Spermiogram, jak jste chlapy přemluvily k vyšetření?

ladus88
9. čer 2013

Nevim zda se to uplne hodi ale muze se vas optat jak jste chlapi premluvili k vysetreni?Sice jsem mu to uz rikala ze ho to asi nemine ale pro nektere je to pod jejich uroven.Sice mi rekl ze jo,ale nadseny nebyl.jak jste to resily?

ivarei
9. čer 2013

@ladus88 U nás se toho ujal můj gynekolog (sám mi to nabídl). Skočil pro manžela do čekárny, s tím, že ženský podstupují spoustu nepříjemných vyšetření, berou hormony... a někdy stačí jedno pětiminutové bezbolestné vyšetření u muže. Manžel řekl, že jasňačka, není problém a bylo 🙂

monyna83
9. čer 2013

@ladus88 Ahoj, já mám obdobný přístup manžela, jako ivarei.
Manžel nemá sebemenší problém zajít na vyšetření a poskytnout vzorek...
Zkus mu něco slbit 😀 😀 😀 Vrať mu to v naturaliích 😅 😅 😅

petulka26
9. čer 2013

@ladus88 Já bych to nějak moc neřešila, pokud ti řekl že půjde, tak bych to dál nějak nerozebírala. Jasně že z toho nadšenej nebude ale určitě to zvládne. Přítel ten taky zrovna nejásal, ale bez řečí šel, a pak byl hrozně nadšenej když mu sestřička oznámila že výsledky jsou super, to bylo pro něj lepší než jakákoli odměna 😉

akashka
9. čer 2013

@ladus88 můj manžel to vzal v pohodě, štěstím samozřejmě nejasal, ale bez řečí do toho šel, my toho podstupujeme mnohem víc a mnohem méně příjemného.. Já mu to takto podala a že je super že něco takoveho jde udělat, ráno jsme doma odebrali vzorek a bylo 😉 výsledky bohužel dobře nebyly, ale i to zvládl skvěle a teď mi v bříšku bydlí nás poklad 😉

ladus88
autor
9. čer 2013

@akashka
@petulka26
@monyna83
@ivarei To je fakt🙂Dekuji.Poznamenal ze jestli muzu do kabinky s nim😀Tak snad az mu to vysvetli gynekolog bude to treba snassi🙂

akashka
9. čer 2013

@ladus88 třeba budete moct odebrat taky doma, hodně se to ted dělá...

sarriku
8. únor 2014

Ten můj šel bez domlouvání, objektivně uznal, že to klidně může být v něm (běloši ztrácejí zdravá sperma, má o tom něco načtený) a taky že jo...
Spíš než ten samý test a zranění jeho ješitnosti mu vadilo brzké vstávání, proces jsme udělali u nás a on byl do hodiny v nemocnici, žádná neosobní kabinka.
U něj to byl největší tahák, to že to budu moct udělat já.

olinaaaaa
24. čer 2014

Ahojky byli jsme před týdnem a přítel sel i rad chtěl vědět jak na tom je..návštěva gennetu trvala cca 15 min a šly jsme domu :D

hankamisa
24. čer 2014

já měla štěstí.to spíš já se mu to bála říct,páč jsem očekávala reakci,že tam nepůjde . rovnou jsem sestřičce řekla,že to nejspíš neklapne.řekla jsem mu,že mi dr. chce nasadit hormony ale ,že potřebuje mít jistotu,že manžel je ok abych je nebrala zbytečně. vyrazil mi dech tím,že souhlasil a neměl problém. vzorek jsme si vezli z domu a za cca 20min jsme byli venku. byt je výsledek spermio ok a já po hormon. léčbě,mimi se nedaří.
kamarádka toho svého přemlouvala několik měsíců a nakonec když se rozhodl,že tam půjdou tak tam dojeli a on těsně před budovou cukl. otočily se a jeli domů.něco se v něm šprajclo a nedostala ho tam.

edit377
24. čer 2014

Ahojky 🙂 ...s manželem jsme tam taky byli. Nebylo to pro něj jednoduché, hodně ho to stresovalo, ale povzbudzovala jsem ho slovami, že každý problém jde řešit. Netlačila jsem na něj, spíš mu to všechno logicky vyšvětlila, v té době jsem měla sezbírané vědomosti od odborníků a párů, kteří si tím taky museli projít a nenásilně jsem mu je podkládala. Dokonce se nám stalo, že jsme tam byli a nic, nakonec jsme odešli s kelímkem domů...doma jsme odebrali vzorek a odvezli ho na genetiku. Neměl sice nejlepší výsledky, ale doporučené vitamíny a pravděpodobně dovolená (relax od všedních věcí), kterou jsme absolvovali pomohli a těsně před další návštěvou jsme byli "v tom" 😀 ... Dnes máme krásnou, zdravou a životaschopnou holčičku 😵 😵 😵 ...

alenka_p
24. čer 2014

Já přemlouvat nemusela, šel dobrovolně, však na tom nic není,nějak nechápu co by na tom mělo být pod jejich úroveň 🙂