Snažíme se o druhý pokus. O první mimi jsem přišla

nemo1985
5. led 2008

Holčiny, život jde dál a sním i naše snaženíčko. O mimi jsem přišla v 8tt (zamlklý potrat), přestalo bít srdíčko. Je to už 5měsíc, co mám po revizi a snažíme se nyní.
Mimčo si moc přejeme a snad se nám to povede 🙂

musilka
6. led 2008

ahoj taky se k vám vcucnu 😉 mám za sebou 2 spontánní potraty ale o tom už nechci moc mluvit spíš teď o tom novém snažení. Mám PCO nepravidelnou MS. Ale tehle měsíc poprvé asi pomocí provery a gynexu přišla mrcha přesně 28 DC 😀 to je úžasný tak snad to tak půjde dál a navodíme i tu ovulku 🙂 držím nám všem palce!!

evitkamalicka
6. led 2008

vitajte kocky,
musil a kedy sa zacinate snazit?

musilka
6. led 2008

evit no my se vlastně snažit nepřestali 😅 ale teď je to druhá ms od posledního neúspěchu tak teď už opravdu můžem podle mýho mudra. Měla jsem oba potraty mezi 5-6 tt a odešlo to samo bez kyretáže. Takže trošku silnější ms. Kdybych nebyla šťoural a netestovala hned jak vynechala ms tak bych o tom druhém ani nevěděla. 😢

evitkamalicka
6. led 2008

ja som potratila v 7 tyzdni a musela som ist aj na kyretaz a podla mojho mudr som mala cakat 3 mesiace, ale vydrzali sme len 2,5 mesiaca tie dva tyzdne ma uz nezabiju

musilka
6. led 2008

evit asi tak 😉 mě jeden doky řekl tři cykly druhej dva cykly a třetí že můžeme hned. Je to individuální podle toho jaká byla příčina potratu a tak dále

evitkamalicka
6. led 2008

no som zvedava ci sa to podari, predtym to vyslo na prvy raz

nemo1985
autor
6. led 2008

Dobré ráno holčiny, tak koukám že tu mezi nás zavítali i nové, tak je tu vítám.
Uvidíte, že všem se nám to povede a budeme na Vánoce všichni už s mimiskama 😀

musilka
6. led 2008

nemo tka to každopádně 🙂 nehcystáte se některá do CARu? Mě tam chce mudr poslat kvůli vyšetřením na imunologii manžela na kontrolní spermio tak nevim kam jestli do Pronatalu nebo do gestu nemám zdání 😖

evikmi
6. led 2008

musil-mě tam chce poslat dr už víc než rok,ted mi zase řekl,že na jaro, tak jsem zvědavá,jestli mě tam vůbec někdy pošle..... 😒

musilka
6. led 2008

evikmi no já tam mám jít v březnu. Po další mrše jdu k dokymu tak se s nim domluvim asi na březen.
Protože se vlastně vůbec neví důvod proč jsem 2x za stejných okolností potratila. Můžu mít protilátky proti manželovým spermošům

evikmi
6. led 2008

musil-my jsme se o tom už taky párkrát tady bavily...my taky nevíme proč k tomu došlo.jedna dr ve špitále mi řekla, že děloha nebyla připravená na takovou zátěž,pak mi řekli,že hormony,......prostě neví a snaží se něco vymyslet,abych se jich furt neptala.tu laparku jsem si taky vvyžádala sama. jen doufám,že bud teda otěhotním už nebo že mě dr pošle do toho CARU a tam se mnou něco udělají....dr mi jen pořád opakuje,at šetříme a šetříme,že to nebude nic levného

musilka
6. led 2008

evikmi já mám prokázaný PCO měla jsem jít v lednu na laparo ale po tom potratu to přešoupli na jaro. Mám potíže s cyklem pořád kolem 45-50 dní teĎ mi mudr napsal proveru koupila jsem si gynex a cyklus krásných 28 dní. Ale ovulka nikde. A manža byl v září na spermiu a má podprůměr a lenochy 😠

lena13
6. led 2008

nazdarek,evitko presne tak ja myslela kazdy treti den.my tam poctive se snazily a povedlo se.ta divne pachut v ustech taky muze znamenat,ze uz jsi cekatelka.jdu do postele jsem nemocna,manzel se stara o nase miminko tak mam leharo. 😎

jany.no1
6. led 2008

Ahoj holky, koukám, že se zase scházíme 😉 😖 No ale snad už se nám konečně zadaří 🙂

musilka
6. led 2008

čau žábo zelená jablonecká 😀 tady juisík

evitkamalicka
6. led 2008

kocky, ja dufam ze na vianoce uz budeme mat vsetky miminka 😉

musilka
6. led 2008

evitka stačí mi v bříšku nemusí být na světě 🙂

evitkamalicka
6. led 2008

ja by som ho uz rada mala na vianoce aj na svete

musilka
6. led 2008

já kliďo aj v tom břichu hlavně ať je 😀

jany.no1
6. led 2008

Jsem Tě poznala oranžádo 😀 My se fakt sejdem všude 😀 Se mnou ten druhej pokus holky tenhle měsíc zase nevypadá, ovu to, zdá se, stihla zrovna v těch čtyřech dnech, co jsem byla bez přítele. 😝

musilka
6. led 2008

jany no ty bez přítele já bez ovulky 😅

jany.no1
6. led 2008

Musil i s tím gynexem??Jo, četla jsem zpět...no mohla to bý výjimka, prý se to stane, občas anovulák je normální

musilka
6. led 2008

jany u mě je to běžný s tim pcočkem 😒 ale ten gynex je fajn sklidnila se mi pleť a hlavně ten cyklouš 28 dní.... o tom jsem si mohla dřív nechat jen zdát. Za měsíc mi mudr napíše clomhexal na podporu ovulky

evikmi
6. led 2008

musil-já jsem taky byla bez ovu a bez MS,ale po té laparce to ted přišlo přesně po28dnech bez hormonů!!!to se stal zázrak,ted jenom čekám,kdy bude(jestli bude ovulka) a PCO u mě taky ☹ ale dá se i s tím vším otěhotnět,určitě,musí 😠

evikmi
6. led 2008

nevím,jestli se mi neposunula i ovulka,protože dnes jsem poprvé měřila po MS a mám tam37,tak nevím

evikmi
6. led 2008

a to jsem teprve8DC

jany.no1
6. led 2008

Jo tak to abych si taky objednala, bo Femoš to nějak nezkracuje, se mi zdá 😉 Ale PCO nemám, nebo o tom nevím, hihi. No a ovu podle teplot prý stejně nejni průkazná

evikmi
6. led 2008

jany-tou teplotou bych si nebyla až tak jistá.....dá se celkem jistě "prokázat" při zvýšené teplotě ovulaci,ovšem tu teplotu ovlivňují další faktory,jak třeba nachlazení,viroza,málo spánku,alkohol v předvečer měření,nějaký zánět,....pokud jsi ale zdravá,celkem se dá na to spolehnout

jany.no1
6. led 2008

Já vím Evi, ale kamarádce Dr říkal, že BT je neprůkazná, ať hlídá ovu z papírků. No a jiná, která je teď v těhulkách srpen 2008, měla podle BT ovu, a Dr jí zjistili, že neměla, dali jí hormony a otěhu. Tak nevím...jo a taky se dost holkám ovu podle BT neshoduje s ovu na testech. Orientačně je ale BT dobrá, bych řekla

lena13
6. led 2008

jo a holky taky jestli mate moznost si zajdete na akupunkturu,ta hodne pomaha.Ja jsem toho prikladem 4 roky mi rikaly,ze nemuzu mit deti.pak jsme se odstehovaly do zahranici a tady jsem si zasla k cinskemu dr [trpela jsem zanety ledvin a moc.mechyre] on mi uvolnoval kolem pupku az k deloze jehlickami to jsem tam zacala chodit v cervenci cely dva mesice pak jsem na zacatku rijna vysadila prasky a tyden pred vanocemi jsem zjistila,ze jsem tehotna 5 tt.to byla krasa,fakt to zkuste jestli mate moznost. 😉