Snažíme se o mimi 3. měsíc. Jste na tom stejně?

maybay
6. pro 2011

ahojky, snazime se s manzelem 3. mesic, vim, ze je brzo plasit, ale kdyz vidim tady a v okoli jak se vsem dari je mi z toho trosku smutno.... Jste na tom nektera stejne?

krista1
26. črc 2012

@petramarie no my se snažíme 605dnů přesně,nechce se mi počítat,to mi počítá womenzone.cz takže tak přesně,no nezadařilo se ještě,ale tak snažím se si dát do pořádku zdraví,víc jíst vitamínky a tak a jak dlouho se snažíte vy?

petramarie
26. črc 2012

@krista1 no my jsme záprdci. 🙂 3. cyklus a teď po ovu cekám na MS. U nás je to ale trochu složitější.. pracujem v zahraničí, kde je to náročné, takže tam těhotnět je pro mě fyzická likvidace, 🙂 takže jsme to chtěli stihnout v období půl roku, co jsme doma. Ale jak to známe všechny tady: čím víc člověk chce, tím míň to jde. Pokud nic, zase odjedeme, protože kdy naškudlit peníze, než před založením rodiny. Takže jak píšeš ty... 605 dnů, to je pro mě zlý sen ☹ ☹

krista1
13. srp 2012

@petramarie Ahoj tak jak ste na tom,už se zadařilo,nebo ne?!

petramarie
14. srp 2012

@krista1 Ahojky! 🙂 No u nás se nezadařilo min. cyklus, takže nic. Teď někdy bych asi měla mít ovu pokud mi tedy probíhá, ale rozhodla jsem se, že tento cyklus nebudu čůrat na ovu testy, ani vypočítávat podle tabulky, ale zkusím koukat na výtok a snažení bude pokud prostě bude. Já jsem pak nervozní, že na mojeho tlačím, že mám na ovu testu ducha a že musíme mít sexík atd. a celé je to k prdu pak asi. Jak u vás?

krista1
15. srp 2012

@petramarie No to máš pravdu,že to není moc dobré tlačit na chlapa já to tak dělala hrozně dlouho a nebavilo to pak ani jednoho.Dám ti jednu radu,až budeš mít bílkový táhlý hlen,tak máš tak dva dny před ovulkou,tak si to pořádně užívejte.No u nás nic,ale objednala jsem si Gynex kapky,tak uvidíme,snad mi pomůžou ozdravit celé tělo a pak už se podaří všechno🙂

petramarie
15. srp 2012

@krista1 no zkusím ten výtok vypozorovat, protože podle ovu testů možná ovulaci ani nemám, víš. 🙂 viz. fotka ve fotoblogu. Vy už se snažíkujete dlouho, máte za sebou třeba spermiogram atd?

krista1
16. srp 2012

@petramarie jo spm.máme za sebou a je dobrý a taky hormonální profil,ten dopadl taky dobře,ale doktor mi ho dělal,až mi nasadil hormony,takže nevím jestli to nějak neovlivnilo výsledky 😒 K dalšímu vyšetření mě zatím neposlal,je pravda,že se mu tak trochu straním,protože mi cpe jen hormony a vůbec mě nijak nesleduje,už jsem měla Proveru a Clostilbegyt.Určitě to poznáš,ten hlen,ale i tak si to jen zatím užívej,není nikdo,koho znám,kdo by se tak dlouho snažil jako my,teda za tu dobu co jsem na koníkovi jsem nikoho takového nepotkala,takže určitě zapadneš brzy 😉 Držím pěsti,hlavně to ber jako když si užíváš prostě běžně,jako kdyby si měla prášky,už začínám věřit tomu,že ženská se moc stresuje tím,že to moc chce,chce to se uvolnit a užívat si milování 🙂

klarka_kvetinka
16. říj 2012

Holky tak 25.10 jdu na kompletko prč nam to už 3 roky nejde ale jednu dobrou zpravu mám ... Dlouh jsme se tu neukazala prtže si beru hlčičku z KÚ ... dceru me bivale kamaradky byla ji debrana za týrani je je rok a pul... zatim mi ji jen pujčuji mela jsme ji cele velke prazdniny a ted je 14 dni u me a týden v KÚ. musela jsem kupit vetší byt aby mela svuj pkjiček za mesic mame prvni stani a žadam o adpci .. ale stale se snažiime a přád nám tehtnet nejde

zuzgeja
24. čer 2013

Ahoj s manželem mame už 1.5 stareho chlapeka.Apřed 3 mesici jsme se rozhodli mit druhy miminko ale stale furt nic ja už jsem z toho strašne nervozni.