
třeba měřit teplotu bych nemohla, na to jsem levá...
ale holky pokud jste v pořádku vy i váš partner, tak by to mělo klapnout, můj kolega v práci se s přítelkyní spoléhal na plodné a neplodné dny místo antikoncepce a po třech měsících byla nechtěně těhotná, teď mají malýho Tobiáška 😀 😀
ale já se uklidňuju tím, že v dnešní době jde skoro všechno přes lékaře vyřešit 🙂

kouzlo
4. říj 2008

blackie jestli si nejsi opravdu jistá, tak ještě nějakej měsíc počkej. Ono to přijde samo a pak se nebudeš moct dočkat. Jestli ti bude špatně nad tím vůbec nepřemýšlej. Pokud mimnko opravdu chceš bude ti to jedno. Prostě to pro něj přetrpíš. Aspoň tak to bylo u mě. Taky žijeme v zahraničí a s doktorama to bylo složitější, ale zvládli jsme to.
Ani na minutu jsem nezapochybovala, že jsme se rozhodli pro mimi. Je to to nejkrásnější co jsem do posud zažila. Fakt zázrak 😉
Hlavně se od začátku nenervuj. Stres vše dost ovlivňuje. Pokud to nebude hned neboj a užívej si to zadělávání 😵

milin
4. říj 2008

Jéééé Janco ja ted taky zacnu brat poprve Clostik.Dnes mam 2DC MS takze musim jeste vydrzet 2 a 5ty zacinam zobat Clostik.Tak uvidime jak to bude pusobit 🙂

blackie26
autor
4. říj 2008

jo to asi ano ziju v i talii tak tady snad budou taky dobri...zacli sme se snazit uz asi 2 mesice ale bylo to takove jsa nevim obcas ven a obcas dovnitr antikoncepci uz neberu skoro rok..

hehena
4. říj 2008

Milin já se zatím na snažení neupínám - zatím se spíše bojím právě toho, co píšeš ty - jaká budu mamka.

já začla měřit BT ze zvědavosti, zatím měřím teprve 6tý cyklus a doufám, že bude o něco lepší, protože navíc během cyklu docela často špiním ☹. navíc mívám krátkou luteální fázi. 😒

mě je 26. a asi jako Blackie - kdybych teď byla těhu, tak rodím v 27 a přesto si často připadám jako puboš 🙂))

petreva
4. říj 2008

Ahoj holky, zaujal mě název "vaší" diskuze...je to zvláštní, chceme miminka a když by měla přijít začnem váhat co? Ale ve skrytu duše pořád po nich toužíme, ne?
A přesně to je to nejdůležitější. Nevím, jestli se dá určit správný čas na to otěhotnět...u nás to bylo trošku složitější a ddeellššíí, ale přesto, když jsem uviděla // mě za pár týdnů přepadaly myšlenky celkem černý...přesto je to náš brouček a vy máte v srdíčkách velkou touhu, tak to nechte na přírodě 😵 ono, když se nad tím zamyslím, strach má povětšinou jen svědomitý člověk 😵 tak je to vlastně dobře, že někde v koutku duše ho máme pořád schovaný.
Moc štěstíčka a miminka v pravou chvíli přeju 😵

janca.k
4. říj 2008

milin: já jsem taky zvědavá co to se mnou udělá, doktorka mi slíbila, že pokud u mě není jiný problém, tak nejpozději do tří měsíců jsem těhu 🙂 já ho mám brát 3-7 den cyklu a pak na folikulometrii, kdy bude ovulace 😀 a šup na to 😀

milin
4. říj 2008

A smim vedet kdy presne spinis?Muze to byt ovulaci, nebo treba po styku?

milin
4. říj 2008

jj Janco tak ja ho mam brat 5-9DC.Pak jedu do CAR tez na folikulometrii.A pak na prvni IUI.
Též jsem zvedava.Rekli mi ze pokud se to nepodari na potreti tak mi udelaji jeste genetiku a imunologii.A kdyz bude vse ok tak pujdu na IVF.
Prala bych si aby to vyslo na Vanoce.Nemusito vyjit hned na porpve tomu se ani moc nepriklanim ze to vyjde,ale pak uz by mohlo 😀

hehena
4. říj 2008

Milin to přesně nedokážu říct. první dva cykly to bylo tak dva dny po OVU až do MS.
pak i před OVU jednorázově, po OVU to bylo tak tři dny špinění, a pak zas těsně před MS - ale to už není nic zvláštního.

nějak se mi tělo hůř čistí od antikoncepce ... 😒