• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o druhý pokus. O první mimi jsem přišla

11. ledna 2008 
Holčiny, život jde dál a sním i naše snaženíčko. O mimi jsem přišla v 8tt (zamlklý potrat), přestalo bít srdíčko. Je to už 5měsíc, co mám po revizi a snažíme se nyní.
Mimčo si moc přejeme a snad se nám to povede :slight_smile:
5. led 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nemo, tak se přidávám i do této diskuze. Já o mimi přišla v 6tt (zjištěno ale až ve 12tt), přestalo se nějak vyvíjet. Po revizi mám 3 měsíce a začínáme se snažit po třetí mršce, což je příští týden. Já i manžel doufáme, že se zadaří co nejdříve.
5. led 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to se budeme snažit obě dvě stejně, protože já mám příští týden plodné dny, ale už na tom pracujeme již nyní :grinning: . Cvičit se musí a spalovat kalorie také :grinning:
Jinak ti děkuji na přidanou odpověď do mé diskuse :slight_smile:
5. led 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zkuste jist kyselinu listovou ja ji jedla a za mesic jsem byla tehotna.urcite to bylo stesti,ale proc to nezkusit? :wink: at se snazenicko dari,nejlepsi je snazit co treti den psali v denicich :wink: :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez jem kyselinu listovu tak som zvedava ci sa to teraz v tomto cykle podarilo
5. led 2008 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som prisla o mimi v 7 tyzdni :frowning2:
5. led 2008 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evitko tak to preji hodne stesti,ja ji jedla cele tehotenstvi.Claudinka taky mela 4kg pry ma vliv na vahu mimi,no nevim.Hlavne,ze je zdrava :slight_smile:
5. led 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evitko to je mi moc lito,doufam,ze se ti brzy zadari a napises,ze mas dve//
5. led 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som pocula aj ja ze to ma vplyv na tehotenstvo, ale urcite je to dobre brat ju minimalne prve 3 mesiace
5. led 2008 ve 22:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem taky slysela,ze prvni 3 mesice jsou nejdulezitejsi.uvidis tentokrat se to povede hlavne to chce klid i kdyz se to tezko rekne
5. led 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved prave, ja skusim buduci vikend testovat tak uvidime
5. led 2008 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a evitko taky se ma snazit po trech dnech,aby se dostatecne dostala do formy spermatka tak drzim palecky :wink: :grinning: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
5. led 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem pekne, myslis to tak ze kazde 3 dni alebo ako?
5. led 2008 ve 23:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holčiny, tak koukám že se má diskuse trošku rozjela. Každé 3dny myslíte souložit jo??? Já bych na to moc nesázela, raději každý den alespoň jednou :slight_smile:
5. led 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme to teraz mali tak, ze sme zacali hned v den skoncenia menzesu a to 5 dni za sebou, potom jeden den pauza a znova 1 den a ten 6ty den sme sa trafili presne do ovulky, ale uz 7 dni mam taky cudny pocit, strasne ma bolia prsia a dnes sa k tomu pridal tlak v podbrusku a divna chut v ustach a podla toho co meriam BT dnesny prudky pokles vyzera na uhniezdovanie tak som zvedava ci zajtra teplota stupne, ak ano bude len dobre
5. led 2008 ve 23:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nám se napoprvé mimčo povedlo hned na první pokus. 3 dny jsem měla zpoždění, tak jsem zkusila test a byli tam dvě //. jinak bych ted v březnu už šla rodit. Beru listovku 1x denně.
No mě hrozně předtím také bolely prsa, a tlaky v podbříšku
5. led 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemo každý den je moc,spermie prý potřebují nějaké dva tři dny,aby dozrály a byly schopné oplodnit.
5. led 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam sa to tiez predtym podarilo na prvy raz, tiez beriem teraz listovku a este calibrum babyplan
5. led 2008 ve 23:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lilili : a jak myslíš ty????
Každý druhý den stačí ne?
5. led 2008 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se taky podařilo napoprvé u prvního i u druhého,které nakonec nevyšlo.
5. led 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky kazdy ma na to iny nazor, niekto odporuca kazdy den, niekto kazde dva ci tri dni, ale ak by ste sa snazili aj len jediny den pocas cyklu a malo by sa tak stat, tak otehotniete, jednoducho ked to ma prist tak to pride
5. led 2008 ve 23:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je mi hrozně líto. Příští týden mám mít plodné dny, tak uvidíme, zda se podaří :slight_smile:
5. led 2008 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala ovulku presne 1.1 na novy rok a teda na manzelove narodeniny a presne sme sa v ten den aj snazilkovali, tak uvidime, bol by to super darcek
5. led 2008 ve 23:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemo já myslím,že ob den by to mělo stačit.
5. led 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evitko : Tak uvidíš no, a kdy má MS dorazit?????
5. led 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
přišla jsem vám jen popřát hodně štěstíčka do toho dalšího snaženíčka, ať máte brzy // a šťastné těhotenství :dizzy_face: Teď už to určitě vyjde a prožijete krásné těhu bez problémů :slight_smile:
5. led 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ms ma dorazit az 17.1.
5. led 2008 ve 23:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lilili : necháme to vše na přírodě, jak si poradí :slight_smile:
5. led 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evitko tak budu držet palečky, aby MS nedorazila, má MS má dorazit 28.1.
5. led 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja drzim palceky :wink:
5. led 2008 ve 23:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjoky holky,taky se přidám,jestli můžu.mám 3potraty spontánní za sebou,poslední před rokem a něco a od té doby nic :frowning2: byla jsem i na laparce,ale tam mi taky vlastně nic nezjistili. ted jsem po několika měsících dostala MS bez hormonální podpory,což je snad dobré znamení a začínáme se znovu snažit. Snad se už další mrchy nedočkám. ale s tou listovkou-nevím,nevím. Beru ji už pár měsíců,k tomu calibrum baby plan a piju kontryhel nebo čaj podle Mojžíšové a výsledek 0 :frowning2:snad je to ale jen mnou a není to "nakažlivé". PŘEJU NÁM VŠEM VELMI BRZY KRÁSNÉHO A ZDRAVÉHO MIMÍSKA :sunglasses:
6. led 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek