Snažíme se o miminko a pořád se nedaří

ewey
4. led 2014

Ahoj slečny nebo paní

S přítelem se snažíme o miminko cca skoro už rok:/ A pořád se nedaří ..Pomalu to vzdávám,ale pořád věřím 🙂 Protože by jsme si to oba moc přáli.. Netlačíme na pilu,milujeme se protože chceme a libí se nám to. Jen pořád nic :/ Vím,že nejsem sama s tímhle problém ,ale jen se chci zeptat řešily jste to někdy ? 🙂 A máte nějaké ty finty na miminko? Mám pocit , že jsem snad všechno vyzkoušela.. Ovu testy mám taky doma 🙂 Ale pořád nic 🙂 I když si naměřím,že mám zrovna plodné dny prostě né a ne 🙂 Doktorka řiká , že jsem v pořádku,ale nevím 🙂 😒 😒

enalga
7. kvě 2014

My se taky milujeme každý den. Už jsem rezignovala na plánování i na to skákání na hlavě. prostě to buď vyjde, nebo ne. Ale za tebe jsem moc ráda děvče, jsi u mně největší borec, žes to dala takhle dlouho a vidíš, výsledek jsi sama viděla na testu 🙂

enalga
7. kvě 2014

@lennaaa já už rezignovala na vše.

lennaaa
7. kvě 2014

@enalga do toho půl roku snažení se to ještě dalo.ale pak od toho 8měsíce snažení už jsem na sobě cítíla že to hůř a hůř nesu...navíc už před náma byly ty testy,já na hormony manžel na spermio, takže jsem vše viděla černě. a ono se stalo tohle. a já se modlila abychom do konce roku otěhotněli...Sama dobře vím jak je to tšžké sledovat jak tady holky dávají fotky s // celých 11 měsíců jsem to jen sledovala na monitoru, nikdy neviděla živě..až dneska.každá co je tady se dočká!!některá za měsíc, některá za rok, některá bohužel za dýl,ale dočká se...já tomu věřím a všem holkám tady to strašně přeju - i tobě !! a už se těším až tady uvidím i tvoje //

pluba
15. kvě 2014

@enalga Nevzdávejte to.

enalga
15. kvě 2014

@pluba Ne, tak jsem to nemyslela, že to vzdáme, prostě se teď budeme víc věnovat jiným věcem a dítěti necháme volný průběh 🙂

pluba
15. kvě 2014

@enalga Tak tak, užívejte si života a prožívejte lehkost "nicnemusení" a dobrou náladu. 😀

klaras26
15. kvě 2014

Budte v klidu jeste 4 mesice a uz se snazime 2 roky.... 😒

enalga
15. kvě 2014

@pluba se třemi dětmi?? 😀

enalga
15. kvě 2014

@klaras26 dva roky? No waw, jak to snášíš???

irennn
15. kvě 2014

Ahojky holky, nechce se mi tu psát celý můj příběh,tak pokud si chcete přečíst, tak mrkněte..i my měli cestu k miminku dlouhou... https://www.modrykonik.cz/blog/irennn/article/nase-vysnene-miminko-xnfxxp/

klaras26
15. kvě 2014

No kolikrat si poplacu protoze me to mrzi a vrta hlavou ale co muzu delat ☹

pluba
15. kvě 2014

@enalga No znám to, mám 4 dcery. Při nejstarší dělala manželka ještě rok a půl medinu, takže toho bylo na mě dost. Nicméně stejně se zeptám, jaké pocity při tom máte? (viz "se třemi dětmi??")

kackarebicerova
15. kvě 2014

@irennn Krasne..a gratuluji..ja se se snazim od prosince 2013 a stale se nedari. Pritel uz jedno dite ma..taky jsem zoufala a proste to moc chci...pry jsem si tehotenstvi vsugerovala rikal dokror...takze tomu nechavam volny prubeh ale moc ho chci.....

irennn
15. kvě 2014

@kackarebicerova víš ono je to fakt někdy těžké.....člověk si to tak strašně přeje,každou MS postupem času ořve...ale uvidíš,že se zadaří....přeju vám to!

kackarebicerova
15. kvě 2014

@irennn Kez by,ja to prorvala. A jeste prorvu nez se povede.....Snad se povede..bylo by to vymodlene a nic si nepreji vic. Modlim se aby dalsi menstruace neprisla ale ona ma jiny nazor...snazime se dal a snad se zadari.

miskula
15. kvě 2014

Ahoj holky já už se snažím 6 let a furt nic.. Ještě do toho operace vaječníků, endometrioza a špatný spermiogram manžela. 3 ivf pryč a 3 uiu..no teď čekám na menz. a pak další laparko. Ale už ani nebrečím prostě sem se zařekla , že to nevzdám a budu se o to mimčo rvát 😉

anilil
15. kvě 2014

Ahoj holky, taky patřím mezi ty, které musí mít velkou trpělivost, nesnažím se teda roky, ale je to druhý rok a začínám být značně nervozní. Teď nás čeká spermiogram, pak jdu na laparoskopii a bojím se, co všechno mi najdou, nebo, že mně všechno vezmou...ach ta psychika... Je fajn vědět, že nás bojovnic je víc... držím všem pěstě ať se nám brzy zadaří. 🙂

kaca01
16. kvě 2014

Ahojky, taky se přidávám..snažíme se už 9 měsíců a už jsem z toho taky zoufala...nikdy mne nenapadlo že to nepůjde...moje tři kámošky čekají ted na léto a všem se podařilo do dvou měsíců...Tento měsíc zkouším kapičky gynex, ale přijde mi že ovulace ani nebyla..zkouším si měřit i teplotu, ale stejne se v tom moc nevyznám..do toho nepravidelnou ms...ale aspoň když čtu tyhle Vaše příběhy, tak vidím, že nic není ztraceno 🙂

faminka
16. kvě 2014

@kaca01 urcite neni nic ztraceno! my jsme se snazili 8 mes a mrkni ted na moje pocitadlo 😉 urcite to vyjde! Vsem vam moc drzim palecky!

kaca01
16. kvě 2014

Děkuji, taky doufám 😉 a mužů se zeptat jestli si pro to něco dělala? Nějaké doplňky stravy, sledování ovulace nebo tak něco? Nebo jste tomu nechali Volný průběh? 🙂

enalga
16. kvě 2014

@pluba Nějak jsem nepochopila otázku... jak se mám cítit a při čem vlastně ?? 🙂

pluba
16. kvě 2014

@enalga Např. unavuje mě to, mám toho nad hlavu, nestíhám... ...

enalga
16. kvě 2014

@pluba Jo tydle vidle 😀 no tak nemůžu říct, že bych byla nějak hyper aktivní matka - někdy toho mám vážně moc, ale chodím i do práce, takže se odreaguju tam 😀 Ale věřím, že čtvrté dítě bych zvládla stejně jako ty tři předtím, jen s tím rozdílem, že jsem už o něco starší, takže bych si tentokrát mateřství opravdu vychutnávala 🙂

simbelmine
24. kvě 2014

Ahoj, aby vas tu nebylo malo, tak taky jeden pribeh- za par tydnu to bude rok, co jsem vysadila prasky. Pred nimi jsem mela cykly normalni, takze jsem necekala, ze bude problem. No a menstruace nechodila, bylo mi zjisteno mirnejsi PCO, ovulace za tu dobu byla mozna dvakrat, jestli vubec..proste takova klasika. Do toho neplanovane otehotnela svagrova a ja pul roku koukala, jak ji roste bricho. Synovec se narodil pred par dny a me je jeste hur (o to vic, ze si vycitam, ze se neraduju jako ostatni). Mizerie, no. Za ten rok uz jsem se vykaslala na mereni teplot a sex na povel a ne ze bych nebyla stastna, ale kdyz prijde depka a nestihnu ji necim prebit, tak je to blby. Nastesti ted pojedeme na dovolenou, tak na chvili prijdu na jine myslenky (a vyhnu se navstevam u svagrovcu 🙂 ).Preju vam, at se vam dari a tohle trapeni se brzo stane jen sramem z minulosti 🙂.

ewey
autor
24. kvě 2014

@simbelmine kdo ví 🙂 Možná , že jak odejdeš na dovolenku tak se to povede :P Taky někdy zavidím jak vidím jak kolem mě to jde 🙂 ale věřím,že tam nahoře se na mě to miminko kouká a, že si ke mě samo najde cestu 🙂)

veronikaamartin
18. čer 2014

Ahoj holky, no precetla jsem si celou Vasi konvezaci a jsem rada, ze se to vsem postupne dari. My se taky snazime uz 11 mesicu a vzdy, kdyz MS prijde to obrecim, jako tenhle tyden :( Nebylo by na case tu zavest poradnik, at to jde raz na raz? 🙂

silvik77
18. čer 2014

@klaras26 Tak to my se snažíme bez tří měsíců 5 let 🙂

klaras26
18. čer 2014

@silvik77 😲 😲 😕 Coze ? 5 let to by me asi svihlo uz..A co doktori na to ?

netanel
18. čer 2014

my se snažíme už rok, za tu dobu otěhotněla moje nejlepší kamarádka (asi měsíc po vysazení antikoncepce) a teď nově i švagrová. Není to pro mě jednoduchý, ale snažím se. Mám novou práci, dodělávám školu, rozhodli jsme se postavit dům, ale stejně se mi s přicházející MS myšlenky točí jen kolem dítěte. Chtěla jsem jít k doktorce až v září, ale teď mám trochu nutkání jít tam hned, abysme věděli, na čem jsme.

silvik77
18. čer 2014

@klaras26 Jsme oba zdraví, příčina neznámá, prošla jsem už všechny vyšetření a vše v pořádku...za tu dobu co se snažíme už otěhotněly snad všechny moje kamarádky a známé a některé to stihly i dvakrát 🙂