Snažíme se o mimi 3. měsíc. Jste na tom stejně?

maybay
6. pro 2011

ahojky, snazime se s manzelem 3. mesic, vim, ze je brzo plasit, ale kdyz vidim tady a v okoli jak se vsem dari je mi z toho trosku smutno.... Jste na tom nektera stejne?

petramarie
8. čer 2012

@maybay nevím, jestli je to letos provokace nebo co, 😉 ale na každém rohu v ulicích vidím těhulku!!! O kočárkách nemluvím a o asi 70 % mých těhotných kamarádkách taky ne....... moc držím palce- ať se to povede.. my začali tento měsíc zkoušet poprvé.

maybay
autor
11. čer 2012

@petramarie ahojky, nam se zadarilo v kvetnu tak drzim palce ja tobe 🙂

petramarie
11. čer 2012

@maybay Mooooooooooc moc gratuluju. 😵 My to teď zkusili poprvé, tak uvidím. Zatím pobolívá podbřišek hlavně večer teda, ale jinak ho cítím pořád a taky čůrat běhám pořád. 🙂 A jinak nic. Uvidíme v neděli - to má přijít MS.

vendik22
11. čer 2012

ahoj holky .. tak se k vám taky přidám pokecat si🙂 my už se snažíme pomalu rok a stále nic .. jediné čím se uklidnuji je že je mi teprve 24 .. a mám hodně času .. ale taky už jsem MS obřečela🙂 s těhulkama v okoli ani nemluviím .. a s čerstvě narozenýma mimi taky🙂 mno jo baby boom🙂

petramarie
11. čer 2012

@vendik22 no vidíš a mně bude letos 30 kurňa fix 🙂

vendik22
11. čer 2012

@petramarie neboj .. určitě se i na tebe usměje štěstí .. jak dlouho se snažíte??

petramarie
11. čer 2012

@vendik22 To se ani nepočítá... 😀 začali jsme přesně před týdnem a od té doby podbřišek pobolívá a chodím pořád na záchod. Neznamená to, že jsem těhule, ale ani taky že nejsem. 😉 Uvidíme, v neděli má přijít MS.

jane_s
11. čer 2012

Ahojky holky..taky se snazime asi 3-4 mesic tak doufam..ze se snad brzy zadari😉 preji vam hosne stesti.

vendik22
11. čer 2012

@petramarie takže uplně v začátcích jo??😀 hih no to my už zase přesluhujeme .. už by bylo na čase😀 jinak nás v červenci čeká po dovči doktor .. už se z toho nevykecám...🙂
@jane_s určitě neboj🙂

petramarie
11. čer 2012

@vendik22 no nepočítám s tím, že bychom měli takové štěstí a podařilo se to tak rychle..... ale zase to není nemožné, což? 😉 Taky vám holky přeju moc štěsí

vendik22
11. čer 2012

@petramarie spolupracovnice otěhotněla hned napoprvé .. a to v ten měsíc měli pouze jeden pokus😀 takže nikdy neříkej nikdy😀 a od spolupracovníka brácha taky hned napoprvé a hned dvojčátka😀

jane_s
12. čer 2012

Holky, za jak dlouho se vám to tak povedlo otěhotnět po vysazení HA nebo po začátku snaženíčka?🙂

petramarie
12. čer 2012

@vendik22 prala bych si,aby to bylo napoprve.. MS cekam v nedeli,ale dnes jsem si zkusila mamatest a nic. Vim,ze je to brzo na test,ale neco ukazat mohl. 😀 Aspon ducha..kdyz uz me ten podbrise boli porad od ovulace.

petramarie
12. čer 2012

@jane_s ahojky,my jsme v snazeni teprve poprve..uvidime. MS pravidelna i kdyz jsem cca 4r. bez HA,kterou jsem brala asi 10r. Jen trefit ovulaci a hyn se ukaze 😀

jane_s
12. čer 2012

@petramarie Tak vítej v klubu🙂)) Taky se snažíme, vysadila jsem prášky po 10 letech a to v únoru, od té doby se snažíme, tak snad to vyjde..🙂 poprvé to je v pohodě😉 to máš ještě času, ale moc Ti přeju, aby Ti to dopadlo co nejdříve😉 ať to pak můžeme rozebírat a radovat se společně z těch našich prťousků..🙂 je super mít tady další spřízněnou dušičku, která je na tom stejně😉 kdy máš mít OVU? Nebo kdy máš MS? Já jí mám teď a OVU bych měla mít kolem 20.6. koupila jsem si pro zajímavost testíky😉

petramarie
12. čer 2012

@jane_s dekuji za privitani. 😉 Tak podle vypoctu a boleni podbrisku byla OVU min.nedeli. Ale BT jsem si nemerila. Styk v pondeli a MS ma prijit tuto nedelí. Test dnes negat.,ale jeste je brzo ne?

jane_s
12. čer 2012

@petramarie Jj to je ještě opravdu brzy, to chce fakt tak v den vynechání nebo den před tím, jestli jsi nedočkavá jako já🙂) jak dlouho se snažíte? Tak hodně štěstíčka..třeba už to dááávno vyšlo😉

vendik22
12. čer 2012

@jane_s my už rok .. 🙂

petramarie
12. čer 2012

@jane_s uz jsem pisala,ze jsme to ted zkusili poprve 😉

ivetaivetka
12. čer 2012

Ahoj holky,taky se snažíme a zatím nic☹(mam strach at to netrvá celou věčnost ☹

petramarie
13. čer 2012

@ivetaivetka to máme strach všechny.. 😉 Jak dlouho se snažíte?

majulena23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivetaivetka
13. čer 2012

zatim druhy mesic 😀

petramarie
14. čer 2012

@ivetaivetka Tak to jsme na tom + - stejně 🙂 V neděli má přijít MS, tak uvidíme..

ivetaivetka
14. čer 2012

me uz bohuzel došla ☹

petramarie
14. čer 2012

@ivetaivetka to me mrzi.. Ja pisnu v nedeli.. Ale testy v utery neukazaly nic-kdyby se to povedlo,tak uz by sel videt aspon duch ne?

petramarie
17. čer 2012

Holky,tak dnes MS neprisla, ale testy negativni ☹

lussyv7
18. čer 2012

Ahoj holky ... my se snažíme od března...do posud bylo všechno v pořadku ale v březnu kdy měla přijít MS nepřišla ale testy i gynekolog vyloučil tehotenství a dostala sem provokovačku :/ to same se stalo další měsíc,tak mi doktor předepsal proveru kterou sem začala užívat 7.6. a včera se MS dostavila...snad se srovnám a zadaří se no :/ před dvouma rokama jsem samovolně potratila ...snad to nebude mít žadne následky a ješte budu moct otěhotnět ☹

krista1
24. čer 2012

Ahoj holky,taky se snažíme už přes rok a půl a pořád nic,konečně jsem si řekla,že to nebudu hrotit,třicet mi ještě není,tak snad se to brzy podaří.To samé přeji vám všem,člověk by měl žít a né se soustředit na dělání dětí,nejdůležitější je si to užívat,po tak dlouhé době čekání si myslím,že to ani jinak nejde.Přeji vám hodně štěstí o dovolených se vám všem určitě zadaří 😉

slundo
24. čer 2012

3 pokusy vůbec neřešte, zbytečně si zaděláváte na psychické problémy a pak už to nepůjde vůbec ! Nebojte, zadaří se , moc vám to všem přeju , ale opravdu je lepší moc to neřešit a už vůbec ne takhle brzy ;)