Snažíme se o miminko a pořád se nedaří

ewey
4. led 2014

Ahoj slečny nebo paní

S přítelem se snažíme o miminko cca skoro už rok:/ A pořád se nedaří ..Pomalu to vzdávám,ale pořád věřím 🙂 Protože by jsme si to oba moc přáli.. Netlačíme na pilu,milujeme se protože chceme a libí se nám to. Jen pořád nic :/ Vím,že nejsem sama s tímhle problém ,ale jen se chci zeptat řešily jste to někdy ? 🙂 A máte nějaké ty finty na miminko? Mám pocit , že jsem snad všechno vyzkoušela.. Ovu testy mám taky doma 🙂 Ale pořád nic 🙂 I když si naměřím,že mám zrovna plodné dny prostě né a ne 🙂 Doktorka řiká , že jsem v pořádku,ale nevím 🙂 😒 😒

ewey
autor
23. dub 2014

@lennaaa No přítel taky není nadšený,že by měl jít na spermiogram,ale asi se nic nedá dělat ... Ovulaci a všechno už mi gynekolog kontroloval... ,ale zkouším teďka pupalku a ten kotryhel tak uvidíme co a jak dopadne 🙂) No a hormony by měli být Oka potom co mi doktor nasadil utrogestan 🙂) Přijdu si tedka právě přehormonovaná🙂) Prsa bolí a všechno možné,nafouknutá jsem 🙂 tak uvidíme co a jak zda se konečně zadaří a i tobě přeji hodně štěstíčka !🙂

amy_l
23. dub 2014

@lennaaa Díky za odpověď, koukám, že jsme na tom hodně podobně. Doktor taky říkal, že po 10. cyklu bez těhotenství bych šla taky na nějaké testy. Teď mi chtějí každý měsíc dávat po 26 dnech injekce na vyvolání měsíčků, ale už je to 14 dní od první a stále nic. Dnes jsem volala sestřičce, jestli mám přijít jen na novou injekci a nebo přímo k doktorovi, no a ona že mám přijít zítra a že mi udělají nějaký ultrazvuk...tak si alespoň popovídám s doktorem víc o tom, jak ty testy probíhají...Trochu se bráním nějaké hormonální léčbě, nikdy jsem do sebe hormony nechtěla cpát, proto jsem ani nebrala HA, nemyslím si, že by to bylo tělu nějak prospěšné. Ale uvidím, co řekne....spíš bych se přikláněla třeba k homeopatikům. Vím, že na 99% těhotná nejsem, dělala jsem si už dva testy....jenže když ty měsíčky pořád nepřicházejí, je tam furt nějaká naděje, že ty testy nefungovaly nebo co...i když je to asi blbost. A zítra ráno si před doktorem musím udělat ještě jeden test. A i když vím, že bude negativní....prostě vím, že to bude další zklamání. Koukat furt na tu jednu čárku je noční můra.....a zítra mě to zase čeká :-/ A Ty jsi během těch 10 měsíců brala nějaké doplňky stravy?

enalga
23. dub 2014

@amy_l Já mu sex neodmítám, jen se snažím to rtedukovat...denně to nejde 😀

amy_l
23. dub 2014

@enalga tak to plně chápu :D

milada1946
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lennaaa
24. dub 2014

@amy_l od prosince beru listovku a jinak tento měsíc 1dc jsem začla pít ten čaj...jinak nic.uvidíme jak dopadnou moje krev a od manžela testy.teď vlastně jedeme 11 měsíc zkoušení.ale jak říkám těch 10 měsíců jsem proto nic nějak nedělala, nějak to neřešila.příští týden to mám zase dostat..

mauttinka
24. dub 2014

Holky rada: clostilbegit ;) a je tam 🙂 a drzim vam palecky vsem ;)

amy_l
24. dub 2014

ŽENSKÝ! Je to šílený, ale ráno jsem si dělala test a byly tam tak zřetelný! obě dvě! Byla jsem tak v šoku, vůbec jsem tomu nevěřila....no tak jsem šla za doktorem, dneska jsem tam byla objednaná, že nefunguje vyvolávací injekce, no a ten mi řekl, že teda asi jsem těhotná nebo co :D V ultrazvuku teda zatím nic moc vidět není, ale 3 testy jsou pozitivní a sliznice zvýšená, takže to tomu napovídá. A teď mě čekají nejdelší dva týdny před kontrolou, kdy se zjistí, jestli je to pravda, jestli je to v pořádku a jestli už bude něco vidět.....jsem v šoku. Prosím, držte mi palce, ať to dopadne. Když si vezmu, co všechno se může stát a ze dvou čárek bude zase jen ta zoufalá jedna.....stačí tak málo....ale nechci na to myslet.

maice
24. dub 2014

@amy_l Gratulace, já prožívala to samé před několika týdny. mysli poitivně, určitě vše dobře dopadne a ukáže se krásný kulihrášek. Držím palec a ty se opatruj 🙂

amy_l
24. dub 2014

@maice Děkuju moc, 🙂

ewey
autor
26. dub 2014

@amy_l tak držím palečky a to pořádně !!!!

ewey
autor
26. dub 2014

@milada1946 Vůbec nevím co to je 🙂) ale nevadí 🙂)

enalga
28. dub 2014

@amy_l Moc velká gratulace a držím pařátky ať všechno probíhá v pohodě. Hlavně klid 🙂

enalga
28. dub 2014

Tak holky, za 3 dny má dorazit mrcha. Dnes na UTZ žádný nález nebyl, vše je jak má být, nemám ani cystu. Ale ranní TT negativní ☹ tak ono 9 DPO je asi brzy, že?

lennaaa
28. dub 2014

@amy_l držím pěstí. dej vědět!

@enalga taky očekávám mrchu...má dorazit nejdříve ve středu. tohle jsou vždy nejdelší dny cyklu, plné naděje a pak ..... ???? člověk už se bojí jakéhokoliv náznaku....mám dneska trochu pobolívání v podbříšku jako před ms...tak to zase moc nevidím.... 😒

enalga
29. dub 2014

@lennaaa Já už jsem dnes začala špinit, takže z toho zase nic nebude. Ranní TT je negativní ☹

lennaaa
29. dub 2014

@enalga to mě mrzí. já měla včera večer bolesti jako před ms...sice ještě nedorazila,ale za chvíli tady asi bude... 😒 ještě jsme to večer s manžou ,,prošťouchli,, že když už má přijít tak ať co nejspíš..nebaví mě to čekání na ni a ty bolesti přitom...

lennaaa
29. dub 2014

@enalga a tt ani nedělám..škoda ho, kvůli té /

enalga
29. dub 2014

@lennaaa Já si ho udělala, protože jsem 2 dny za sebou ráno trávila nad záchodovou mísou, takže jsem si myslela, že už to vyšlo. Ale test mluví jinak ☹ A taky v práci se mi dělalo zle u věcí, u kterých mi dřív nikdy zle nebylo (dělám ošetřovatelku u seniorů). Ale vypadá to, že to bylo jen klamání těla. Jako falešná březost u fen 😀

lennaaa
29. dub 2014

@enalga já mívám autosugesce každej měsíc 😒 pak přijde ms a ta mě rychle vrátí na zem..a do ovu daleko...přes 20 dní...

enalga
29. dub 2014

@lennaaa Já vím je to těžké. A už jsi byla na nějakém vyšetření u MUDr?

lennaaa
29. dub 2014

@enalga no jak přijde ms,tak jdu na krev na hormony. a manžel by měl jít na spermiogram...žádanka leží doma - moc se mu nechce ale to asi žádnému chlapovi, si myslím..ty se snažíš jak dlouho?máš alespoň 3 děti, tak víš že to jde 😉

enalga
2. kvě 2014

@lennaaa No to mám, ale někým jiným, s Jurášem by to bylo první 🙂 jinak se snažíme už od prosince loňského roku, ale dnes opět 1 DC. Tak snad příště 🙂

lennaaa
2. kvě 2014

@enalga já ještě pořád čekám...ale přijde, cítím že přijde...mrcha jedna.

enalga
3. kvě 2014

@lennaaa Já už to vzdávám a nechávám to osudu. Žádný plánování ani sex na povel. prostě to nechám být, ona už si příroda nějak poradí.

bejbinasarka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lennaaa
7. kvě 2014

@enalga vše nasvědčovalo ms a podívej.chce se mi brečet a nemůžu tomu věřit...

enalga
7. kvě 2014

@lennaaa skvělé, mám z tebe velkou radost 🙂 gratuluji 🙂 Teď se chce zas brečet mně 🙂

enalga
7. kvě 2014

@lennaaa Vidíš holka, 11 měsíců trpělivosti a stálo to za to viď? Taky doufáme, že se jednou dočkáme. teď už to necháváme na přírodě.

lennaaa
7. kvě 2014

@enalga nevěš hlavu! přijde to, uvidíš! já byla přesvědčena že přijde ms...vše tomu nasvědčovalo, ještě dnes v noci jsem měla křeče a bolesti...a takové píchání. nevím jestli je to tím, že jsem 12 dní pila kont. čaj, nebo tím, že jsem dělala svíčky a skákala na hlavě jak byla ovu a tulení 😀 a mimochodem tulili jsme se každej den...žádný obden. držím pěsti a věřím že to co nejdříve vyjde!