Snažíme se o mimi od června 2008 a zatím neúspěšně

petmis
16. lis 2008

Ahojky holky je tu na tom někdo stejně jako já ????
Chci založit téma, kde se sejdeme všichni co jsme stejně naladěni a za vzájemného podporování se nakonec společně dočkáme vysněných //

ruzovka
21. lis 2008

petmis: -gratuluju, ale jen potichoucku, aby ti to vyšlo, to editah 222, já bych to každý den asi taky nezvládala 😀 ..tenhle měsíc si říkám, když to vyjde, budu šťastná, ale když ne, tak třeba jindy.... stejně ale čekám, co z toho bude, tomu se člověk asi neubrání 😅

benjina
25. lis 2008

petmis: tak držím palečky aby to bylo všechno v pořádku, ale nemůžeš být pesimista, že by to mohlo být mimoděložné, určitě to bude všechno v pořádku a dočkáš se maličkého.Jinak vím o čem mluvíš s tím tulením, také se teď snažíme víc než kdy jindy a o to to víc bolí když se mrcha dostaví. ☹

petmis
autor
25. lis 2008

ahojky holky tak dnes mi doktor potvrdil těhotenství HCG 7430, na UTZ už je vidět gestační váček, mimi zatím ne teď budeme čekat na srdíčko - další kontrolou mám 5.12.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Každopádně jsem od doktora odcházela šťastná protože miminko je uloženo pěkně v děloze, kde má být, takže mé obavy z mimoděl. těh. jsou fuč 😉

Moc moc vám všem držím palečky ať se ke mě co nejdříve připojíte

Sice se ještě namůžu až tak radovat, dokud nebude tlouct srdíčko není nic 100%, ale cítím, že vše bude v pořádku

benjina
25. lis 2008

Petmis, gratuluji tak aspoň už některá z nás bude za pár měsíců hrdou matkou a věř tomu, že vše bude v naprostém pořádku už jenom díky tomu, že jsi na to musel čekat tak dlouho. 🙂 Doufáme i my, že se k tobě co nejdřív připojíme. 🙂

benjina
25. lis 2008

Petmis: ty jsi vůbec začala brát ten clostylbegyt a nebo jste to stihli ještě před tím podle toho co píšeš tak asi ani ne vid. 🙂 To já už jsem ho dobrala druhý měsíc a zatím nic teď jsem už jenom poslední měsíc na duphastonu to je na lepší dělohu.

polesuvka
25. lis 2008

Ahoj petmis, taky gratuluji a nedělej si starosti a pěkně si to užívej. Teď musíš být v pohodě a pořád se jen usmívát ať máte veselé miminko.
Hodně štěstíčka při další kontrole 🙂

Já teď čekám jestli dostanu MS,tak uvidíme pokud bude spoždění tak až po nějakém dnu zkusím udělet těhu test, nechci se zatím stresovat.
Ach j holky. Když tak nad tím přemýšlím je to spýš všechno zázrak- přijít do jiného stvu v pořádku odnosit a bez problému porodit, co?
Pěkný večér všem

petmis
autor
25. lis 2008

Holky mockrát díky za vaše držílkování palečků a za vaše gratulace 🙂

benjina: právě, že to je na mém početí to nejzvláštnější, poslední MS byla 17.10., 7.11. jsem byla na prohlídce u Dr. který mi řekl, že tento cyklus jsem vůbec neOVU, ani jsem sebemenším způsobem OVU nazaznamenala

Dr. mi řekl ať počkám na další cyklus a zkusím Clostylvegyt a Utrogestan, jenže žádná MS už nedorazila 😀

A to jsme se tento cyklus snažílkovali minimálně

Prostě nechte to holky na přírodě, pochybuji, že mi nějak výrazně pomohlo pití Kontryhelového čaje, ale co když........

Držím vám všem mooooooooooooooc moooooooooooooooooc palečky 😉

benjina
26. lis 2008

No mě to také přijde jako zázrak když dneska přijdeš do jiného stavu a porodíš zdravé miminko.Moje nejlepší kamarádka čeká chlapečka každý jeden ultrazvuk bylo všechno v pořádku teď je v sedmém měsíci a doktorce se nelíbilo jak má maličké bříško tak jí poslala na další ultrazvuk a tam zjistili, že maličký je moc malý a prý asi bude postižený na nožičky, ale tady v anglicku je to zdravotnictví o ničem tak doufáme, že to špatně změřili a bude vše v pořádku.

Petmis: jinak to jsi další co říká, že ani nezaznamenala ovulaci a snažili se minimálně a vyšlo to je asi pravda se nespoléhat na to, že by to mělo být v polovině cyklu, ale my s manželem se spolu milujeme dost často né jenom kvůli mimču, ale je pravda, že když mám údajné plodné dny tak se snažíme nejvíc.No tak kontryhelový čaj sem si také nechala koupit tak jsem zvědavá jak bude chutnat, nedávám do sebe už žádné léky jenom piji aloe berry nectar a ještě jsem si koupila femigard tak jsem zvědavá jsou to jenom bylinky, které mi nemohou ublížit.

petmis
autor
5. pro 2008

Čusky holčiny, tak srdíčko máme potvrzené, jsme 6+5 tt a měříme 0,81 cm jsem tak šťastná, už se nemůžu dočkat až to na vánoce řekneme rodině 😉

polesuvka
11. pro 2008

Ahoj holky, Petmis moc moc ještě jednou gratuluji. 🙂
Mi se pořád snažíme a zatím nic. ☹
Holky může se Vás zeptat? Jsem 3 měsíc bez HA a často mě pálívá žáha, jsem staršně nafouklá a když je ovulace tak se nemůžu dojíst. Mám pořád hlad a jsem tak trochu unavenější.
Přítel už si ze mě tak trochu utahuje, ale bereme to spartovně.
😉 Měla jste taky některá takové příznaky.
A co s tím kontrihelem dá se koupit i v lékarně?

polesuvka
11. pro 2008

Holky můžu se ještě zeptat?
Když se s přítelem milujeme, příjde mi že to ze mě všechno vyteče a nic ve mě nezůstane. Děje se to i Vám ?Nebo bych to měla řešit s gynekoložkou.
Díky moc za odpově´d
Ovu mám skoro pravidelnou

petmis
autor
14. pro 2008

ahojky
polesuvka: ten kontryhel se dá koupit v každé čajovně, nebo i v lékarně

to máš jen pocit, že to z tebe všechno vyteče, vždycky něco zůstane, doporučuje se zůstat po ejakulaci tak 5-10 min. v klidu - to jsem taky praktikovala, teda jak kdy 😀

polesuvka
16. pro 2008

Moc dík 🙂

polesuvka
11. led 2009

Ahoj petmis, tak co jaká byla odezva na Vaše mimi, co rodina? 😉
Já jsem měla zpoždění takže zase budeme zkoušet dál. ☹
Taky jsi byla tak neprpělivá, kdy se tam oběví //.
To je hrůza to čekání 😅 , ale věřím že za to stojí a ´já si počkám.
Holky co je s Vámi nějak to tady upadlo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru