Snažíme zas a znova a nejak to nejde

nathali
27. pro 2009

ahoj baby tak sup sup sem 🙂
snazite sa stale a nejak to nejde nech je uz pricina aka kolvek pomoze si navzajom
vela tem je uz plnych tak co keby zacneme nieco nove???

kuratkol
28. pro 2009

Jak dlouho se snažíte?

nathali
autor
28. pro 2009

ahojky je to 8 mesiacov a co ty jak ste na tom vy??

maya84
28. pro 2009

ahoj holky, pripojuji se k neuspesnym snazilkam... snazime se od unora 09, snad rok 2010 bude uspesnejsi...

nathali
autor
28. pro 2009

ahoj maya vitaj u nas 🙂
co budete dnes robit baby???oddychujete doma?
maya aj si bola na nejake specialne vysetrenia??? snad ten novy rok bude o 100%lepsi

lorca
28. pro 2009

Ahojky. My už se snažíme přes rok a stále nic. Na konci února jsem domluvená s gyn, že nám vypíše žádanku do CAR. Ještě jsme na žádném vyšetření nebyli. Manžel bere vitamíny selen a zinek. Já piji bylinkový čaj V2 a beru listovku a Gynex. Zatím bohužel bez výsledku ☹ .

nathali
autor
28. pro 2009

lorca ahoj a vitaj 🙂
snad ta tato tema trosku povzbudi
ked pojdete na tie vysetrenia aspon budes vedet co je spatne a inak ste este neboli nikde ???

maya84
28. pro 2009

nathali ahoj 🙂 máme za sebou dvě konzultace v CAR, zjistili nám špatné spermio u manžela, tak se s tím od začátku prosince pereme hlavně po psychický stránce... dáme tomu čas ještě do léta přirozeně, pak bychom případně šli na ivf+icsi... co ty, máš za sebou nějaká vyšetření?
lorca ahoj 🙂

lorca
28. pro 2009

Né, na žádném vyšetření jsme nebyli. Nechali jsme tomu rok volný průběh. Dr. mi taky řikala, že až po roce neúspěšného snažení budeme konat. No rok je fuč,tak nás to nemine. Pořád jsme doufali, že to půjde, ale bohužel. Ale konečně se bude něco dít.

kuratkol
28. pro 2009

My se začali snažit v prosinci 2008 a v září 2009 skončili kvůli jiným nesouvisejícícm zdravotním problémům. Od března se začneme zase snažit. V únoru jdeme na testy.
Taky jsme pořád doufali, že se to podaří, ale nic... Přitom ovulaci mám každý 15.den a cyklus 28 dní...

zuuzana
28. pro 2009

Ahoj, tak jsem hledala, kde bych se mohla přidat ... všude už je tolik stránek, že se v tom nejsem schopná zorientovat ... tak doufám, že tady s vámi to bude fajn 🙂
My se snažíme od května. Po deseti letech jsem vysadila antikoncepci ... menstruace mi přicházela nepravidelně, tak mi doktor předepsal Utrogestan. Ten mi ale menstruaci nesrovnal a tak mi doktor předepsal Proveru 5mg. Minulý měsíc jsem to nedostala ani po 17 dnech po dobrání, tak jsem byla na včeličce. Teď mi denní dávku doktor zvýšil, ale momentálně mám14 dní po dobrání Provery a MS mi pořád ne a ne přijít. Podle posledního testu, který jsem si dělala 24.12. těhotná nejsem. Pořád mě bolí v podbřišku ... Vůbec nechápu, co se v tom mém těle děje :(
... teda to jsem asi trošku ze začátku přehnala, co? 😖
Jinak držím všem palečky a doufám, že to zvládneme a každé z nás se splní její sen 🙂

nathali
autor
28. pro 2009

ahojky holky
zuuzana ja som na tom rovnko ako ty tiez sme zacali v kvetnu ja som po 5 rokoch prestala brat anti a ms mi nechodila skoro vobec tak mi pichali agolutin a ked sa mi to nesrovnalo tak mi dali proveru na destat dni ale teraz som uz 50DC a este stale nic a dali mi zas agolutin nejaku vecsiu davku tak som zvedava ze co sa bude zase diat a este mam cystu na vajecniku takze super
tiez sa snazime to nechat tak na prirodu ale ked sa do roka nic nestane tak tiez asi pojdem na nejake vysetrenia baby mi radili skusit genet praha vraj to tam je super no tak neviem

javon
28. pro 2009

ahoj holky, můžu se přidat? my už se snažíme skoro dva roky (v únoru 2010 to budou přesně dva roky), ze začátku jsme tomu nechávali volnej průběh, pak jsme skoro po roce snažení zjistili že mám anovulační cykly, tak jsem se půl roku dávala do kupy a ted je to půl rok co se snažíme a zatím nic...přítel byl před vánocema na spermiogramu, výsledek:nic moc (kvantita nadprůměr, kvalita podprůměr)..no a máme se rozhodnout zda to ještě chceme zkoušet sami nějakou dobu nebo nám nabídli IUI. já jdu ještě ted po vánocích na hormonální profil a pak se rozhodnem co dál...četla jsem že úspěšnost IUI je tak 15% (myslim), tak nevim

gejbule1
28. pro 2009

Ahoj holčiny,taky bych se ráda k vám přidala.Už holčinu máme ale chtěli bychom ještě prcka.Před Luckou jsem 3x potratila a bohužel zase letos už 2x.

kuratkol
28. pro 2009

gejbule: nezjistili čím to je ty potraty ?

nathali
autor
29. pro 2009

ahoj baby jak sa mate jasneee pridajte sa aspon tu bude veselo a hned sa nam tie problemy riesia lepsie

sedmitecka
29. pro 2009

gejbule: ahojky, možná si nech udělat odběry na vyšetření štítné žlázy, ta by mohla způsobovat ty potraty, je to pěkná potvora, něco už o tom bohužel vím.....

ahoj holky, taky se přidávám k vám, snažíme se už více než rok a stále nic..máme za sebou základní vyšetření - manžel spermio, to je ok a já hormonální profil - taky naprosto v pořádku....takže nás v lednu čeká první návštěva CAR, už se docela těším, že se to začne řešit a něco se ude dít 😉

petrala
29. pro 2009

ahoj vsem snazilkam... 🙂

petrala
29. pro 2009

muzu se k vam pridat?S manzou se snazime 2,5 roku na jare jsme byli 2 krat na iui neuspesne a ted me ceka profukovani vejcovou v narkoze...

sedmitecka
29. pro 2009

petrala: ahoooj, profuky mě asi taky čekají, předpokládám, že v CAR bude prvním krokem laparka ☹ ..ale kdyby to mělo pomoct, přežiju to....jsem srabík 😉 ....ráda bych nejdřív zkusila IUI a pak až třeba tu laparku, no uvidíme, co nám řeknou.....a našli u vás někde problém, proč se nedaří?

nathali
autor
29. pro 2009

holky z akeho dovodu vam povedali ze musite na prefuky
ale drzim mooooc moooc palceky pocula som ze to pekne boli

aji
29. pro 2009

Ahoj holky,
můžu se přidat?

My se snažíme od září 08. V prosinci 08, když jsem byla u svojí Mudry, tak mi řekla, že tomu máme dát min. rok, a pak se mám případně ozvat. Vzhledem k tomu, že je prosinec 09, tak jsem jí zavolala a 7.1. k ní mám přijít a proberem, co dál (měřím BT-ovulka je v pohodě, cykly 29 dní). Zatím jsme ani jeden na žádným vyšetření nebyli.
Hrozně mi to mrzí, protože jsem si mimíska přirozeně strašně přála. Nevím proč, ale z umělýho mám hroznej strach ☹ 😔

sedmitecka
29. pro 2009

nathali: profuky prý opravdu bolí, ale na to doufám nepůjdu, asi mě čeká laparka a ta je v plné narkóze, naštěstí 😉 ...protože se u nás zatím na žádný problém nepřišlo, tak laparka bude asi další postup, spermio i můj HP jsou ok, ovulku mám, cyklus naprosto pravidelný, tak nevím, kde je zakopaný pes 😒

aji: ahoooj, jasně, že můžeš 😉 ...to jsme na tom podobně, my taky asi od září/října 08 a stále nic.....mezitím jsme si ještě "střihla" operaci štítnice ☹

nathali
autor
29. pro 2009

no sme len 8 mesiacov v snazeni ale ja mam zase same problemy uz sa mi doky aj smeje mne to vobec nechodi a dali mi hormony a teraz zase nemrisla ms a este k tomu nasli cystu tak mi dali agolutin dvojitu davku a je tomu uz 8 dni a zase nic mam cakat este tyzden???

aji :ale to je pekne divne ked mas aj ovulku a aj ti chodi ms pravidelne tak snad to dopadne dobre

sedmitecka
29. pro 2009

nathali: no tak to máš taky veselé...já jsme si myslela, když jsem vysadila antikoncepci po 11 letech, že bude problém s cyklem, ale vše naběhlo jako hodinky....tak nevím, kde to vázne, možná v hlavě 😀 protože si to přeju až mooooc

holky, pro dnešek se loučím, jdu se trošku rozmazlit na masáž, tak třeba zítra zase pa

nathali
autor
29. pro 2009

no tak to mas stastie ja som vysadila po 5 rokoch a nic nejde jak ma
noo tak si tu masazicku pekne uzi papa 🙂

zuuzana
29. pro 2009

Nathali: Tak vidím, že jsme na tom opravdu podobně. Akorát mě hned včera po tom, co jsem tady napsala příspěvek, začalo šíleně bolet v podbříšku... celou noc jsem se pořádně nevyspala a ráno jsem zjistila, že jsem to dostala ... takže MC 37, MS 15 dní po dobrání Provery,. Nevím, jak to s tou Proverou má přicházet. Asi zavolám Dr. Ale zdá se mi to teď naprosto zbytečné brát nějaké hormony, když MS chodí stejně až tak pozdě po dobrání. Asi tomu ještě chvíli necháme volný průběh. Ale pěkně mě to štve.

Ještě jsem se chtěla zeptat ... jak jste přišly na to, že máte anovulační cyklus?

Sedmitečka: Jaká byla masáž? 🙂

Javon: Co manžel? Jak ten spermiogram zvladl. Taky o tom uvažujeme, ale můj se toho celkem bojí ...

nathali
autor
29. pro 2009

po dobrati provery som to mala dostat ale ms neprisla tak mi dali agolutin 120mg ale taku davku mi dali len teraz prvy krat a uz preslo 8 dni a ms nikde tak neviem
ale ja som proveru brala 15 dni po ms tak cakam a zatial nic
to ze nemam ovu mi zistil doky ze som mala nizku sliznicu ako mam aj ovu testy ale su mi na nic ked mam ty hrozny cyklus

sedmitecka
30. pro 2009

zuza: masáž byla báječná, lituju, že jsem thajské masáže neobjevila už dřív, hned jsme se zase objednali na další....ta včerejší byla první, dostali jsme ji jako svatební dar a konečně po 8 měsících od svatby jsme se objednali 😉

já myslím, že anovulační cyklus poznáš sama podle bazálních teplot a nebo jednoduše z ovulačních testů...

lorca
30. pro 2009

Ahoj holky, všechny moc zdravím. Chtěla jsem se zeptat, máte některá zkušenost s cvičením podle p. Mojžíšové??
Zuuzana - tak můj manžel se taky bojí veškerého vyšetření, prostě mu to je proti srsti, že ho někam zavřou do místosti s DVD a časopisama. Jak to vůbec chodí?? Musí tam jít sám nebo bych třeba mohla jít s ním. I když musím říct, že tedy nevím, která z variant je lepší. Raději bych u toho nebyla. Sama si těch vyšetření užiji více než dost.
A jak dlouho se čeká na výsledek spermiogramu??

sedmitecka
30. pro 2009

můžeš tam jít s ním, my jsme se tam u toho celkem nasmáli 😉 , není to tak strašný, naopak, je to to nejjednodušší, co se dá udělat, my ženský máme pak ta vyšetření mnoooohem nepříjemnější, takže ať se páni pochlapí že 🙂
výsledky jsme měli do hodiny, ale může to trvat i týden, jak kde.....