Špinění místo menstruace. Co by to mohlo být?

ada80
2. lis 2007

prosím o radu 29.9..2007 jsem měla dostat menstruaci ale tu jsem nedostala jen od včera mám slabé špinění nevíte co by to mohlo být?děkuji

kupska2
2. lis 2007

ahoj,meris si baz,teplotu,?

x.j.x.
2. lis 2007

Ahoj Ada, spíš bychom se měli zeptat my tebe, co to může být 😉 co je možné aby to bylo. protože tohle může být i známka těhu ...

ada80
autor
2. lis 2007

bazální teplotu jsem měla pořád 37 tak nevím.já prostě nevěřím tomu, že to může být těhotenství.Co si o tom myslíte?

x.j.x.
2. lis 2007

tak dám příklad kamarádku. MS měla dostat v pátek. nedostala. od neděle špinila, v pondělí zkusila test, slabá čárka, špinění dál. čárka pak sílila a je krásná těhulka.

lussi
2. lis 2007

ahojky, pokud míváš pravidelný cyklus a nešpiníš takhle často, tak si myslím, že to bude těhu 😉 Asi by nebylo od věci si udělat těhu test nebo si zajít rovnou na krev 🙂

ada80
autor
2. lis 2007

tak myslíš, že by to mohlo vyjít? My už se skoro rok snažíme a zatím nic.koncem října jsem měla jít na krev na hormonální profil ale protože jsem to nedostala tak zatím pořád čekám. ve čtvrtek ráno jsem i zvracela ale pořád mám pochyby.

x.j.x.
2. lis 2007

ada80: to je přeci jasný !!! ale co test?

lussi
2. lis 2007

testuuuj!!!!

ada80
autor
2. lis 2007

x.j.x. díky, ale test mi pořád ukazuje jen jednu čárku a taky mě bolí podbříšek tak je mi jasný, že to brzy dostanu. Jen jsem si myslela, že by to mohlo vyjít 🙂

ada80
autor
2. lis 2007

Kupska2:myslíš, si že bych přece jen mohla být těhotná?

fiallinka
2. lis 2007

no, někdo začíná špinit těsně před mrchou..., ale taky klidně se může druhá čárka ukázat později...

kupska2
2. lis 2007

ja jsi to myslim,ale skus testnout

ada80
autor
2. lis 2007

fiallinka já vím, že někdo začíná špinit před mrchou, ale já to špiněním mám jen navečer a pak zas dobrý, tak co myslíš?

barag
3. lis 2007

ada, já bych radila, abys zašla za gynekologem, a to co nejdřív. nechci Tě strašit, já sem měla menstruaci opožděnou, testy vycházely pozitivní velice slaboučce, v té době sem se stěhovala, takže než jsem se stačila objednat ke gynekologovi v novém bydliště, už sem asi deset dnů špinila a potom to definitivně skončilo ...

no a nebo mě napadá další věc, nebrala si clostilbegyt? s ním jsem poslední menstruaci neměla, bylo to jen špinění a občas trochu světlé krve - ale jen malinko. a v příbalovém letáku se psalo, že clostilbegyt má jako jeden z vedlejších příznaků i výrazné zeslabení menstruace. v každém případě držím pěsti!

dada.remesova
4. lis 2007

Ahojky, já mám stejný problém, je to asi 2 měsíc, co jen slabě špiním, asi tak 2 dny. Brala jsem clomhexal a tak to s tím asi souvisí. Bolí mě v podbřišku. Taky bych chtěla moc mimi a po roce snažení mi zjistili, že ve vchodu do dělohy mám 3,5cm myom, což je jedna z možností, proč se nám nevede. Ve středu se dozvím co dál: ☹

markeeta
4. lis 2007

ja sem loni v listopadu spinila misto MS a bylo to tehu 🙂
opatruj se

zdehod
4. lis 2007

Ahoj všichni! Mám skoro podobný problém.... Brala jsem antikoncepci, ale měla jsem s ní problémy, docela často a silně jsem špinila, až sem pak nakonec špinila skoro celý měsíc... doktorka mi zkoušela měnit prášky, několikrát, ale nic... Tak jsem je vysadila úplně a už je neberu tak půl roku. A špinění přestalo. Menstruaci mám strašně nepravidelnou, ale teď jsem místo menstruace jen zase špinila.... Naposledy jsem menstruovala 14.9.... Dělala jsem si test, ale byl negativní... Myslíte, že kvůli nepravidelný menstruaci by se mi test ukázal pozitivní až za delší dobu?! Strašně moc bych chtěla //, ale nic... Ach jo... Nemáte s tím někdo zkušenosti?! Děkuju!

aliva
24. lis 2007

Ahojte,
zase sklamanie.... Minulú stredu t.j. 21 som mala dostať MS - neprišla, ale od 22. večera slabučké špinenie. Nikdy sa mi to nestalo - mám to presne ako hodinky obvykle..
Ale od včera večera 23.11. silná MS - asi som takú ešte nikdy nemala a brutálne ☹ bolesti...
A ja som sa už tešila..
Nemal niekto prosím vás podobnú skúsenosť, čo by to mohlo byť??

k.bett
25. lis 2007

Ahoj holky,

ja jsem teda dnes 30. den cyklu (cekam ze to zitra dostanu neposled jsem to mela 26. 10. takze tak nak)Pred 2 dny jsem spinila ale uz zase nic. Mylsite ze je to milovanim? Jak jsem zacla trochu spinit tak jsme se s manzou tulili a od te doby nespinim, vcera zas trosku spineni ale slabsi nez pred 2 dny a zase tuleni a MS jeste nikde, ja myslela ze to tim jako prorazim (prostouchnu tu MS) vite jak to myslim? No a zatim nic urcite to prijde, ale zajimalo by me jestli mate nektera stejne poznatky?

aliva
25. lis 2007

k.bett - neviem, ale keď som si čítala príspevky z časti "tehotenství a menstruace" tak niekto to tam spomínal... Robila si si test?

k.bett
27. lis 2007

aliva:

nedělala, jsem po IVF teda toto by mela byt moje druha MS po IVF tak to tak nak prikladam tomu.Nepocitam s tim uz spinim dost skoro jak MS akorat to neni krev.Dnes jsem teprve 32den cyklu, sice bolesti zadne nepocituju ale urcite se to kazdym dnem provalí.Takhle moc bych nešpinila to už vím.
Asi to telo nak blbne porad. 😉

k.bett
27. lis 2007

Ja jsem vzdy normalne pred MS spinila asi 4dny. Nikdy mi neprisla MS jen tak z cista jasna tak je to tu, jo teda az na prvni MS po IVF, tu jsem dostala z cista jasna to jo.Uz se zabíhám do starých kolejí 😀 😀 😀

zakupanda
21. srp 2009

Ahojky všem ,tak tu pročítám vaše řádky a musím se k vám připojit jelikož mám měsíčky rozházené-nepravidelný cyklus třeba po 28dnech tak tenhle měsíc jsem také špinila a minimální kapička krve spíš né než jó a dělala jsem si těhu test a vyšel negativní a teplotu si měřím a podle mých minulých teplot jsem měla anovulační cyklus prý,tak také nechápu co to je může my někdo z vás skusit poradit.díky.

elana
21. srp 2009

U anovuláku to někdy bývá, jak je tělo hormonálně nefungující, tak neroste ani sliznice (nebo naopak někomu roste jen ta sliznice a MS pak bývá hodně dlouhá a hodně silná), je to indivindi.

Já měla tohle (špinění místo MS) jednou v životě a byla z toho cysta (abych to vysvětlila: jeden cyklus na uzv nic, pak přišla normální MS, další za měsíc nepřišla a místo ní jsem jen špinila a za dva týdny jsem šla na uzv a už tam byla 6cm velká mrcha. Než mi ji stihli odoperovat, tak dorazila další MS-už normální-a cysta odešla s ní).

Doporučuju se objednat tak na půlku cyklu k doktorovi na prohlídku, ať se podívá, jestli skutečně neovuluješ, vidím u nicku snž, tak by to chtělo tu ovuli (i MS) pořešit🙂

fjujinka
22. srp 2011

Ahojky. Potřebovala bych poradit. V pá 19.8. jsem měla dostat MS. Začala jsem od včerjška špinit. Pokaždé mívám klasické MS, ale tentokrát špiním, není to prostě klasické MS. S přítelem se pokoušíme už 10 měsíců o miminko. Poradte čím to může být.

venkunka7
9. bře 2012

ahoj taky bych potrebovala poradit 4 unora sem mela posledni menstruaci a tet 4-5 sem po sexu trosku spinila nemohl bymi nekdo poradit co byto mohlo byt dekuju mooc

slundo
9. bře 2012

Místo MS jsem špinila , ale cyklus mám nepravidelný, tak jsem to neřešila. Po týdnu zpoždění mi to nedalo a udělala si test. A byly tam // 🙂 Pokud to není běžné, že míváš zpoždění a nikdy před tím jsi takhle nešpinila, je pravděpodobný, že se jedná o těhu 🙂

venkunka7
10. bře 2012

ja sem prestala brat prasky v lednu a snazime se o miminko ale nikdy sme taklenespinila kdyz semto mela dostat ale v cera sme byla u toktoraa nic mi nerek ze bych byla tak nevim ale nerekla semu ze sem spinila 2 dny

korfu
26. bře 2012

Ahojky chtěla jsem se zeptat 🙂 od soboty lehce špním hnědým výtokem, dostat jsem to měla už minulý týden a nic, známky na MS žádné, ale ani známky tětohenství až na citlivá prsa, test si nechci dělat, protože už jednou jsem si myslela, že jsem těhu a pak jsem byla z toho zklamaná ☹ Děkuji za radu

tomiadina
28. črc 2012

ahojky chtěla bych radu 😕 tady ten měsíc sem špinila 4dny nevím cotoje jinak nikdy semi to nestalo furt sem měla normální ms mám trošku bolavý bradavky ,snažíme se o mimi ale třeba si dělám jenom naději a nebudu .děkuji za radu 😨 🤐 😢