Snažíme se víc než rok a stále nic

petrunkava
27. únor 2012

chtěli bychom třetí mimi -láká nás holčička,mámě doma 2 kluky..obě děti přišli uplně bez problému a tet se nedaří a nedaří 😒 ..chodíme do CAR v HK píchají mi pregnyl ,podle doktora ovulace probíhá a manželovi spermio je taky v pořádku..tak nevím proč se pořás nedaří..takže poslední možnost je vyšetření laparkou kvuli pruchodnosti vejcovodu..myslela jsem si že když mi píchnou pregnyl bude to tutovka ale ani ten nepomohl..máte někdo podobné zkušenosti? budu ráda za každou zkušenost ...děkuji a přeji všem snažilkám mnoho uspěchu 😵 😵 ...

slundo
27. únor 2012

Uvidíš až Ti udělají všechna vyšetření. Nejsem odborník, ale často bývá jedinou příčinou psychika. Člověk na to třeba hodně myslí a už to je problém . ( ikdyž všichni víme jak těžké je si říci necháme tomu volný průběh a uvidíme ). Navíc píšeš, že máš doma už dvě děti a tak máš určitě spoustu práce kolem nich. To všechno může hrát velkou roli. V mém okolí znám spoustu párů, který se snažily víc jak rok a bez úspěchu. Ani u jednoho z partnerů nebyl žádný problém, jen to prostě dýl trvalo. A nakonec se zadařilo ;) Moc Ti přeju, aby bylo vše ok a k chlapečkům přibyla malá princeznička 🙂

petrunkava
autor
28. únor 2012

asi máš pravdu..moc děkuju za slova utěchy 🙂 ,moc mi to pomáhá 😵 ...bohužel psychyka se moc ovládat nedá tak jak píšeš 😒 ...budeme dál doufat...