• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o mimi 3. měsíc. Jste na tom stejně?

24. června 2013 
@maybay nevím, jestli je to letos provokace nebo co, :wink: ale na každém rohu v ulicích vidím těhulku!!! O kočárkách nemluvím a o asi 70 % mých těhotných kamarádkách taky ne....... moc držím palce- ať se to povede.. my začali tento měsíc zkoušet poprvé.
9. čer 2012 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petramarie ahojky, nam se zadarilo v kvetnu tak drzim palce ja tobe :slight_smile:
11. čer 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maybay Mooooooooooc moc gratuluju. :dizzy_face: My to teď zkusili poprvé, tak uvidím. Zatím pobolívá podbřišek hlavně večer teda, ale jinak ho cítím pořád a taky čůrat běhám pořád. :slight_smile: A jinak nic. Uvidíme v neděli - to má přijít MS.
11. čer 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky .. tak se k vám taky přidám pokecat si:slight_smile: my už se snažíme pomalu rok a stále nic .. jediné čím se uklidnuji je že je mi teprve 24 .. a mám hodně času .. ale taky už jsem MS obřečela:slight_smile: s těhulkama v okoli ani nemluviím .. a s čerstvě narozenýma mimi taky:slight_smile: mno jo baby boom:slight_smile:
11. čer 2012 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendik22 no vidíš a mně bude letos 30 kurňa fix :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petramarie neboj .. určitě se i na tebe usměje štěstí .. jak dlouho se snažíte??
11. čer 2012 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendik22 To se ani nepočítá... :grinning: začali jsme přesně před týdnem a od té doby podbřišek pobolívá a chodím pořád na záchod. Neznamená to, že jsem těhule, ale ani taky že nejsem. :wink: Uvidíme, v neděli má přijít MS.
11. čer 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..taky se snazime asi 3-4 mesic tak doufam..ze se snad brzy zadari:wink: preji vam hosne stesti.
11. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petramarie takže uplně v začátcích jo??:grinning: hih no to my už zase přesluhujeme .. už by bylo na čase:grinning: jinak nás v červenci čeká po dovči doktor .. už se z toho nevykecám...:slight_smile:
@jane_s určitě neboj:slight_smile:
11. čer 2012 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendik22 no nepočítám s tím, že bychom měli takové štěstí a podařilo se to tak rychle..... ale zase to není nemožné, což? :wink: Taky vám holky přeju moc štěsí
11. čer 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petramarie spolupracovnice otěhotněla hned napoprvé .. a to v ten měsíc měli pouze jeden pokus:grinning: takže nikdy neříkej nikdy:grinning: a od spolupracovníka brácha taky hned napoprvé a hned dvojčátka:grinning:
11. čer 2012 ve 23:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, za jak dlouho se vám to tak povedlo otěhotnět po vysazení HA nebo po začátku snaženíčka?:slight_smile:
12. čer 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendik22 prala bych si,aby to bylo napoprve.. MS cekam v nedeli,ale dnes jsem si zkusila mamatest a nic. Vim,ze je to brzo na test,ale neco ukazat mohl. :grinning: Aspon ducha..kdyz uz me ten podbrise boli porad od ovulace.
12. čer 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s ahojky,my jsme v snazeni teprve poprve..uvidime. MS pravidelna i kdyz jsem cca 4r. bez HA,kterou jsem brala asi 10r. Jen trefit ovulaci a hyn se ukaze :grinning:
12. čer 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petramarie Tak vítej v klubu:slight_smile:)) Taky se snažíme, vysadila jsem prášky po 10 letech a to v únoru, od té doby se snažíme, tak snad to vyjde..:slight_smile: poprvé to je v pohodě:wink: to máš ještě času, ale moc Ti přeju, aby Ti to dopadlo co nejdříve:wink: ať to pak můžeme rozebírat a radovat se společně z těch našich prťousků..:slight_smile: je super mít tady další spřízněnou dušičku, která je na tom stejně:wink: kdy máš mít OVU? Nebo kdy máš MS? Já jí mám teď a OVU bych měla mít kolem 20.6. koupila jsem si pro zajímavost testíky:wink:
12. čer 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s dekuji za privitani. :wink: Tak podle vypoctu a boleni podbrisku byla OVU min.nedeli. Ale BT jsem si nemerila. Styk v pondeli a MS ma prijit tuto nedelí. Test dnes negat.,ale jeste je brzo ne?
12. čer 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petramarie Jj to je ještě opravdu brzy, to chce fakt tak v den vynechání nebo den před tím, jestli jsi nedočkavá jako já:slight_smile:) jak dlouho se snažíte? Tak hodně štěstíčka..třeba už to dááávno vyšlo:wink:
12. čer 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s my už rok .. :slight_smile:
12. čer 2012 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s uz jsem pisala,ze jsme to ted zkusili poprve :wink:
12. čer 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky se snažíme a zatím nic:frowning2:(mam strach at to netrvá celou věčnost :frowning2:
12. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetaivetka to máme strach všechny.. :wink: Jak dlouho se snažíte?
13. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
13. čer 2012 ve 14:03 • majulena23
zatim druhy mesic :grinning:
13. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetaivetka Tak to jsme na tom + - stejně :slight_smile: V neděli má přijít MS, tak uvidíme..
14. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
me uz bohuzel došla :frowning2:
14. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetaivetka to me mrzi.. Ja pisnu v nedeli.. Ale testy v utery neukazaly nic-kdyby se to povedlo,tak uz by sel videt aspon duch ne?
14. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak dnes MS neprisla, ale testy negativni :frowning2:
17. čer 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... my se snažíme od března...do posud bylo všechno v pořadku ale v březnu kdy měla přijít MS nepřišla ale testy i gynekolog vyloučil tehotenství a dostala sem provokovačku :/ to same se stalo další měsíc,tak mi doktor předepsal proveru kterou sem začala užívat 7.6. a včera se MS dostavila...snad se srovnám a zadaří se no :/ před dvouma rokama jsem samovolně potratila ...snad to nebude mít žadne následky a ješte budu moct otěhotnět :frowning2:
18. čer 2012 v 07:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky se snažíme už přes rok a půl a pořád nic,konečně jsem si řekla,že to nebudu hrotit,třicet mi ještě není,tak snad se to brzy podaří.To samé přeji vám všem,člověk by měl žít a né se soustředit na dělání dětí,nejdůležitější je si to užívat,po tak dlouhé době čekání si myslím,že to ani jinak nejde.Přeji vám hodně štěstí o dovolených se vám všem určitě zadaří :wink:
24. čer 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
3 pokusy vůbec neřešte, zbytečně si zaděláváte na psychické problémy a pak už to nepůjde vůbec ! Nebojte, zadaří se , moc vám to všem přeju , ale opravdu je lepší moc to neřešit a už vůbec ne takhle brzy ;)
24. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek