Špinění místo menstruace. Co by to mohlo být?

ada80
2. lis 2007

prosím o radu 29.9..2007 jsem měla dostat menstruaci ale tu jsem nedostala jen od včera mám slabé špinění nevíte co by to mohlo být?děkuji

elfik
21. srp 2012

ahojík chtěla bych se zeptat neboli poradit,dostávám to běžně kolem 17/ 20 awsi tak 3/4 dny mě pobolívá pod bříškem jako bych to měla dostat ,od včerejška však jen špiním a to sem tam,udělala jsem si jeden test a je negativní ,tak byh se chtěla zeptat chtěla zeptat zda nevíte čím to muže být?děkuji předem
😉

amonek
14. lis 2012

ahojik mam dotaz 5 jsem mela dostat mesicky nic 9 jsem trochu spinil a a 10 taky a delalala jsem si dva testy a negativni neni brzo nebo je to jen porucha silene me braly krece do bricha ale tet uz nic jen sem nafoukla dekuji za rady

amonek
14. lis 2012

@elfik mam ten sami problem taky premyslim co by to mohlo byt amonek

pavlinkak
14. únor 2013

Ahojky chtěla bych ranu minulí tyden sem měla menstruace no a od včera rana sem zase začala slabě krvacet a trvá to jen do odpoledne pak zase přestanu a rano zase začnu nevíte co to muže bejt prosím o radu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

akyt
17. únor 2013

Ahoj... Mám takový dotaz… 1.2 jsem po 29.dnech dostala menstruaci, trvala normálně 6 dní. Dnes je 17.2 (17 den po prvním dni MS) a mám takový růžový až nahnědlý výtok,objevil se teda už 14.2 - jen navečer, ale dnes je silnější ,ale zase jen navečer. Od 12.2 jsem začala mít citlivá prsa, dnes jsou víc citlivější až bolavá a hned od druhého dne po MS, mě bolí v podbřišku. Hned po konci MS mám vlčí hlad, že bych sežrala i hřebíky. Nikdy jsem moc nejedla jogurty a minulý týden jsem musela mít pravidelně k snídani alespoň jeden a mám obrovskou chuť na sladký, které jinak nemusím mít třeba 3 měsíce… Test jsem si dělala30.1. a byl negativní. Poslední styk jsem měla 15.2. Jo a ješt jsem zapoměla dodat, že jsem strašně unavená…Spala bych klidně celé dny, kdyby to šlo. Usínám už kolem 20–21 h a budím se tak kolem 3 a někdy spím celou noc bez probuzení. Občas se mi i motá hlava a mám závrat, když udělám prodší pohyb. Pobolívá mě v podbřišku a musím často chodit na záchod.Myslíte, že by to mohlo mít nějakou souvislost s ovulací nebo spíš s těhotenstvím, ikdyž jsem měla MS pravidelnou a test byl negativní? A nebo to může být něco horšího? Prosím poraďte mi...

vera_vila
17. únor 2013

@akyt zatím bych to neřešila, pokud nepřijde pravidelná MS, udělala bych test... Jinak na ovu jsou to příznaky dost nezvyklé... Buď si tělo něco vsugerovala, nebo je tam pravděpodobnost těhotenství... Spousta žen měla MS a přitom byla těhotných, jen prostě tělo to zaregistrovalo pozdě... Těžko říct... Počkala bych do další MS...

akyt
17. únor 2013

Děkuji za odpověď,. Hledala jsem na různých stránkách a skoro všude mi to vyjelo akorád to, že by to mohl být myom nebo nádor ☹ ... Uvidím jestli dostanu MS, ta by měla přijít nejdéle 29.2.

akyt
18. únor 2013

Tak to špinění může být způsobeno buď ovulací, zánětem, hormonální poruchou a nebo v nejhorším případě cistou. Dostala jsem MACMIROR a projistotu mi odebral krev na hodnotu HCG a doporučil mě na UZ. Tak jsem zvědavá

rebinka
23. únor 2013

ahojky, já špiním už od 11.2., tak jsem pro jistotu zašla k dr., jenže nic nezjistil. Beru clostilbegyt, tak to je asi z toho, jenže pořádně nevím, jestli jsem jako tím špiněním menstruovala nebo co. Clostil mám brát 5.-9.DC a jelikož jsem se dr. nemohla dovolat, tak jsem to špinení brala jako menstruaci a ten clostil jsem si vzala, jenže špinění jaksi nepřestalo a včera mi na to ani nic neřekl, vyšetřil mě a vše v pořádku, tak doufám, že to brzy přejde. Zvýšil mi od příštího cyklu dávku na dva denně, teď jsem brala jeden a tak čekám na menstruaci, jenže pochybuju, že sama dorazí, mám s tím problémy.

akyt: držím pěsti!

pipinka
23. bře 2013

ahojky, toto téma mě moc zajímá. Měla jsem dostat MS před dvěma dny, nedostala jsem, slabě špiním, je to takové světle hnědé barvy. Tulíme se miláčkem každý den a po tulení chvilku špiním světle růžovou krví. Jinak mi k večeru bývá na zvracení.nevíte co by to mohlo znamenat? nebo to je jen taková předzvěst mrchy? děkuji moc za odpovědi a vaše názory

morgan81
18. dub 2013

Tak ohledně špinění jsem toto téma taktéž pročítala, protože to u mě zvykem není, dalo by se říct, že nikdy! Teď jsem špinila 2 dny před očekávanou MS, samozřejmě jsem si tady po přečtení pár zkušeností udělala lehce plané naděje, a dnes dorazila, klasická, hnusná, bolavá, rudá!!! 😠 Takže příštímu měsíci zdar 😀

olga20
4. kvě 2013

Ahoj holky, mám něco podobného. 1.5. jsem měla dostat MS, cyklus mám na den přesný. ale nic se nedostavilo, od včerejška jsem začala trošku špinit. v podbřišku mě bolí, že by to mělo přijít. Tak uvidím...ale pochybuju, že jsem těhu...snažíme se už delší dobu a furt nic.... 😝

honeysun
5. kvě 2013

Ahojky taky přidám svou trošku do mlýna 🙂 Jen s tím rozdílem, že já mám špinění pravidelně každý měsíc před menstruací prý hormonální nerovnováha beru na to utrogestan 16-23DC. Ms mívám většinou pravidelnou, po 23dnu cyklu kdy jsem dobrala utrogestan jsem hned následující den začala špinit a to přetrvává dodnes tzn. 6tý den špiním, dnes jsem měla dostat menstruaci a nic. Tak jsem zvedavá jestli ta mrška dojde 🙂

ael8
14. kvě 2013

Mám takový dotaz, menstruaci mám pravidelnou, a ted jsem měsíc nebrala antikoncepci... a menstruaci jsem dostala ve spravny den, když jsem si to vypočítala, ale mám takové mirné špinění místo menstruace, první den toho špinění jsem si vzala HA azalia, při které bych dále menstruaci už mít neměla.. těhotenský test jsem si dělala a negativní 🙂)).. nevíte co by to mohlo být, myslíte že je to příčinou toho, že při HA azalia menstruace být nema? Děkuji za odpovědi.

lauratera
11. črc 2013

Ahoj, naposledy jsem měsíčky měla 16. 5 a dnes je 11. 7. což už je docela dlouho. Dělala jsem si dva testy jeden byl uplně negativní a na druhem mi přišlo, že byl slabounce pozitivní. Nic jsem nechtěla zanedbat šla jsem k lékaři a ten mi jen odebral krev a řekl, že mám Hcc nebo Hgg ted nevím jen 1 a to znamená, že těhotná nejsem a na ultrazvuku nic nevidí a poslal mě dom a to jsem tam byla před 14 dny a stále nic. Tak myslíte, že bych přeci jen těhotná být mohla??????????

jennyska
13. lis 2013

@lauratera @ael8 @honeysun @olga20 @morgan81 @pipinka @rebinka @akyt @vera_vila @pavlinkak @amonek @elfik @ada80

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste, prosím, vložit své zkušenosti s nepravidelnou mentstruací na https://www.modrykonik.cz/poruchy-menstruacniho... do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama tvoříme? 🙂

Pomůžete tím ostatním snažilkám nebo maminkám, které si prochází stejným obdobím a hledají na MK radu, tip, pomoc a zkušenosti vedle obecných informací, které najdou v knihovničce.

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

PS: Zapojit se do Wiki MK může každý. Knihovnička je otevřena všem.

znameni7
13. lis 2013

ahoj chci se zeptat kazdy mesic dostavam pravydelne menstruace ale minuli mesic jse stalo ze jsem spinila asi 4dny a pak to prestalo tet je novi mesic a mela jsem silnou bolest v pod brisku jako pri menstruacich a nic tak cekam kdy menstruace dostanu ale zarazime to spineni poradte jestli nekdo ma stim skusenost dekuju Veronika

sandrakaralova
25. črc 2014

dobrý den chtěla bych poradit měla sem to taky skoro neměla sem menstrulaci ale jenom špiněni taky se oto znažíme 🙂 mám chute a nevim co to muže bejt ale na gindě sem byla ale nepoznal to ? ☹

sandrakaralova
25. črc 2014
yukisek
27. lis 2014

Ahojky poradite mi. Vcera jsem to mela dostat ale už od pondeli slabe spinim vcera jsem spinila o neco vice a sem tam se objevi i svetle cervena krev ale je to jen tak na utreni nemam ani tampon ani vlozku jen intimku a tam je fakt jen mala kapicka. Vcera jsem si delala test ale byl negativni. Tak ja vubec nevim jinak ovu mela probehnout 14teho a v te dobe jsem s manzelem meli styk. Porad si rikam zda to mam brat jako normalni ms nebo ne :-/ Jinak ms mývam tak 3-4 dny nejdriv spinim ale pak se to rozhede a krev je fakt hodne tmava ale tohle je takove jine:-/

romantika
27. lis 2014

@yukisek ja jsem takto mela tehu, ale ještě jsem si sakra počkala, nez byl test pozitivni. tak at vyjde co si prejete

yukisek
27. lis 2014

@romantika Mno ja bych mimiska určite chtela. Mno na manzel nevim jak by se tvaril ale je fakt ze to ujelo jemu ja jsem mu to rikala:D ale myslim ze by to bylo v pohode moc bych si mimi prala

romantika
27. lis 2014

@yukisek tak at to dopadne jak si prejete. hlavne zdravicko

mysicka00
2. pro 2014

@yukisek Ahojky už si na něco přišla? Já stále špiním už tedy 7 dní. Včera jsme byla na gyndě a dr. mi řekl že sliznice je čistá jak po MS a že to mám MS ikdyž je to jen špinění......... 😒 že je to 28DC takže to tak vypadá. Tak se hodn divím protože můj cykl byl vždycky od 33-44dní. Myslíte že by byla ještě nějaká naděje že je to těhu? Byla by sliznice i přes těhu čistá?

yukisek
2. pro 2014

@mysicka00 No hele ja jsem to normalne dostala ale stejne jdu na gyndu pristi pondeli tak uvidime jestli mi neo poradi pac taky se mi stalo ze jsem treba no je to tak dva mesice spatky jsem jen zaspinila a ms nikde prisla pak za tyden.

zuzajda20
2. pro 2014

@mysicka00 Já jsem byla taky na gyndě asi po třídenním špinění, kdy jsem to považovala za ms a potvrdil mi to i doktor, že jsem po ms a ještě v ten den v noci jsem dostala normální silnou ms, tak jsem to nechápala, ale bylo to tak :(

mysicka00
3. pro 2014

@yukisek @zuzajda20 Tak já teda už 8 den pořád to samé, úplně jen kousičky na papíře špiním..... tak jsme zvědavá kdy to přejde :/ tohle jsme nikdy neměla

zuzajda20
3. pro 2014

@mysicka00 tak je to divné, že už tak dlouho, ale třeba se ta ms ještě rozjede, když jí míváš později a nebo to je jako ms a za chvíli to přejde

mysicka00
3. pro 2014

@zuzajda20 Já má MS vždy 4 dny jenom, podle dr. to je MS. Tak si jo

zuzajda20
4. pro 2014

@mysicka00 a ještě pořád špiníš nebo už to ustalo? A piješ kontryhel? Ten by to třeba mohl způsobit