Snažíme se o mimi 3. měsíc. Jste na tom stejně?

maybay
6. pro 2011

ahojky, snazime se s manzelem 3. mesic, vim, ze je brzo plasit, ale kdyz vidim tady a v okoli jak se vsem dari je mi z toho trosku smutno.... Jste na tom nektera stejne?

janicka1983
7. pro 2011

Ahoj, tak my jsme na tom stejně. Tento měsíc to bude čtvrtý, co se snažíme. A stále nic. Všichni mi také říkají, že je brzy na nějaké závěry. Jsem z toho taky ale nervózní. Minule už jsem to obrečela, protože jsem měla zpoždění 4 dny a nakonec to přišlo. Tak doufám, že se brzy zadaří.

saminomimino
7. pro 2011

holky jdu vás povzbudit,syn na 3 pokus dcera ne a ne až konečeně na 5 pokus,to se říká že do 5 měs otěhotní velké procento párů a k mému šoku jsem opět těhu po snad 1 sexu a bez "nehody" jooo když člověk nejmíň chce,jde to samo 😀 😀
3 měsíce jsou prd,nevěště hlavu brzy budete těhu 😵 😵 😵

klarka_kvetinka
7. pro 2011

Ahoj holky ... Taky se snažime a stale nic :-/ v lednu jsem otěhotněla na antikoncepci s dvojčátkama ale bohužel jsem o ně přišli . byla vrozena srdeční vada stejna jako mam já ☹ . Lekař mi řekl že bych si mela dat pauzu a na srpnove prohlídce řekl že pokud chcem mužem se o to pokusit . Snažíme se a stale nic ☹ . Je možne že by to mohla zpusobit i ta interupce ? Už nevíme co máme dělat . Každou menstruaci obrečím.

camelinka
7. pro 2011

klidek, obzvlast jestli si predtim brala HA. Nam se povedlo na 4. pokus a kamosce snad na 9. a to sou oba zdravi. Kazdy to ma jinak a cim vic se na to clovek upne, tim hur to jde. Preju brzke // a urcite se netrap

pajiskazemlyna
7. pro 2011

Ahoj kočky,
jsme na tom skoro stejně, jdeme na snažení 4.měsíc a začínám být taky trochu smutná, proč se ještě nezadařilo ☹
Ale nezoufejme, ono to určitě brzy přijde a uvidíme svoje vytoužené //.
Jinak já jsem dneska 1 DC, takže i na snažení mám ještě čas 😀

klarka_kvetinka
8. pro 2011

No jsem na to zvedava HA jsem brala 5 let ted ji mam třičtvrte roku vysazenou vlastne hned co jsem se dozvedela o dvojčatkach . a nejdeto ... tohle bechapu předtim ano ted ne

maybay
autor
8. pro 2011

@pajiskazemlyna to jsme na tom stejne.... Uz abychom videl dve carecky, kdyz tu vidim ty pozitivni testiky a rostouci briska uplne zavidim a rikam si, ze sem snad nebudu chodit...

maybay
autor
8. pro 2011

@klarka_kvetinka to je mi lito, ze jste o mimi prisli. Taky kdyz prijde ms tak to skoro obrecim, zrovna dneska prisla ☹

klarka_kvetinka
8. pro 2011

jj jsme na tom stejne :-/ ja už jsem to zažila jendou na ten pocit nikdy nezapomenu . nevím proč se to muselo stat zrovna me .

maybay
autor
8. pro 2011

@janicka1983 take jdeme na 4. mesic snazeni, teda az po ms, ktera dneska prisla. Doufala jsem,ze neprijde, ale je tu ☹ Mamka mi rika, ze to moc resim a moc na to myslim. Ma pravdu, ale ono mi nejde na to myslet kdyz tady cucim na ty krasny briska a carecky a my nic. Myslela jsem si, ze to pujde skoro hned jak se rika kdyz vysadis ze to je do 3 mesicu a prd.

maybay
autor
8. pro 2011

@camelinka brala jsem HA 11 let. Nejvic se bojim toho aby nam to netrvalo treba rok a vic ☹

maybay
autor
8. pro 2011

@saminomimino tak to jsi me uklidnila 🙂 do 5 mesicu mame jest dva pokusy. Ted si asi koupim ty ovulacni testy...

klarka_kvetinka
8. pro 2011

mno ja čekam do 17.. jestli todtanu M tak metrefí nechaou to lidi co to opravdu chtej tak to nejde ale kyž chodim po UL a DC a vidim ty 15 letý holky jak s tema detma couraj po meste sedej na autobusaku u kočarku hulrj travu a td je mi z Toho špatne mela jsem u sebe 4 mesice holčičku me spolužačky to je prave ten připad . porodila ji ale hlavne že ji hned přivedla ke me a že jde na discoa a 3 dny se neozvala...

nikol_bl
8. pro 2011

Holky, taky se k vám přidám. Během studií se nám podařilo úplně náhodou (ani nevím jak) 2x otěhotnět, poprvé to byl mikropotrat (menstruace došla o pár dní později, ale měla jsem v ruce už pozitivní testík), po druhé to byly dvojčátka, ale taktéž došlo ke spontánnímu potratu. V první chvíli, když jsem našla dvě čárky, jsem byla v šoku a nevěděla, jak to se školou skloubím, pak jsem se začala těšit a pak jsem ten "konec" vždycky strašně obrečela. Teď se snažíme cíleně a nejde to 😒
Tím chci říct, jak si příroda umí pěkně hrát 🙂

pajiskazemlyna
8. pro 2011

@maybay Já jsem dneska 2DC, tak v tom jedeme pěkně společně 😀 Podaří se to, neboj, nesmíme na to být tak upnuté, třeba už v lednu uvidíme vytoužené // ! To by bylo kráásné .. Taky strašně závidím, když tu okukuji ty všechny pozitvní testíky a rostoucí bříška ☹
Však ono to přijde, musíme věřit 😵

hance09
8. pro 2011

Ahoj holky,já vysadila antikoncepci na začátku října a necháváme tomu zatím volný průběh, zatím jsem celkem v klidu...já vím,že se lehko řekne, nemyslet na to,ale tak to bychom asi nemohly chodit na koníka 😀..takže moje rada je: nechodit na koníka dokud se nezadaří a nebo bude snažení trvat půl roku...

aninam
11. pro 2011

Ahojky, jsem 1DC a snazime se o miminko 3 mesice, tedy zaciname 4! Prvni se nam povedlo po 4 mesicich, druhe hned napoprve, ale to bylo na dovolene a cas na vsechno ve spravnou dobu 😀. Ted me sice pomaha Malej, abych na to nemyslela, ale to se neda ☹ Rada bych, aby nebyl sam.....

kristinandbaby
11. pro 2011

Tak my teď začínáme 4. měsíc (11 DC) bt neměřím,netestuji a nic..nevím jestli ovulka je či není....no uvidíme, říkala jsem že začnu řešit až po půl roce, ale červíček hlodá... 😖

aninam
11. pro 2011

@kristinandbaby taky netestuji nic, z predchozich zkusenosti vim, ze je to "zbytecne", resp. mi to nepomohlo.....

monivo
11. pro 2011

@maybay buď v klidu, je ještě brzy 😉 Je vidět, že koukáš jen tam, kam chceš, když vidíš rostoucí bříška a pozitivní testy. Mrkni na témata do fóra "Neplodnost" a zjistíš, že ne všechny tady těhotní hned na první pokus 🙂 Držím palce, ať se brzy zadaří a máte třeba fajn překvápko na Vánoce 🙂

kristinandbaby
11. pro 2011

@aninam Já bych jen chtěla vědět zda funguju po vysazení nooo

berinka1
11. pro 2011

ahoj holky,chci vás povzbudit at nezoufate🙂 v dnešní době to moc na 1-2.pokus nebývá a hlavně my žensky to moc řešíme🙂 my se snažili rok a půl,taky jsem většinu ms orvala, clostik nepomohl,po 3/4 roce jsem na to přestala myslet a taky nic a nakonec,když jsme řekli,ze to bude posledni pokus a pak za rok zkusíme IVF,se to konečně podařilo a za cca měsíc čekáme dcerku🙂
HA jsem předtím brala taky cca 10 let,ne pořád stejnou,ale jinak celou dobu..

sedivka
11. pro 2011

Ahoj, taky zaciname 3.mesic. Ale snazeni si uzivame, nejak to neresime. Proste to prijde 🙂 zatim je brzo se nejak nervovat, 3mes jsou nic.

klarka_kvetinka
12. pro 2011

Ahoj holky ... Tak nám se stale nedaři tak jsme si udelali v sobotu výlete až do Ostravi a dovezli si Mopsíka 🙂 ten je jak miminko strašnej mazel pořad ho mam za zadkem nemužu ani do vany bez toho aby u ni nestal a nečekal až vylezu ... zavislak ... Byl to Radka vytouženej sen mít mopsíka takk dostal k vánocum . jen mam strach jak to pak unesem s miminkem .

aninam
12. pro 2011

@klarka_kvetinka unesete neboj 🙂 Taky mame psa a jeden bez druheho nemuzou byt 😀

klarka_kvetinka
12. pro 2011

mnojo no to jsem na to zvedava tak na miminku se nam ještě nezadařilo tak zatim alejspon nejaka utěcha

sedivka
12. pro 2011

@klarka_kvetinka to je maly pes, to k miminu nema vliv 🙂

klarka_kvetinka
12. pro 2011

ale ma a hodne velkej je malej ale je to nejcitlivějši pes .. musi bejt pořad s človekem nesmi zustat sam . ani podle veterinaře už 2 hodiny doma samotný je pro nej moc . a prave sestřenice ho ma taky ted v zaři se ji narofila holčička . a Kendy to nejak nesnaši . žarli a td .. ale zase leži u kočarkua beda jak si knemu stoupne nekdo jinej než Gabča tak jsme zvedavi na našeho Maxe no ..

sedivka
12. pro 2011

@klarka_kvetinka zalezi jak toho psa vychovas, jak bude flexibilni a jestli z nej udelas velkeho zavislaka. Pak zalezi jake mu das vubi miminku mantinely, jak je seznamite a jake postaveni "ve smecce" bude mit. To, jak se chova jeden pes, neznamena, ze se ten vas bude chovat stejne. Zalezi dost na vasi vychove, vasem pristupu... Urcite by mel umet zustat chvili sam, jinak budete otroci 🙂

klarka_kvetinka
12. pro 2011

No hele konzultovali jsme to s Veterinarem ... Max je proste panaček . Sam nam řekl že to je jako mimino . a je o tehle rase i mnoho diskuzí . sám bít nemuže strašně mu to ublíží . Tak mame to dobře zařizene zatim .. Ve vedlejšim vchode bydlí přitele bratr o ulici nahořev baračku jeho rodiče a ulici pod nama jeho babička když by nahodou . no každopadne ho začnem trenovat na moji sestře aby vedel že neni jedinej kdo ma na me narok .