Snažíme se o druhý pokus. O první mimi jsem přišla

nemo1985
5. led 2008

Holčiny, život jde dál a sním i naše snaženíčko. O mimi jsem přišla v 8tt (zamlklý potrat), přestalo bít srdíčko. Je to už 5měsíc, co mám po revizi a snažíme se nyní.
Mimčo si moc přejeme a snad se nám to povede 🙂

lucianas
5. led 2008

Ahoj Nemo, tak se přidávám i do této diskuze. Já o mimi přišla v 6tt (zjištěno ale až ve 12tt), přestalo se nějak vyvíjet. Po revizi mám 3 měsíce a začínáme se snažit po třetí mršce, což je příští týden. Já i manžel doufáme, že se zadaří co nejdříve.

nemo1985
autor
5. led 2008

Tak to se budeme snažit obě dvě stejně, protože já mám příští týden plodné dny, ale už na tom pracujeme již nyní 😀 . Cvičit se musí a spalovat kalorie také 😀
Jinak ti děkuji na přidanou odpověď do mé diskuse 🙂

lena13
5. led 2008

holky zkuste jist kyselinu listovou ja ji jedla a za mesic jsem byla tehotna.urcite to bylo stesti,ale proc to nezkusit? 😉 at se snazenicko dari,nejlepsi je snazit co treti den psali v denicich 😉 🙂 😀 😝

evitkamalicka
5. led 2008

ja tiez jem kyselinu listovu tak som zvedava ci sa to teraz v tomto cykle podarilo

evitkamalicka
5. led 2008

ja som prisla o mimi v 7 tyzdni ☹

lena13
5. led 2008

evitko tak to preji hodne stesti,ja ji jedla cele tehotenstvi.Claudinka taky mela 4kg pry ma vliv na vahu mimi,no nevim.Hlavne,ze je zdrava 🙂

lena13
5. led 2008

evitko to je mi moc lito,doufam,ze se ti brzy zadari a napises,ze mas dve//

evitkamalicka
5. led 2008

to som pocula aj ja ze to ma vplyv na tehotenstvo, ale urcite je to dobre brat ju minimalne prve 3 mesiace

lena13
5. led 2008

tak to jsem taky slysela,ze prvni 3 mesice jsou nejdulezitejsi.uvidis tentokrat se to povede hlavne to chce klid i kdyz se to tezko rekne

evitkamalicka
5. led 2008

ved prave, ja skusim buduci vikend testovat tak uvidime

lena13
5. led 2008

jo a evitko taky se ma snazit po trech dnech,aby se dostatecne dostala do formy spermatka tak drzim palecky 😉 😀 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 😵

evitkamalicka
5. led 2008

dakujem pekne, myslis to tak ze kazde 3 dni alebo ako?

nemo1985
autor
5. led 2008

Ahojky holčiny, tak koukám že se má diskuse trošku rozjela. Každé 3dny myslíte souložit jo??? Já bych na to moc nesázela, raději každý den alespoň jednou 🙂

evitkamalicka
5. led 2008

no my sme to teraz mali tak, ze sme zacali hned v den skoncenia menzesu a to 5 dni za sebou, potom jeden den pauza a znova 1 den a ten 6ty den sme sa trafili presne do ovulky, ale uz 7 dni mam taky cudny pocit, strasne ma bolia prsia a dnes sa k tomu pridal tlak v podbrusku a divna chut v ustach a podla toho co meriam BT dnesny prudky pokles vyzera na uhniezdovanie tak som zvedava ci zajtra teplota stupne, ak ano bude len dobre

nemo1985
autor
5. led 2008

No nám se napoprvé mimčo povedlo hned na první pokus. 3 dny jsem měla zpoždění, tak jsem zkusila test a byli tam dvě //. jinak bych ted v březnu už šla rodit. Beru listovku 1x denně.
No mě hrozně předtím také bolely prsa, a tlaky v podbříšku

lilili
5. led 2008

Nemo každý den je moc,spermie prý potřebují nějaké dva tři dny,aby dozrály a byly schopné oplodnit.

evitkamalicka
5. led 2008

nam sa to tiez predtym podarilo na prvy raz, tiez beriem teraz listovku a este calibrum babyplan

nemo1985
autor
5. led 2008

lilili : a jak myslíš ty????
Každý druhý den stačí ne?

lilili
5. led 2008

Nám se taky podařilo napoprvé u prvního i u druhého,které nakonec nevyšlo.

evitkamalicka
5. led 2008

kocky kazdy ma na to iny nazor, niekto odporuca kazdy den, niekto kazde dva ci tri dni, ale ak by ste sa snazili aj len jediny den pocas cyklu a malo by sa tak stat, tak otehotniete, jednoducho ked to ma prist tak to pride

nemo1985
autor
5. led 2008

Tak to je mi hrozně líto. Příští týden mám mít plodné dny, tak uvidíme, zda se podaří 🙂

evitkamalicka
5. led 2008

ja som mala ovulku presne 1.1 na novy rok a teda na manzelove narodeniny a presne sme sa v ten den aj snazilkovali, tak uvidime, bol by to super darcek

lilili
5. led 2008

nemo já myslím,že ob den by to mělo stačit.

nemo1985
autor
5. led 2008

evitko : Tak uvidíš no, a kdy má MS dorazit?????

krista
5. led 2008

Ahojky holky,
přišla jsem vám jen popřát hodně štěstíčka do toho dalšího snaženíčka, ať máte brzy // a šťastné těhotenství 😵 Teď už to určitě vyjde a prožijete krásné těhu bez problémů 🙂

evitkamalicka
5. led 2008

ms ma dorazit az 17.1.

nemo1985
autor
5. led 2008

lilili : necháme to vše na přírodě, jak si poradí 🙂

nemo1985
autor
5. led 2008

evitko tak budu držet palečky, aby MS nedorazila, má MS má dorazit 28.1.

evitkamalicka
5. led 2008

aj ja drzim palceky 😉

evikmi
6. led 2008

ahjoky holky,taky se přidám,jestli můžu.mám 3potraty spontánní za sebou,poslední před rokem a něco a od té doby nic ☹ byla jsem i na laparce,ale tam mi taky vlastně nic nezjistili. ted jsem po několika měsících dostala MS bez hormonální podpory,což je snad dobré znamení a začínáme se znovu snažit. Snad se už další mrchy nedočkám. ale s tou listovkou-nevím,nevím. Beru ji už pár měsíců,k tomu calibrum baby plan a piju kontryhel nebo čaj podle Mojžíšové a výsledek 0 ☹snad je to ale jen mnou a není to "nakažlivé". PŘEJU NÁM VŠEM VELMI BRZY KRÁSNÉHO A ZDRAVÉHO MIMÍSKA 😎