Snažíme se téměř tři roky bez úspěchu. Co vy?

katuska23
14. zář 2008

Založila jsem tuhle diskuzi pro všechny,co se snaží delší dobu jako my,vím, že je nás hodně,ale také vím,že víc lidí víc ví a podpora navzájem je moc důležitá. Ráda si vyměním zkušenosti a pocity.Nechci,aby tahle diskuze byla o smutku,ale o naději,kterou všechny máme....
Snad nebudu ukamenována za založení téhle diskuze,ale těhulky (díkybohu) přibývají....Moc vám všem držím palečky 😵

bobatko
2. lis 2008

ahojte baby mi sa snazime tiez tri roky o mimi ale zatial nic. doktor ma zatial poslal len na laparoskopiu a uz su to 4 mesiace a nam sa zatial nezadarilo. Prosim vas co znamena CAR a co sa tam robi. chcela by som sa spytat doktora ci by ma tam nemohol poslat lebo ako som citala tak niekomu to aj pomohlo. pytam sa preto aby som mu vedela popisat kde vlastne chcem ist. Moj manzel ma spermie v poriadku ale mne zistili zvyseny muzsky hormon az 4 nasobne. A este by som sa vas chcela spytat ci to nebude skoro ked som len 4 mesiace po laparke. Dakujem vam dopredu za odpovede, lebo uz neviem na koho sa mam obratit,lebo moj doktor spravi len to co mu poviem sam od seba nespravi nic. diky papa 🙂 🙂 ☹

eva7780
2. lis 2008

bobatko zmen lekara,CAR je centrum asistovanej reprodukcie,a ked tam chces ist tak ta nemusi poslat tvoj lekar,sama sa mozes objednat

csilla76
2. lis 2008

bobatko cim skor pojdes do centra asistovanej reprodukcii tym lepsie..... 😉 tak ako pise eva nepotrebujes od tvojho lekara aby ta poslal...ty sa rozhodni do ktoreho centra by si chcela ist....

a praveze je to dobre ked si tak kratko po laparke ist do centra lebo ked to budes odkladat je mozne ze pozdejsie tam v centre bude lekar znovu ziadat laparku....ja by som sa objednala cim skor.... 🙂

dckami
2. lis 2008

tak já jsem už po nádherné dovolené v rakouských Alpách, pěkná lyžovačka, sluníčko 😎 . Alespoň jsem vypdaly od každodenního stereotypu v práci a myšlenek na neúspěchy ve snažilkování. nebyl tam čas na chmrné myšlenky, naštěstí 😵 .
Jinak já byla včera va Pronatalu na odběru krve, na konzultaci jsem objednaná na 12.11., kka moc doufám, že hned po novém roce jdeme do dalšího ivf.

dckami
12. lis 2008

ahoj kočky,
ode dneška je ze mě teta, švagrová porodila kluka, jmenuje se Jonáš - 4,15 kg a 53cm, teď tu byll brácha, tak mi ukazoval fotky našeho "mrňouska". Bylo to dost rychlý, už přenášela, termín měli 8.11., ráno byla na CT a už si jí tam nechali. Kontrakce sice neměla, ale dr. se nelíbil tlak, tak se domlulvili, že tam chce zůstat. Dostala nějaké tablety, dle bráchy to bylo na hekárně hrozný, ale na sále byla 15 minut a v 15.40 se Jonášek narodil. Přestříhnul si pupeční šňůru a je z něj hrdý otec. V pátek se za nima půjdeme podívat.

Jinak já jsem na kontrole dopadla tak nějak všelijak Teplický Pronatal se bude od poloviny prosince upravovat, prý prostory laboratoří a tak budou fungovat velice omezeně. Takže letos do toho již nepůjdeme a domluvil ijsme se na leden. MS čekám po vánocích, potom ppjdeu 20.-22. dne cyklu na odběry a při lenové menstruaci začnu se stimulací. 😉 Možná ještě letos zkusíme alespoň IUI. 😉

dckami
3. pro 2008

zase nikde nikdo??? 😕 Haloooooooooooooo....
,
tak jsem byla dneska na utz a jsem domluvená, že v pátek přijedeme na IUI. Takže poslední pokus a jinak v lednu začnu se stimulaci na ivf. Tak doufám, že by z toho mohl být nádherný ježíšek 🙂 .

dckami
23. pro 2008

krásné skoro sváteční ráno,
milé maminky a snažilky, ráda bych vám popřála krásné a pohodové vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí, pohody vám i vašim rodinám, a v novém roce spoustu splněných přání 🙂 . Aby se nám splnilo to nejtajnější přáníčo // :-
)

Nám se nepovedla ani 5.IUI, takže v lednu se připravujeme na IVF. Snad bude nový rok plodnější než ten letošní..... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru