Snažíme se o mimi 3. měsíc. Jste na tom stejně?

maybay
6. pro 2011

ahojky, snazime se s manzelem 3. mesic, vim, ze je brzo plasit, ale kdyz vidim tady a v okoli jak se vsem dari je mi z toho trosku smutno.... Jste na tom nektera stejne?

maybay
autor
26. únor 2012

@janicka1983 moc gratuluju 🙂

maybay
autor
26. únor 2012

@andrejkonellis
@klarka_kvetinka u nas se taky nedari. Jeste, ze jsem zasla k novemu dr. Zjistil mi, ze mi nezraji vajicka, takze jsme objednani na konzultaci ohledne umeleho oplodneni....

zuzik24
26. únor 2012

Ahoj holky, chtěla bych vás trošku povzbudit, vím, čím si procházíte. My se snažili od podzimu a pořád nic. Každej říkal, tak na to nemyslete a půjde to samo. Tak jsme na to nemysleli a stejně to nešlo 🙂 Dostala jsem i zaručené tipy, která poloha je nejlepší, no, když vám ji dává vaše babička, tak je to takový divný. Ale abych se dostala k jádru pudla, tu na koníkovi jsem narazila na prstovou metodu a holky, téměř na stopro jsem si jistá, že to byla ona, díky které jsem před týdnem objevila dvě čárky 🙂) Nikdy jsem tomu nevěřila, ale asi to zafungovalo. Za pokus nic nedáte, já si taky říkala, že je to blbost 🙂) Každopádně všem držím palečky, ať se miminečka dočkáte!!!! 😵

mitote
26. únor 2012

ahoj holky, muzu za vama? my jsme ted na zacatku tretiho mesice 🙂

andrejkonellis
27. únor 2012

@maybay no teda....nezrají vajíčka? A starý doktor to nezjistil? Držím prstíky a jsem moc ráda, že jsi na to přišla a že se to hned řeší... držím prstíky a těším se na info, jak bude vše probíhat🙂)) Jinak já mám taky dobrou zkušenost...popíšu níže...

@mitote myslím že můžeš 😀 jak to probíhá u vás? vše ok?

maybay
autor
27. únor 2012

@mitote to vis, ze jo klidne se pridej 🙂

maybay
autor
27. únor 2012

@andrejkonellis Kdyz jsem byla u minuleho dr tak jsme se jeste nesnazili. On se odstehoval na druhy konec Prahy tak jsem nasla nekoho bliz a ten je hodne peclivy. Udelal mi testy po 5 mesicich snazeni, ktere nektery doktor nedela ani po roce. Byla jsem z toho smutna, ale jsem rada, ze to vim ted a ne treba po tom roce. Ted uvidime co nam reknou v tom centru.

andrejkonellis
27. únor 2012

Tááák holky, já mám zajímavou zkušenost z pátku. Byla jsem u nového dr. tady v Brně, na doporučení kámošek...Můj starý dr. mě furt jenom prohlídl. Na můj dotaz, že se snažíme o miminko, jestli mi může udělat vyšetření atd, řekl, že joooo všechno je ok, jste zdravá a papejte kysl. listovou....A v říjnu mě léčil na zánět pochvy.

Nový doktor mě zjistil, že mám přemnožené bakterie, nasadil nám s manželem Entizol. Dále ho hodně zajímalo, že jsem měla v 18-ti operaci kvůli srůstům na střevě...(Hodně se divil, že to starého doktora nezajímalo...musí se zjistit, jestli nemám srůsty i na vaječnících) Budeme dělat i další vyšetření ale hlavně půjdu na ultrazvuk aby mě zjistil kdy mám ovulaci atd.... Říkal, že není na co čekat, prostě všechno si zjistíme hned a otěhotnění pomůžeme....

Holky a to jsem o to asi 3 x žádala mého starého doktora....Takže jsem byla mile překvapená a hrozně ráda, že existují fakt doktoři s velkým D 😀

andrejkonellis
27. únor 2012

@maybay no právě je super, že to víš teď a ne za rok...to by jste se marně snažili a měla by jsi hlavu v smutku... I když lepší varianta by byla, že máš vajíčka naprosto OK....

andrejkonellis
27. únor 2012

@maybay jak to bude teď probíhat?

mitote
27. únor 2012

@andrejkonellis no uplne ok zatim ne, mam nejaky zanedbany zanet, posunutou delohu doleva a ta utlacuje levy vajecnik :-/ tak ted beru leky a ceka me mojzisovka

mitote
27. únor 2012

@andrejkonellis ja jsem ted v brne taky menila doktorku a ejhle, najendou uz nejsem tak v poradku jako me bylo rikano 😖

maybay
autor
27. únor 2012

@andrejkonellis no to by byla samozrejme lepsi varianta. Bude to probihat asi tak, ze jdeme na konzultaci do centra asistovane reprodukce, kde si udelaji svoje vysetreni a pak se uvidi. Asi nas ceka umele oplodneni. Snad to vyjde...

andrejkonellis
27. únor 2012

@mitote @maybay holt to není lehký, ale doufám, že brzo budeme všechny vozit v krásných kočárcích krásné miminka 😎

mitote
27. únor 2012

@andrejkonellis to jo, ja budu jako pav, naparovat se na vychazkach 😀 a manzel bude jeste horsi 😀

maybay
autor
1. bře 2012

@mitote 🙂 taky se na to tesim 🙂

maybay
autor
1. bře 2012

@zuzik24 o teto metode jsem slysela, jednou jsem i vyzkousela a nic,ale u me je problem nekde jinde...

malze
1. bře 2012

Ahoj devcata, muzu se k vam pridat? My se snazime od minuleho srpna a stale nic ☹ Uz me zacina stresovat, ze to tak dlouho trva. Snazim se na to nemyslet, ale to nejde. Obzlast kdyz mi to rodina, kamaradky..., stale nekdo pripomina. 12. jdu konecne k doktorovi, tak doufam, ze me poradne vysetri. Myslela jsem, ze vse bude v pohode. Kdyz to ted vidim, tak me zacina mrzet, ze jsme se nezacali snazit uz driv.

malze
1. bře 2012

@maybay Do toho centra te poslal tvuj doktor nebo jste tam sli sami? Rikam si, ze kdyby muj doktor mel nejaky laxni pristup, ze bych zkusila nekam zajit. Proste se mi to uz nejak nezda ☹

malze
1. bře 2012

@zuzik24 A co je to za metodu? Ja uz dostala spoustu "zarucenych" zpusobu, ale o tomto jsem jeste neslysela.

maybay
autor
1. bře 2012

@malze ahojky, klidne se pridej, my se snazime od zari 11. Poslal nas tam dr po tom co zjistili na vysetrenich. Uz ti delali nejake testy? Taky jsem si rikala, proc jsme se nezacli nazit uz driv, ale ono to v mem pripade je asi jedno...

mitote
1. bře 2012

@maybay taky budes delat pava? 😀 😀 😀

maybay
autor
1. bře 2012

@mitote jo a pysnou princeznu 🙂

terinic
1. bře 2012

Ahoj holky, jsme v podobné situaci. Taky jsme se začli snažit. Někdy od nového roku 🙂 a zatím nic. Třeba se brzy zadaří .-). Je fajn vědět, že v tom nejsem sama. Je to šílené, jak kolem je spoustu dětí a mi by se doma prcek taky líbil .-)

zuzik24
1. bře 2012

@malze Ahoj, tady na koníkovi si najdi Prstová metoda. V podstatě jde o to, že po styku pomůžeš spermatu prstem, doslova ho dotlačíš až k děložnímu čípku, který nahmatáš hooodně vzadu jako takovou bouličku 🙂 Nebo partner, nejlíp to jde vleže a pak dát nožky nahoru a je to 🙂 Držím palce na kontrole 🙂

malze
1. bře 2012

@zuzik24 Vidis to, to me nikdy nenapadlo. Kdyz je clovek zoufaly, tak uz zkusi vsechno. Tak pristi mesic vyzkousim a dam vedet vysledky 🙂

malze
1. bře 2012

@maybay Nene, jeste jsem na zadnych testech nebyla. Porad jsem si rikala, ted uz se to musi podarit... A kazdy mesic znovu a znovu, a tak jsem navstevu doktora nejak oddalovala. A kdyz jsem se konecne odhodlala, tak cekaci doba na vysetreni skoro 4 mesice ☹ A protoze tusim, ze asi bude nejaky problem, kdyz se tak dlouho nedari, tak na nejake testy rozhodne chci. Doufam, ze mi nezacne trvrdit, ze je to v poradku a mame se snazit dal. Bych ho asi na miste zaplacla.

mitote
1. bře 2012

@maybay to budem teda sebranka, dve pavice s dvema pysnyma princeznama 😀

maybay
autor
5. bře 2012

@terinic Uvidis, ze se brzo zadari 🙂

maybay
autor
5. bře 2012

@malze Taky jsem si rikala kazdy mesic, ze to uz musi vyjit a porad nic. Tak drzim palce at te poradne vysetri. Pak dej vedet. Teda 4 mesice je teda sakra doba....