Špinění místo menstruace. Co by to mohlo být?

ada80
2. lis 2007

prosím o radu 29.9..2007 jsem měla dostat menstruaci ale tu jsem nedostala jen od včera mám slabé špinění nevíte co by to mohlo být?děkuji

mysicka00
5. pro 2014

zuzajda20 Jen včerav vůbec nic a dneska ráno zase hlen bílo hnědý.. nevím proč nikdy jsem to nezažila teda 😨

thesun
30. pro 2014

ahoj holky, zkusím se poradit tu u vás, jsem ze sebe jelen ☹ 23/12 jsem vysadila HA... 27/12 místo MS přišly křeče jako při MS a špinění, vše trvá už 4 dny, zdá se mi, že dneska špinění ustává ... mám to brát jako MS? 😖

beruska1889
30. pro 2014

@thesun někde tady v diskuzi jsem četla že jedné holčině přímo doktor řekl, že špinění se za MS nepovažuje, že MS je až regulérní krvácení... Myslím že to bylo někde zmíněno v diskuzi o asistované reprodukci kvůli upřesnění 1DC .... Snad jsem trochu pomohla... 🙂

thesun
30. pro 2014

@beruska1889 děkuju, já jsem z toho fakt zmatená jak lesní včela... když jsme plánovali první děťátko tak jsem normálně dostala MS a teď po 12ti letech braní HA jen špiním ☹(((( achjo :'(

cottie
30. pro 2014

Ono po takové době braní HA to bude třeba 2-3 měsíce trvat než se to srovná a budeš normálně krvácet... tak jsem to teda měla já.... 🙂

nikolkajirik
30. pro 2014

Ahoj holky potrebovala bych poradit nedostala jsem menstruaci a tak jsem cekala 2 dny jestli jeste nedorazi jenze ani po 2-10 dnech se nedostavila 3 den po cekani jsem si udelala testy jeden rano druhy vecer a vysel pozitivni jenze. 11den sem zacala spinit neni to cista krev je to spis hnedi s troskou krvi muzete mi prosim poradit co mam delat zrovna mi to vyslo tak blbe ze na gynde nejsou bojim se ze o to prijdu ☹ ☹

beruska1889
31. pro 2014

@thesun neboj, bude to dobrý, jen to chce čas... Já po vysazení HA neměla ani to špinění, normální MS jsem dostala až za 3 měsíce od vysazení a taky jsem z toho už začínala být nervózní.... Někdy to chce víc času než si tělo zvykne že musí fungovat samo bez umělých hormonu, tak ten start někdy trvá... Já už taky týden marně čekám na MS ☹ tak přeji ať je to co nejdřív OK 😉

andrejka1234
31. pro 2014

@nikolkajirik já spinila při pozitivním těhu testu asi týden, bud v klidu, je to normální.

nikolkajirik
31. pro 2014

Dekuji andrejka1234@seznam.cz hned se mi ulevilo

thesun
31. pro 2014

@beruska1889 no tak jsem zvědavá jak dlouho se budu dávat dohromady... achjo :/

dorinek
31. pro 2014

@thesun - já jsem brala HA 5 let a když jsem ji vysadila, tak jsem rok neměla vůbec MS. Vždy jsem jen špinila a jednou za 40-50 dní jsem si došla na vyvolávací injekci. Až po roce jsem jakž takž nepravidelně začala menstruovat.... 🙄 Mimčo se nám narodilo 5 let po vysazení 😒

beruska1889
31. pro 2014

@thesun třeba to nebude taková hrůza, každé tělo je jiné... Mě to jen přesvědčilo, že jsem udělala dobře, že jsem HA konečně vysadila a už s tím znovu začínat nebudu 🙂

thesun
31. pro 2014

@dorinek fíha tak to mne trošku děsí, je mi za měsíc 37 :( tak to asi není úplně pozitivní teda...
ale zase to špinění trvalo přesně jako ms... dneska skončilo.... divný ☹

dorinek
1. led 2015

@thesun - promiň, nechtěla jsem tě nijak vyděsit... 😔 Jen jsem prostě napsala svoji zkušenost, ale u tebe to tak samozřejmě být nemusí, třeba se to už příští měsíc srovná a brzy najdeš // 😵 Přeji hodně štěstí 😉

thesun
1. led 2015

@dorinek celkem se bojim, že bude problém, a navíc nejsem nejmladší ☹ na dvě // se moc těším, tak snad se dočkám normální MS a otěhotním....

dorinek
1. led 2015

@thesun - já jsem se nakonec dala na bylinky a čaj z kontryhele mě udělal daleko vetší službu, než všechny ty hormony a jiné léky... 😉

thesun
1. led 2015

@dorinek děkuju, zkusím počkat měsíc a pokud to nenaběhne tak add1 pomažu na gyn a add2 koupím byliny :D

ruzicka_2
17. led 2015

zdravim vas zacetla jsem se do vasich radku a taky za vami jdu s prosbickou o radu uz asi rok a pul se s pritelem teda snazime o mimi ms mi chodila po kazde pravidelne i v prosinci s tim ze pred i po ni me silene boli prsa a jsou citlive . Ze je to az neprijemne tak jsem zasla k obvodni protoze moje gynekolozka je na nic to by tady bylo na dlouhe povidani, obvodni me teda vypsala zadanku na ultrazvuk prsou ze muzu mit bud cistu nebo mlecne zlazy plus nevylucuje ze to muze byt priprava na tehotenstvi . Ated napisu proc jsem sem zavitala 13. ledna se ukazalo slabe spineni pak klid a a dnes uz jen rano a pak klid. tehu test uz nezkousim protoze jsem byla sklamana . Po ultrazvuku prsou muzu navyzadani si dat odebrat krev tak mi tu drzte palecky a dekuji za odpovedi .

verunka_korunka
17. led 2015

@ruzicka_2 taky čekám a nic neprichazi, test ve středu negativní, tak s dalším čekám... Ale kazde den teď mám hodně slabé špinění / krvácení, ale není to skoro ani na intimku... Když nedorazí, tak v pondělí testuji. Teď mě nehorázně bolí břicho a MS stále nikde...

ruzicka_2
18. led 2015

verunka_korunka@ me tedy je dobre nic me neboli az na ty nadra ktery nehorazne boli a jsou neprijemne citlive ja uz jsem teda byla u obvodni a vypsala mi zadanku na ultrazvuk prsou jdu na to vysetreni zitra a pak , si dam udelat krev protoze test uz nezkousim protoze me vždy sklame 😢 je mozne ze muzu mit nizke ph v moci proto to nerozezna tak si necham vzit krev a uvidime.Budu Vam drzet palecky . 😉

d_dee
20. led 2015

@ada80 já jsem to taky měla před těhotenstvím. Snažili jsme se přes rok a už jsem to vzdala. Pak špinění, napětí v prsou. Měla jsem je strašně bolavá na dotek, už jsem se bála a potom mě bolelo v podbříšku. Říkala jsem si no to je jasné - zase přijde ta OPOŽDĚNÁ menstruace. No a na testu mi ukázalo - test proveden správně, těhotenství nepotvrzeno. Takže jsem čekala menstruaci. Nakonec jsem šla na gyndu a byla jsem 7+2 týdnu těhotná.

radunka87
12. dub 2015

Ahoj, mam dotaz: Je mi 28 let, minulý týden v sobotu jsem měla dostat pravidelnou menstruaci, HA už rok a půl neberu. Místo pravidelné MS se dostavilo pouze hnědé spineni cca 5 dní slaboucke a nyní zvýšilo na intenzite.Už je to přes týden a stále nepřestáva. Dostavilo se pobolivani v podbřišku. Těhotenský test jsem si dělala 2 krát a oba negativní. Před rokem a půl jsem byla na plastice děložního čípku. Prosím o radu o co by se mohlo jednat. Děkuji.

osumnacka
20. zář 2015

Chtěla jsem se zeptat, na to ze špiním, vždy jsem MS pravidelnou vždy mi vycházela tak jak spravne mela, jenže jsem začala špinit, trochu krve sem taky mela, nevím co by to mohlo byt, myslíte že jsem tehotna?

pradlenka
28. lis 2015

Ahoj holky, jako všechny tady prosím o radu... Beru duphaston a kapu gynex, i po duphastonu byla MS nepravidelně, ale byla. Ted jsem asi 25.DC začala spinit, a to dost silně,bylo to na tampón ale hnědé špinění,takový jakoby hlen.druhy den jsem krvácela a další den zase silné špinění které postupně zeslablo,teď už jsou to jen takové náznaky špinění ale už je to 6dni co trvá tenhle stav.vím že nějaký abnormality jsou normální,ale nevím zda to mužů považovat za menstruaci...?nemáte někdo podobnou zkušenost?

123snazivka
4. led 2016

@ada80 ahoj,jak to tenkrát dopadlo? spinila jsi a bylo to tehu? mám ted stejný "problém" 😉

melda123
8. led 2016

Dobrý den, mam prozbu. Dostala jsem MS 5.1. krvacela jsem jen 2 dny. přes noc ani kapka a rano špinění silny a pořad jen špinim. Měli jsme s přitelem sex přimo na ovul. a beru i tu kysel. listovou je možný že bych mohla byt těhotna?.. snažime se o to už pul roku. Tak co myslite a mam křeče podbřiškem a bolej zada? Prossím o raduuuu. Děkuji 🙂

nikyninasi123
23. únor 2016

ahojky jsem tu nova a mam prozbu MSmam dostat az 29.2 ale uz asi 5 den jto mam takove dive spineni a i trochu na intimce slabe kravaceni nikdy jsem to nemela az tet poprve nevite co by to mohlo byt?

pandabox
29. únor 2016

@nikyninasi123 a jak to dopadlo??
Ja ted na misto menstruace taky jen spinim, o mimino se snazime /nemerim bazalku a ani nesleduji ovulaci, proste spolu spime bez ochrany/ uz sesty mesic. Kazdy mesic bych si mohla najit par priznaku tehu, tentokrat jsou to jenom vice bolava prsa a zacpa, takze nic extra.
Ale menstruace nikde. Tehu si nepripadam ani trochu. test udelam zitra nebo pozitri, pokud se to nerozjede. (normalne mam menstruaci na den a vzdy dost silnou, takze spineni je dobry a nechala bych si to libit i na dale).

nikyninasi123
29. únor 2016

@pandabox ahoj ja jeste nic zatim nevim mam takovi i trochu strach ze se mi obevi jen jedna carka jeste pockam tak tyden a udelam si TT dostat MS mam dnes ale zatim nic a pokazdy to dostavam MS rano pravidelne na datum jeste pockam ja zatim mam jen bolesti v krizich a hlavy a i obcas sem tam prujem jinak mi nechutna ani jist tak az si ten testik udelas dej mi vedet drzim ti vsemi deseti at ti to vyjde 😀

pandabox
29. únor 2016

@nikyninasi123
tak...nevydrzela jsem to, a sla jsem si koupit test - delala jsem ho ve crtyri odpoledne a mela jsem jen maly vzorecek...bohuzel se mi to ted zaparilo, takze to neni tolik videt...je tam slaboulinka carka..nikdy jsem nic takovyho na testu nemela...
tak uvidime co zitra - nechci si delat falesny nadeje.