Snažíme se o druhý pokus. O první mimi jsem přišla

nemo1985
5. led 2008

Holčiny, život jde dál a sním i naše snaženíčko. O mimi jsem přišla v 8tt (zamlklý potrat), přestalo bít srdíčko. Je to už 5měsíc, co mám po revizi a snažíme se nyní.
Mimčo si moc přejeme a snad se nám to povede 🙂

nemo1985
autor
8. led 2008

No my máme také bílého peska labradorku, tak ty budou vypadat 😠

musilka
8. led 2008

no to budpu čuňátečka 😉 😀
teď jsem se objednala na akupunkturu prý to moc pomáhá otěhotnění

nemo1985
autor
8. led 2008

jj taky jsem to slyšela. říká se, že to nechce na to mslet a že to vyjde

musilka
8. led 2008

no to moc nevychází pokud k tomu nejsou zdravotní předpoklady ☹ myslím že do tý doby než člověka začnou všemožně yšetřovat tak to jde ale potom když už ví že y šance jsou malý tak je to k ničemu.

nemo1985
autor
8. led 2008

No uvidíš, že se nám to přeci jen povede, chce to myslet pozitivně a nechat tomu volný průběh 🙂

nemo1985
autor
8. led 2008

Tak kam jste utekli holky ????????

kackark
8. led 2008

Ahojky holky, my jsme take o mimi prisli priblizne v 7tt, je to uz skoro dva roky a ted cekame na vysledky jednech krevnich testu, abychom se mohli zacit snazit znovu. Ale chtela jsem vam napsat k tomu jak casto se snazit: otehotnela jsem hned na prvni pokus a byla jsem zrovna u doktorky, kdyz jsem mela ovulaci (byl to zrovna patek a doslova rekla: delejte to dnes, a urcite i v sobotu a v nedeli).
Vsem preji prijemne snazeni 😉

nemo1985
autor
9. led 2008

Kackark : Ahojky vítám tě mezi náma. No my se s manžílkem snažíme od minulého týdne, tento týden mám plodné dny. Jinak je mi líto co se ti stalo.

Máme u nás pěknou ledovku hrůza 😠

n1993
9. led 2008

Ahoj holky, já taky o mimi přišla. Zrovna před měsícem jsem poprvé objevila // ☹ Ale život jde dál, začala jsem cvičit Mojžíšku, dnes jsem si nakoupila horu bylinek na otěhotnění a ještě čekám zásilku čínské medicíny pro mně i manžílka. Tak snad něco z toho zabere.
Evitka, koukám, že máme téměř stejné termíny, já měla ovulku taky zřejmě 1.1. a MS čekám 18.1. 😅 Jsme na to 2 tak doufám, že náš štěstí nemine 😉

nemo1985
autor
9. led 2008

n1993 : Ahojky, to je hrozně líto. Ale brzy se nám to určit povede a bude vše ok 🙂

navi
10. led 2008

ahojky, my přišli o první mimčo v 8tt(zamlklé těhu.) a pak následovala 2x revize dělohy ☹ Nám doktor dovolil snažit se znovu hned po první menstruaci od té druhé revize a povedlo se nám to hned druhý měsíc 🙂
Brala jsem kyselinu listovou a sexík byl obden, prý je lepší nechat spermie uzrát(sem někde vyčetla a vyšlo to i poprvé 😉 )
Do 12tt jsem chodila každý týden na injekci na podporu žl. tělíska a trnula aby se to už neopakovalo. No a už máme šesti měsíčního Lukáška 😀 😀 😀
Tak Vám holky všem přeju ať se to snažení na druhý pokus co nejdřív povede a užijete si krásné těhotenství jak má být 🙂
Hodně štěstí, budu držet palečky 🙂

nemo1985
autor
10. led 2008

navi : Ahojky, ano snad máš pravdu a povede se to na podruhé. Mimčo si moc přeji, no uvidíme 🙂

luzza
10. led 2008

Ahoj všem...já měla poprvé 2 // na Nový rok...bylo to tak NÁDHERNÝ 😵 Ale 4.ledna jsem začala špinit a 9.ledna silně krvácet...hcg klesalo a klesalo... ☹ Takže z toho není nic ☹ Snažíme se rok.
S tou listovkou - beru jí půl roku..
S tím sexíkem - snažili sme se každý den,vyjímečně ob den. Pak jsem si ale koupila ovul. testy a podle nich jsme vyčkali přesně na den ovulace a před tím měli čtyřdenní pauzu...A! Vyšlo to! Takže příště to zkusíme stejně...
Jinak všem přeju co nejkratší čekání na mimíska 🙂

nemo1985
autor
10. led 2008

luzza : Moc je mi to líto, ale určitě to vyjde a budeme brzy s bříškama 😉

luzza
11. led 2008

nemo - taky věřím, že se tu všichni dočkáme 😉

nemo1985
autor
11. led 2008

Ahojky holky, ten koník mi pěkně včera blbnul, to byla hrůza.
Máme tu pěknou inverci u nás, hrůza ☹

luzza
11. led 2008

nemo - koník stávkuje každou chvíli 😒 nejen včera...

evitkamalicka
11. led 2008

ahoj kocky

nemo1985
autor
11. led 2008

evitko ahojky, tak co už ti MS dorazila????????
Ano ten koník pořád blbne, je to hrůza 😉

luzza
11. led 2008

evitka čeká mens až 17.ledna 😉 Je to tak, evit? 🙂

luzza
11. led 2008

holky,vy se máte, že už jen čekáte,jestli mrcha dorazí nebo ne... já ještě furt menstruuju ☹

evitkamalicka
11. led 2008

luzza ano, ale davam jej sancu az do 24.1, lebo mi obcas zvykne tyzden meskat

luzza
11. led 2008

aha evit 🙂

evitkamalicka
11. led 2008

ale nenormalne ma dnes boli brusko a podbrusko, tak ako keby mala dojs uz zajtra 😲

evitkamalicka
11. led 2008

luzz aj na teba dojde

luzza
11. led 2008

evit 🙂

evitkamalicka
11. led 2008

luzza a hned po mrche zacinate?

luzza
11. led 2008

já se nezeptala doktorky jestli můžem... ale po mens. musím na ultrazvuk,jestli v děloze nic nezůstalo... tak se jí zeptám... ale ráda bych to zase zkusila 😒

evitkamalicka
11. led 2008

tak drzim palce

luzza
11. led 2008

🙂 díky.Já vám všem také...