Snažíme se otěhotnět, pořád kupuju těhotenské testy

nellous
16. pro 2008

ahojky holky cetla sem si vase zpravy.... mam ty samy problemy jako vy hrozne moc si preju miminko ale nejak to nejde... taky si kazdej mesic kupuju test a pak to dostanu.... uz sem si taky milionkrat rekla ze si uz zadnej nekoupim, ale kdyz jedu do mesta tak ho mam uz v kabelce je to hrozny.... tadytej mesic sem to mela 12.12 dostat jeste to nemam ale myslim si ze to nevyjde.... ale porad jen doufam..... vim jaky to je .... preju vam hodne stesti aby vam to vyslo.... 🙂

teri81
16. pro 2008

Nellous, tak moc Ti přeju,at Ti to vyjde a at cesta k miminku není tak těžká,jako byla třeba u nás.
Vypadá to dobře, dneska už je 16.,to už máš čtyři dny zpožděníčko,tak at ta mrcha rudá už nedorazí 😠 😉
Hodně štěstí!

nellous
autor
16. pro 2008

ahojky terri81 jaq jen doufam.... preju si to tak moooc ze mi to ani z hlavy nejde... a co jak to vypada u tebe??? 🙂

teri81
16. pro 2008

Vypadá to tak,že příští měsíc rodím 😀 😀 . Ale nebylo to jednoduché,zadařilo se po umělém oplodnění.
Snad se Vám podaří přirozeně! 😉

kallimer
16. pro 2008

Nellous: Taky nám to nejde - už je to deset měsíců a pořád nic, tak doufám, že příští rok už to snad vyjde ať už uměle nebo přirozeně 😉

nellous
autor
16. pro 2008

terri81 preju ti stesti aby ti vsechno vyslo u porodu......


ahojky kallimeer vim jak se citis kdyz si to z celeho srdce prejes a nejde to a kazdej mesic doufas ze to nedostanesje to hrozny ale treba nam to nekdy vyjde... ale preju ti moc stesticka

milin
16. pro 2008

Ahoj holkty jdu jen na skok.
Tez moc dobre vim jake to je.Ja si sice ovu testy nikdy nekoupila, ale tenhle mesiz o tom hodne uvazuji.
Chodim do Car a tam mi chteji udelat IVF tak nejak leden unor.Ja se toho ale bojim a tak strasne moc premyslim co a jak.

Vam vsem tez preji mnoho stesti 🙂

nellous
autor
16. pro 2008

milin; ahojky vis ani bych si zadnej nekoupila ale sla bych radsi doktorovy ja kdyz sem si myslela ze sem asi tehotna tak sem si koupila test a nic nebylo... a ted si ho kupuju kazdej mesic je to hrozny vzdycky si reku pristi mesic si zadnej nekoupim ale kkyz jdu kolem lekarny tak ho mam v tasce....

teri81
16. pro 2008

Milin, neboj se IVF,pro me byl driv problem kazda navsteva doktora, třeba i jenom obvodáka a třeba braní krve neco nepredstavitelnoho a IVF jsem zvladla 3x, injekci strasne moc (asi celkem 150 - u nas v CAR davaji hodne injekci - v jinych CARech davaji misto nekterych prasky,ale pry jsou injekce ucinnejsi) a zpetne musim rict,ze se to fakt da a sla bych do toho znovu (a asi pujdu,pokud budem chtit sourozence).
Ted uz mi to prijde hrozne davno a skoro jsem to uz zapomnela.
Na treti IVF jsem se vylozene tesila,na tu sanci. 😉
Ale ty penize,to uz bylo horsi 😒 . Ale stalo to za to vsechno!!!! Neboj se niceho.

amallie
16. pro 2008

Nelli: držím palečky, ať to tentokrát vyjde, nám to zatím taky nejde a chápu, jak se cejtíš, s testama jsme na tom stejně, taky kupuju a pak čumím 🤐 ale neporučíš si, viď? Já jednou dělala test už při začínající MS 😒

nellous
autor
17. pro 2008

ahojky amalie tak tenhle mesic zase nic dnes rano sem to dostala ja to nechapu uz asi 5 mesicu se vubec nechranime to je hrozny porad to cekani.... tak doufam ze to aspon vam vyjde....