• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o mimi 3. měsíc. Jste na tom stejně?

24. června 2013 
Je to desna doba, ale zase rikaji, ze je nejlepsi, takze k nemu chodi skoro vsichni. Ale uz jen tyden a dockam se. Na jednu stranu se uz tesim, ale na druhou mam docela hruzu.
5. bře 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malze jak to dopadlo u dr?
14. bře 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, vlastne zatim nijak. Dostala jsem zadanku pro manzela na spermiogram a ja musim za mesic prijit na krevni odbery na stanoveni hormonalniho profilu. Teprve pak se uvidi, kde je chyba. Takze zatim nezbyva nez cekat a dal se snazit.
14. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malze tak treba se zadari jeste nez pujdete na testy :slight_smile: ja mam za sebou prvni IUI a modlim se aby to vyslo
8. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay Kéž by. Ale moc šancí tomu nedávám :frowning2: Už mám za sebou první testy, za 3 týdny na druhé. Tak uvidíme. Pak dej vědět, jak jsi dopadla.
10. dub 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1313 ty sis zmenila prezdivku?
10. dub 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malze a jak dlouho uz se snazite? ja to asi nehodlam resit driv jak po roce, prumerna doba otehotneni je pry rok :grinning:
10. dub 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay take se me to zacina pekne tahnout, ted jedeme 4. mesic a kde nic tu nic
10. dub 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mitote my uz 8 mesic, ale jsem po IUI tak doufam, ze se podarilo...
10. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay no nastesti nevim co to je, zatim se v tom ani orientovat nechci.. a neni to brzo? vzdyt se sterilita resi az po roce ne?
10. dub 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mitote kdyz je nejaky problem tak proc cekat rok? neni to ztrata casu? mam dobreho doktora ten mi udelal testy po 5 mesicich snazeni....
10. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay a jak jsi vedela ze je nejaky problem?
10. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mitote sla jsem normalne na preventivni prohlidku a kdyz jsem rekla, ze se snazime 5 mesicu a zatim nic tak hned poslal manzela na spermio a me udelal utz - nejak se mu to nezdalo tak udelal veskere testy a byl hned zjisten problem
10. dub 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay aha... tak to pak jo, ja myslela zes po peti mesicich sla sama za nim ze nemuzete otehotnet at vas vysetri :slight_smile:
10. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mitote no to jsem mela v planu, jen jsem to zaobalila do preventivni prohlidky :wink: chtela jsem vedet na cem jsem
10. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay aha...tak to ja pujdu ke gynde az kdyz se nam rok darit nebude, ten rok je naprosto normalni, nemam potrebu se stresovat driv, ze to nejde :grinning: kor kdyz kolegyne otehotnela az po 8mesicich :slight_smile:
10. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mitote jasny, delej jak chces :slight_smile: ja jsem rada, ze jsem to zjistila tak brzo
10. dub 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote My se snazime uz od minuleho srpna. A kdybych vedela, ze to bude tak douho trvat, tak to jsem to zacala resit uz driv :frowning2:
10. dub 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay Hmm, to se mi teda zadarilo :slight_smile: Byla jsem tu na pocitaci s kamaradkou, divali jsme se na fotky a zustala tu prihlasena a ja si toho nevsimla. Toz jsem zvedava, do kolika diskuzi jsem prispela jejim jmenem :slight_smile:
10. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malze ja jsem si rikala, ze nejaka Kacka tady nikde neni :slight_smile:
10. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malze jaky ti delali testy?
10. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay No já doteď zírám, jakým způsobem se mi to podařilo :slight_smile:
Brali mi krev na hormonální profil. Teď 2.DC , pak ještě za 3 týdny. Manžel byl na spermiogramu a až budou všechny výsledky pohromadě, tak by se snad mělo ukázat, kde je problém.
Ale máš fakt super, že tvůj doktor reagoval tak brzy. Já jsem jen přes 3 měsíce čekala, než mě vůbec vzali na prohlídku. A zatím čas utíká a stále nic. Za chvíli to bude rok a já budu stále na začátku :frowning2:
Budu ti držet palečky, ať se zadaří. Chodíš do nějakého centra?
10. dub 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malze vzdyt se nesnazite jeste ani rok... to neni zadna doba, co ma rikat kamoska co se ji to podarilo po 7 letech?
10. dub 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malze chodime do Gennetu. Tak dej pak vedet jak vysly vysledky, ted se to aspon u vas pohne a budes vedet na cem jsi :slight_smile:
10. dub 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote My se od srpna snažíme plánovaně, ale už předtím jsme tomu nechávali volný průběh. Vím, že ani rok ještě nemusí být dlouhá doba. Ani mi nejde o ten čas, ale vím, že mám problémy s ovulkou, takže doufám, že se aspoň přijde na to proč. A už taky nejsem nejmladší, tak mě trošku mrzí, že jsme to nezačali řešit dřív. O mimču jsme uvažovali už před 5-ti lety, jenže to jsme ještě řešili práci, bydlení...
Těch 7 let to je fakt strašný. Hlavně že se jim nakonec podařilo. To už bych asi ani nedoufala.
11. dub 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay TO je škoda :frowning2: ja nevim vubec se mi nedaři už jsem z toho naprašky bojujem už jakou dobu a pořad nic .. dřiv jsem se hrozila abych dostala MS a ted prozmenu se hrozim že ji dostanu ... dva mesice tedka sjem ji nemela myslela jsem si že už snad konečne a ono hormonalni porucha mmuseli mi píchnout neco na spušteni ms ... už nevim co dal
16. kvě 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tohle znam,o prvni sme se snažili dva roky a pořád nic a manžel musel na spermiogram a ja už byla těhotna ,menzes mam neprtavidelnej tak sem ani nedoufala a doktor my napsal prášky hormonalni a po asi druhem balení se to nějak povedlo.A ted mame skoro roční holčičku a taky nějak se nam to povedlo ani nevíme jak.nejlepší je na to nemyslet a pořádně se pustit třeba do prace jakekoliv anebo jet na dovolenou a pořádně vypnout a hlavně nic nehrotit a ani žadne měření teploty atd.milovaní si prostě užívat se vším co k tomu patří.
16. kvě 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa2012 Ahoj,no ono se to řekne,nemyslet na to,ty si na to úplně zapomněla a nemyslela si na to,to si opravdu nedovedu představit,my už se s manželem snažíme rok a půl,mám za sebou hormon.profil a manžel spermiogram,všechno v pořádku,tak by mě zajímalo,jak se dělá to nemyšlení na to?Taky beru hormonální prášky a to už druhé a nic,už asi půl roku v kuse a furt nic,na dovolené jsme taky byli a nic,nemyslím si,že to je jen v hlavě...
16. kvě 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno ja loni v Kvetnu čekala dvojčatka a v 9tt mi zjistili že jedno jebohužel mrtve s tim že podle rozboru melo stejnou vrozenou srdečni vadu jako ja a proste už to nejde :frowning2: Spousta lidi radi vymnenit partnera na což jsme opravdu přistoupit nechtela ..... Nechapu jak tohle muže vubec nekdo řict
18. kvě 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim,že se tolehce řekne je my 36let a mame druhe ditě holčičku taky sem nedoufala a ty hormony sem brala pětkrat a nic pak sem je vysadila a za par měsíců sem otěhotněla není to lehké,ale držím ti palce a co takhle bylinky někdo je odsuzuje,ale ja na ně trochu dam.nezapoměla sem na to uplně,ale začala sem se věnovat jízdě na kole a s manželem na vylety a jinak sem z toho taky byla na nervy.napsala sem to asi blbě předtím, sestřenka se snažia pět let po operaci dělohy a dnes ma dva kluky tak nevím co ti na to říct.
28. kvě 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek