Snažíme se o mimi 3. měsíc. Jste na tom stejně?

maybay
6. pro 2011

ahojky, snazime se s manzelem 3. mesic, vim, ze je brzo plasit, ale kdyz vidim tady a v okoli jak se vsem dari je mi z toho trosku smutno.... Jste na tom nektera stejne?

maybay
autor
26. led 2012

@ivana21m to se ti nedivim, ze jsi to obrecela, to ja jsem dneska zacala spinit, 5 dni predtim, nez mam dostat MS jsem z toho nejaka zmatena. Neboj, podari se nam 🙂 jak dlouho se snazite?

ivana21m
27. led 2012

@maybay ahoj, snazime se uz skoro rok, a porad se nedari ... ted jsem zacla berat vitamin E tak doufam, ze mi to trochu pomuze 🙂 ale verim v to, ze se nam to povede

maybay
autor
27. led 2012

@ivana21m vitamin E taky pomaha? a uz jsi byla u dr?

ivana21m
27. led 2012

@maybay vitamine E podporuje pri poruchach plodnosti a predchazi vyvojovich vadach miminka .... ja jsem byla v nemocnici, pred vanocema

maybay
autor
27. led 2012

@ivana21m jakto? copak ti bylo?

ivana21m
27. led 2012

mela jsem mimodelozni, 5 dni pred vanocema me odvezli do nemocnice, s prisernyma bolestma bricha ... no ☹

maybay
autor
29. led 2012

@ivana21m to je mi lito ☹ ale ono se nam zadari

ivana21m
30. led 2012

@maybay jo já vím, pevne tomu verime 🙂

janicka1983
1. únor 2012

@maybay maca je přírodní přípravek. Je to kořen z peruandských and. Mělo by to mít vliv na spermie u mužů a u žen srovnat hormonální hladinu a upravovat menstruaci. zvyšuje i sex. libido, je proti únavě a stresu. Bereme ji asi tři týdny a myslím, že se oba cítíme líp.
A co ti dělali za vyšetření. Já jdu příští středu, musela jsem to odsunout. Tak abych když tak věděla na co mám nárok atd.

maybay
autor
1. únor 2012

@janicka1983 Tak jsem tu macu zkusila najit a je jich hodne tech pripravku, ktery presne pouzivate vy? Me delal klasiku cytologii a pak jeste nejaky vytery - to nevim presne jake, ale asi jestli to tam je v poradku. Ultrazvuk - jestli probehla ovulace, jaka je delozni sliznice - u me nic moc. Dneska jsem byla na hormonalnim profilu plus krev na vysetreni jestli mi zrajou vajicka a manzel byl na spermiogramu.

janicka1983
1. únor 2012

@maybay mi používáme macu od VitaHarmony.
Tak to tě opravdu vyšetřili pořádně, to je fajn. Tak to zkuším navrhnout i mému gynekologovi. Tak uvidíme.

aninam
5. únor 2012

Tak jsem dnes nasla // na tehu testu 🙂

maybay
autor
9. únor 2012

@aninam tak to ti moc gratuluju 🙂

maybay
autor
9. únor 2012

@janicka1983 jak ti to dopadlo u doktora?

maybay
autor
9. únor 2012

@ivana21m jak je?

ivana21m
9. únor 2012

@maybay Ahoj ... no snazim se znovu nastartovat .... koupila jsem si knizku a doufam, ze mi to pomuze se odreagovat ... snad se to uz konecne povede, protoze to opravdu byl jen zanet

maybay
autor
9. únor 2012

@ivana21m jakou knizku sis koupila? ja cekam na pondeli na navstevu doktora a nemuzu se dockat a zaroven se toho bojim

ivana21m
9. únor 2012

@maybay Roman, o sestřičce z traumatologie ... to ti věřím, já se taky bojím až doberu antibiotika, co mi řekne doktor, mám panickou hrůzu s toho, že se nám už mimi nepovede ☹

janicka1983
9. únor 2012

@maybay Ahoj, tak jsem tam byla včera. Doktor mi napsal clostilbegyt na podporu ovulace. Budu chodit na UTZ, aby věděl, jestli se tam všechno tvoří jak má. Docela jsem se divila, že to hned takhle začal řešit, ale to je jedině dobře. Mám to na 2 měsíce a kdyby to náhodou nepadlo bude mi dělat veškeré vyšetření dělohy, průchodnost vejcovod atd. Podle toho by potom také šel manžel na vyšetření. Tak doufám, že se zadaří. Jinak zběžné vyšetření ok. Tak jsem ráda. A co ty už máš výsledky? Jak jste dopadli?

janicka1983
9. únor 2012

@aninam stašně moc gratuluju, tak konečně se někomu zadařilo :o))), doufám, že nás bude čím dál víc.

maybay
autor
9. únor 2012

@janicka1983 ja vysledky mam z cytologie a ze spermiogramu a vysledky z hormonalniho profilu jeste nemam ty se dozvim v pondeli jesti se dockam. Tak to je dobre, ze te doktor zacne sledovat a ze jsi v poradku. Hormonalni profil ti delat nebude ?

janicka1983
9. únor 2012

@maybay nic takového mi neříkal.

maybay
autor
9. únor 2012

@janicka1983 to me ho delal minuly tyden, musi se na to chodit 3DC. Jeste mi delal test jestli zraji vajicka,

klarka_kvetinka
22. únor 2012

ahoj holky... tak u m se stale nedaří dostaLA JSEM INJEKCI NA VYVOLANI MS a to bylo vše

andrejkonellis
22. únor 2012

Ahoj holky, my se snažíme od října...každý měsíc netrpělivě čekám a pozoruji se...a furt nic...24. - v pátek jdu na kontrolu k novému lékaři, ten můj starý nebyl nic moc...tak jsem zvědavá...jinak od tohoto měsíce začínám měřit bazílní teplotu a jdu si koupit ovu testy....Tak budu ráda, když si tady tak nějak vyměníme zkušenosti atd....

kacenka14
23. únor 2012

Ahojky, my se taky snažíme od října.. Teď první měsíc jsem si dělala i ovu testy, ovulaci jsem měla minulý týden, takže teď musím čekat, jestli MS přijde nebo ne, to čekání je hrozný..

janicka1983
24. únor 2012

Ahoj holky, tak já dnes našla na testu // krásné čárky :o) Zatím tomu stále nemůžu uvěřit. Jsme šťastní jak blechy. Tak teď, aby vše bylo jak má být. A doufám, že vám se taky brzy zadaří.

kacenka14
25. únor 2012

Moc moc gratuluju! 🙂 Užívejte si to!

kacenka14
25. únor 2012

A janicko kdy sis ten test udělala? Když se nedostavila MS nebo kdy?

janicka1983
26. únor 2012

@kacenka14 děkuju moc, dělala jsem si ho 3 den po vynechání MS