Snížit imunitu alkoholem? Podařilo se vám tak otěhotnět?

bellarat
1. čer 2012

Ahoj, mám asi šílený dotaz, ale možná někoho napadlo anebo napadá to samé ... Snažíme se s přítelem o miminko už pár let. Před 3,5 lety jsem poprvé otěhotněla, ale v 8 tt nastal konec - zamlklé těhotěnství. Letos po imunologickém vyšetření užívám Prednison a Anopyrin, s tím, že se má snížit imunita vůči spermiím, které moje tělo údajně zabíjí a proto se nám nedaří otěhotnět znovu. Nedávno jsem podstoupila 1. IUI, nepodařilo se a jsme z toho zklamaní. Několik kámošek, nezávazně na sobě, mi říkalo, že se mám opít "do němoty" a pak na "to" skočit. Tělo se bude zabývat alkoholem a nebude mít čas řešit spermie.
Jak to tak po sobě čtu, tak si říkám, že to bude pěkně prdlá diskuze, pokud se někdo chytne, ale ráda bych "slyšela" vaše názory 😉

naomi6
1. čer 2012

@bellarat Ahoj, osobně s tím zkušenost nemám, ale znám pár holek, které po prohýřené noci opravdu otěhotněly, ani nevěděly jak 😉 takže všechno je možné. Akorát takhle plánovaně to asi nebude mít to kouzlo. Navíc pít na léky není úplně ideální. Nevím, každopádně držím moc palce. A písni, jak to dopadlo 😉

pehaka
1. čer 2012

přiznávám se, že u prvního synka jsem taky měla pár promile v krvi taky jsme k němu přišli ani nevím jak... 😉 ale je zdravý, krásný a velmi šikovný - žádné následky to na něm nenechalo... 😀 pak už jsem se chovala vzorně jen občas malé pivečko 😉 a určitě né do němoty....a´tz toho taky něco máte...🙂 nikdy jsem teda s otěhotněním problém neměla a léky taky žádný neberu takže těžko říci!

timbouctou
1. čer 2012

@bellarat hlavně se opij jen tak, aby jsi budoucího tatínka nepozvracela 😀 my to zkoušeli přes rok a nic, nakonec jsem se smířila s tím, že mimčo nebude, nechtěla jsem podstupovat umělé oplodnění. A pak se to stalo po jedné bláznivé pitce nejspíš, dokonce asi 2 dny před MS, která se i dostavila, ale mimčo to ustálo. Myslím si, že to tak jde udělat, jen se nesmíš opít s tou myšlenkou v hlavě 😀

bellarat
autor
2. čer 2012

Ahojky, díky za odpovědi. Určo nemíním pít na tabletky, určo je přestanu užívat. A zvracet se mi taky nechce hahaha

llluckaaa
2. čer 2012

Mám kámošku, která neplánovaně otěhotněla přes antikoncepci. Byla opilá tak, že si ani nepamatovala, že měla nějaký sex 😀 Třeba se vám to povede, zas tak moc prdle mi to nezní 😉

jesterkaa
2. čer 2012

Něco na tom bude,taky sem otěhotněla přiopilá🙂 slavili jsme přítelovo narozky,oba byli v náladě (ne namol) a přítel se rozhodl,že "to" prostě zkusí. Vím že sem nebyla ani nervozní,protože sem nevěřila že by to vyšlo takhle napoprví a dělala si srandu že "je" měl přiopilí,tak tam netrefí:D a ono ejhle,sem v 8 týdnu ani nevím jak🙂

bellarat
autor
2. čer 2012

@llluckaaa Ahoj, tak to asi musela byt kamoska celkem v soku 😀

pajiskazemlyna
2. čer 2012

Že bych to s mužem taky tak vyzkoušela ? 😀

slundo
2. čer 2012

Opravdu zajímavý téma 😀 Ale vzhledem k tomu, že některým se to ( ač nechtěně) povedlo, tak zjevně alkohol nevadí při oplodnění, tudíž bych se nebála a šla do toho ;) Ale asi ne každý měsíc 🙂

bellarat
autor
2. čer 2012

@pajiskazemlyna Taky se trápíte zkoušením a nic z toho?

bellarat
autor
3. čer 2012

@slundo Tento měsíc ještě jím tabletky, zítra ale jdu do CAR a řeknu tam, že s dalším IUI počkáme na podzim, dáme dovču a uvidíme. V plánu je možná i laparoskopie. Ale raději bych si dala to vínko .... 😀

pajiskazemlyna
3. čer 2012

@bellarat
Bohužel ... ale ještě to není tak hrozná doba, že "by se to nedalo přežít" ..... Snad to brzy dopadne, jak u vás, tak u nás 😵

slundo
3. čer 2012

@bellarat dovča + víno a je to tutovka 😀 moc držím pěstiky ;)

bellarat
autor
5. čer 2012

@pajiskazemlyna Přeji, aby nám všem to dopadlo co nejrychleji a co nejlépe 🙂