Snažíme se 5 a více měsíců

smudlinka10
3. lis 2011

Ahoj, najde se někdo kdo se snaží už nějaký ten měsíc a ví, že ještě to bude nějakou dobu trvat něž se zadaří?
U nás se rozjíždí 5. cyklus, víme, že to ještě nějaký měsíc potrvá než dojdeme k vytouženým // a tak hledám někoho kdo by byl takovou virtuální oporou 😵 Je tady někdo takový?

s9480
3. lis 2011

Smudlinko nestresuj se, my se o mimi snažíme 8 let, takže buď určitě v klíídku
jen pro info - oba jsme naprosto zdraví veškerá možná i nemožná vyšetření naprosto ok, máme za sebou 5 inseminací a 2 pokusy IVF a jsme stále bezdětní

smudlinka10
autor
3. lis 2011

@s9480 tak to je mi líto ☹ já mám jeden vaječník, jsem po rakovině a několika operacích, takže víme kde je problém. Akorát spíš hledám někoho kdo pokecá tak všeobecně o všem co kolem je. Ať vlezu kam vlezu, vše hned otěhotní a já nemám s kým řešit "svoje" problémy a vím, že ještě několik měsíců // na testu nebudou.

gelinka75
3. lis 2011

@smudlinka10 viac zien ma tieto problemy, ja mam napr. len 1 vajcovod, co je mozno horsie ako mat 1 vajecnik, lebo ked mas len 1 vajecnik, tak sa ti vajicka tvoria na tej "dobrej strane" kazdy mesiac, kdezto mne na preskacku raz tam a raz tam..takze je mensia sanca..no ale je to relativne, ze co je horsie, kiez by sme boli uplne fit, .hlavne je pozitivne sa nastavit, dufam, ze budem takato silna aj po par mesiacoch snazenia 🙂 prajem ti, aby sa zadarilo, ked uz clovek prekona nieco, vzdy tam je ten stres, ze co ked nie, nastastie mame po boku svojich mm, my sme odhodlani ist to riesit ak by sa par mesiacov nedarilo

petra273
4. lis 2011

@gelinka75
@smudlinka10 my se snažíme od března, také nemám vejcovod (po mimoděložním těhu) ☹ teď jsem dobrala 3 cyklus clostil..no nepomohl mi, takže jsem si řekla, že do konce roku si dáme oddych a pak naklušem nějak do caru...Nechce se mi, ale vzhledem k věku... 😖 Holky nevěšte hlavu, dopadne to dobře!!!

smudlinka10
autor
4. lis 2011

@petra273
@gelinka75 teda holky ☹ teď to asi vyzní dobře, ale člověku je trošičku líp když opravdu ví, že v tom není sám.
Já se příští týden budu objednávat k nové gyn. tak uvidím co s náma vyčaruje 🙂

smudlinka10
autor
4. lis 2011

sakra, teda nevyzní, já jsem dnes nějak mimo 😝

mihule111
4. lis 2011

Ahoj holky, my se snažíme 9 měsíců a zatím nic ... ☹
Gynekolog už nám dal dvě žádanky, tak začínáme koukat po CARech. Mám kamarádky co otěhotněly hned na poprvé a taky takové co jim to trvalo 5- 9 měsíců ...ale byli v pořádku ... u nás je někde problém ... ☹

petra273
4. lis 2011

@smudlinka10 jj je dobře, že se tady můžem vykecat 😀, já už to radši nikomu neříkám, připadám si pak otravná. Na druhou stranu mě děsně štvou ty lidi co se pořád ptají - tak kdy už??? Já jsem taky měnila na začátku roku doktora, jsem teď moc spokojená. Před tím jsem chodila od 18 k doktorce, nic neřešila, na co jsem se jí nezeptala, to neprozradila...děs, nehledě, že mi zanedbala zánět a možná i z toho bylo to mimo..Tenhle je skvělej, všechno se mnou probral, pokaždé mi dělá vnitřní ultrazvuk a vždycky se děsně raduje, když tam vidí vajíčko 😀 Doufám, že nám pomůže...Holky já si myslím, že každý kdo chce mimčo ho prostě mít bude!!!

smudlinka10
autor
4. lis 2011

@mihule111 vítej v klubu 😉 problém neproblém, snad se tady všechny vzájemně podržíme a dočkáme se i uzlíčků 😵

Moje kámoška má za sebou 5x umělko a ani jednou se nezadařilo, MS vždy přišla jak hodinky, doktor jí řekl ať si dá rok až dva odpočinek a pak to zkusí znovu, tak teď to nechávají být a budou podávat žádost o adopci

smudlinka10
autor
4. lis 2011

@petra273
jéé tak to máš super doktora, já si našla novou doktorku ale pořád se nějak ostýchám jít na první "rande", měla jsem doktorku tak trošku divnou a úplně první mě při první prohlídce doslova roztrhla, takže se bojím toho co bude, potřebuji opravdu někoho kdo bude hodný a pomůže nám. Jo a hlavně nic nezanedbá 🤐

petra273
4. lis 2011

@smudlinka10 neodkládej to, určitě o ní máš nějaké reference,nebo se podívej na wewewe.znamylekar.cz, jestli tam o ní něco nepíšou. To napoví hodně. Tak nějak myslím, že doktoři chlapi jsou lepší, přijdou mi takový jemnější. Sice jsem se taky nejdřív ostýchala, ale po pobytu v nemocnici, kdy do mě "čuměli" a šťourali horem dolem, mi to přijde jedno. Hlavně primářka!!! gynekologie se vyjádřila, že se nic neděje vejcovody stejně nepotřebuju a když nic nenajdou tak je to asi rakovina...to mi opravdu pomohla 😠

exupery
4. lis 2011

My sme sa snazili skoro dva roky...takze ziadny stres...

petra273
4. lis 2011

@mihule111 a už víte kde? taky mám takový kamarádky, ale pokud se to nedaří do roka, tak doktoři to považují za normální. Ale já už čekat nemůžu a nechci 🙂

mihule111
4. lis 2011

Ahoj holky,
koukám, že je to všude stejný ... já už všem okolo říkám, že se zatím o mimčo nesnažíme, protože není správná doba, když jsem se jen lehce zmínila, že mimčo chceme, tak už při každé návštěvě nebo potkání zazněla věta "tak co už ?? " ... pak jsem z toho nervní víc než bych byla normálně.
Už jedno dítko mám, ale to je velký a mám jej z předešlého nevydařeného manželství. Jenže moje drahá polovička ještě dítko nemá, tak by moc chtěl. Už máme za sebou jednou vyšetření a to moc dobře nedopadlo... proto i když to ještě není rok, tak se chceme obrátit na CAR. Jeden už mám vyhlídlej ... tak uvidíme co bude dál ...
Jinak já mam také gynekologa a je lepší než předešlá gynekoložka. Je jemnější a ohleduplnější ... 🙂

smudlinka10
autor
4. lis 2011

@petra273
@mihule111 holky, mám návrh, když budete souhlasit, udělám uzamčenou skupinu, sice nás je pár ale kdo chce, může si pak o vstup zažádat.

benerika
4. lis 2011

@smudlinka10 ahojky, já bych se taky přidala, kdyby to nevadilo 🙂

smudlinka10
autor
5. lis 2011

@benerika klidně 🙂 jak bude čas, udělám skupinu 🙂

mihule111
5. lis 2011

Tak super 🙂 Dobrý nápad ... 🙂

smudlinka10
autor
5. lis 2011

@mihule111
@benerika
@petra273
@gelinka75 https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup... snad jste všechny

jinak kdyby se chtěl někdo přidat, napište 🙂