Snažíme se o mimi 3. měsíc. Jste na tom stejně?

maybay
6. pro 2011

ahojky, snazime se s manzelem 3. mesic, vim, ze je brzo plasit, ale kdyz vidim tady a v okoli jak se vsem dari je mi z toho trosku smutno.... Jste na tom nektera stejne?

malze
5. bře 2012

Je to desna doba, ale zase rikaji, ze je nejlepsi, takze k nemu chodi skoro vsichni. Ale uz jen tyden a dockam se. Na jednu stranu se uz tesim, ale na druhou mam docela hruzu.

maybay
autor
14. bře 2012

@malze jak to dopadlo u dr?

malze
14. bře 2012

No, vlastne zatim nijak. Dostala jsem zadanku pro manzela na spermiogram a ja musim za mesic prijit na krevni odbery na stanoveni hormonalniho profilu. Teprve pak se uvidi, kde je chyba. Takze zatim nezbyva nez cekat a dal se snazit.

maybay
autor
8. dub 2012

@malze tak treba se zadari jeste nez pujdete na testy 🙂 ja mam za sebou prvni IUI a modlim se aby to vyslo

katka1313
10. dub 2012

@maybay Kéž by. Ale moc šancí tomu nedávám ☹ Už mám za sebou první testy, za 3 týdny na druhé. Tak uvidíme. Pak dej vědět, jak jsi dopadla.

maybay
autor
10. dub 2012

@katka1313 ty sis zmenila prezdivku?

mitote
10. dub 2012

@malze a jak dlouho uz se snazite? ja to asi nehodlam resit driv jak po roce, prumerna doba otehotneni je pry rok 😀

mitote
10. dub 2012

@maybay take se me to zacina pekne tahnout, ted jedeme 4. mesic a kde nic tu nic

maybay
autor
10. dub 2012

@mitote my uz 8 mesic, ale jsem po IUI tak doufam, ze se podarilo...

mitote
10. dub 2012

@maybay no nastesti nevim co to je, zatim se v tom ani orientovat nechci.. a neni to brzo? vzdyt se sterilita resi az po roce ne?

maybay
autor
10. dub 2012

@mitote kdyz je nejaky problem tak proc cekat rok? neni to ztrata casu? mam dobreho doktora ten mi udelal testy po 5 mesicich snazeni....

mitote
10. dub 2012

@maybay a jak jsi vedela ze je nejaky problem?

maybay
autor
10. dub 2012

@mitote sla jsem normalne na preventivni prohlidku a kdyz jsem rekla, ze se snazime 5 mesicu a zatim nic tak hned poslal manzela na spermio a me udelal utz - nejak se mu to nezdalo tak udelal veskere testy a byl hned zjisten problem

mitote
10. dub 2012

@maybay aha... tak to pak jo, ja myslela zes po peti mesicich sla sama za nim ze nemuzete otehotnet at vas vysetri 🙂

maybay
autor
10. dub 2012

@mitote no to jsem mela v planu, jen jsem to zaobalila do preventivni prohlidky 😉 chtela jsem vedet na cem jsem

mitote
10. dub 2012

@maybay aha...tak to ja pujdu ke gynde az kdyz se nam rok darit nebude, ten rok je naprosto normalni, nemam potrebu se stresovat driv, ze to nejde 😀 kor kdyz kolegyne otehotnela az po 8mesicich 🙂

maybay
autor
10. dub 2012

@mitote jasny, delej jak chces 🙂 ja jsem rada, ze jsem to zjistila tak brzo

malze
10. dub 2012

@mitote My se snazime uz od minuleho srpna. A kdybych vedela, ze to bude tak douho trvat, tak to jsem to zacala resit uz driv ☹

malze
10. dub 2012

@maybay Hmm, to se mi teda zadarilo 🙂 Byla jsem tu na pocitaci s kamaradkou, divali jsme se na fotky a zustala tu prihlasena a ja si toho nevsimla. Toz jsem zvedava, do kolika diskuzi jsem prispela jejim jmenem 🙂

maybay
autor
10. dub 2012

@malze ja jsem si rikala, ze nejaka Kacka tady nikde neni 🙂

maybay
autor
10. dub 2012

@malze jaky ti delali testy?

malze
10. dub 2012

@maybay No já doteď zírám, jakým způsobem se mi to podařilo 🙂
Brali mi krev na hormonální profil. Teď 2.DC , pak ještě za 3 týdny. Manžel byl na spermiogramu a až budou všechny výsledky pohromadě, tak by se snad mělo ukázat, kde je problém.
Ale máš fakt super, že tvůj doktor reagoval tak brzy. Já jsem jen přes 3 měsíce čekala, než mě vůbec vzali na prohlídku. A zatím čas utíká a stále nic. Za chvíli to bude rok a já budu stále na začátku ☹
Budu ti držet palečky, ať se zadaří. Chodíš do nějakého centra?

mitote
10. dub 2012

@malze vzdyt se nesnazite jeste ani rok... to neni zadna doba, co ma rikat kamoska co se ji to podarilo po 7 letech?

maybay
autor
10. dub 2012

@malze chodime do Gennetu. Tak dej pak vedet jak vysly vysledky, ted se to aspon u vas pohne a budes vedet na cem jsi 🙂

malze
11. dub 2012

@mitote My se od srpna snažíme plánovaně, ale už předtím jsme tomu nechávali volný průběh. Vím, že ani rok ještě nemusí být dlouhá doba. Ani mi nejde o ten čas, ale vím, že mám problémy s ovulkou, takže doufám, že se aspoň přijde na to proč. A už taky nejsem nejmladší, tak mě trošku mrzí, že jsme to nezačali řešit dřív. O mimču jsme uvažovali už před 5-ti lety, jenže to jsme ještě řešili práci, bydlení...
Těch 7 let to je fakt strašný. Hlavně že se jim nakonec podařilo. To už bych asi ani nedoufala.

klarka_kvetinka
16. kvě 2012

@maybay TO je škoda ☹ ja nevim vubec se mi nedaři už jsem z toho naprašky bojujem už jakou dobu a pořad nic .. dřiv jsem se hrozila abych dostala MS a ted prozmenu se hrozim že ji dostanu ... dva mesice tedka sjem ji nemela myslela jsem si že už snad konečne a ono hormonalni porucha mmuseli mi píchnout neco na spušteni ms ... už nevim co dal

mamusa2012
16. kvě 2012

tak tohle znam,o prvni sme se snažili dva roky a pořád nic a manžel musel na spermiogram a ja už byla těhotna ,menzes mam neprtavidelnej tak sem ani nedoufala a doktor my napsal prášky hormonalni a po asi druhem balení se to nějak povedlo.A ted mame skoro roční holčičku a taky nějak se nam to povedlo ani nevíme jak.nejlepší je na to nemyslet a pořádně se pustit třeba do prace jakekoliv anebo jet na dovolenou a pořádně vypnout a hlavně nic nehrotit a ani žadne měření teploty atd.milovaní si prostě užívat se vším co k tomu patří.

krista1
16. kvě 2012

@mamusa2012 Ahoj,no ono se to řekne,nemyslet na to,ty si na to úplně zapomněla a nemyslela si na to,to si opravdu nedovedu představit,my už se s manželem snažíme rok a půl,mám za sebou hormon.profil a manžel spermiogram,všechno v pořádku,tak by mě zajímalo,jak se dělá to nemyšlení na to?Taky beru hormonální prášky a to už druhé a nic,už asi půl roku v kuse a furt nic,na dovolené jsme taky byli a nic,nemyslím si,že to je jen v hlavě...

klarka_kvetinka
18. kvě 2012

Mno ja loni v Kvetnu čekala dvojčatka a v 9tt mi zjistili že jedno jebohužel mrtve s tim že podle rozboru melo stejnou vrozenou srdečni vadu jako ja a proste už to nejde ☹ Spousta lidi radi vymnenit partnera na což jsme opravdu přistoupit nechtela ..... Nechapu jak tohle muže vubec nekdo řict

mamusa2012
28. kvě 2012

ja vim,že se tolehce řekne je my 36let a mame druhe ditě holčičku taky sem nedoufala a ty hormony sem brala pětkrat a nic pak sem je vysadila a za par měsíců sem otěhotněla není to lehké,ale držím ti palce a co takhle bylinky někdo je odsuzuje,ale ja na ně trochu dam.nezapoměla sem na to uplně,ale začala sem se věnovat jízdě na kole a s manželem na vylety a jinak sem z toho taky byla na nervy.napsala sem to asi blbě předtím, sestřenka se snažia pět let po operaci dělohy a dnes ma dva kluky tak nevím co ti na to říct.