Těhotenský test ukázal //, ale těhotná jsem nebyla

luzza
13. říj 2007

Ahoj všem, ráda ych se podělila o zkušenost s těhotenským testem. Již řadu měsíců se snažíme o mimi. Jednoho pěkného dne menstruace nepřišla... Do té doby zcela pravidelně. Tak jsem čekala ještě 2 dny a pak jsem si udělala test. A byla jsem štastná jak blecha. ČÁRKY SE OBJEVILY DVĚ!!! Ta druhá byla slabší,ale byla jasně vidět! Všechno se zdálo perfektní. O dva dny později jsem dostala menzes. Měl normální průběh a trval 7 dní jako obvykle. Byla jsem z toho hodně rozpačitá a smutná. Nechápu, jak se to mohlo stát. Ale je to tak. Od té doby testům nevěřím.

f.nina
13. říj 2007

Ahojky luzza já jsem taky nedostla menstruaci tak jsemsi udělala tes a vyšel pozitivní hned druhý den jsem si pro jistotu udělala dalši a vyšel zase negativní poté jsem hned dostala menstruaci.z 😉 a mněsíc jsem šla na preventivní prohlídku a mudr mi oznámila že budu maminkou takže pokud-li jsi nebyla u lékaře tak si raději zajdi pro jistotu

zusma
13. říj 2007

Mně vyšly všechny testy (asi 8 různých druhů)pozitivně - a správně. 🙂

carys
13. říj 2007

Ahojky taky si ale těhotná být mohla a těhotenství v ranném stádiu zaniklo.Stává se to často ani si toho žena nemusí všimnout.Můj gynekolog říkal,že se to nazívá mikropotrat.Rozhodně ti přeju,aby se mimi brzy zadařilo a testy bych tak rychle nezatracovala.

luzza
autor
13. říj 2007

Ahoj f.nino 🙂 U lékaře jsem zatím nebyla, přišlo mi to zbytečné 😒 Navíc ta menstruace byla normálně silná, jak by se tam mimísek mohl udržet... ? 😒 Tvoje menstruace měla taky stand. průběh????

denousek
13. říj 2007

luzza me se to stalo taky a dvakrat dvakrat jsem si myslela ze jsem tehule a kdyz jsme videla // napotreti tak uz jsem si z toho nic nedelala ze je to zase beztak planej poplach...ale ja jsem si ty prvni 2 delala ze jsem nedostala menzes a vysli mi // a to nekolikrat tak jsem pokazdy sla na krev a rekli mi ze nejaka namerena hodnota tam je ale ze je moc slaba ze to nic nebude a vzali mi odbery podruhe a to uz ta hodnota bylo skoro na nule..tak nic....no a po treti to samo....pozitivni testy sla jsem na krev a vyskechla jsem si to co vzdycky ze je ta hodnota moc slaba ale pro poradek ze mi opet vemou krev poi druhe...rikala jsem si ze je to ta stejna pisnicka jako uz 2krat ale hle!hodnota stoupla 🙂 neverila jsem tomu...ted mam 11tydnu do porodu a neverim tomu porad hiii 😵 😀

f.nina
13. říj 2007

luzza:ano byla úplně normánlí a druhý měsíc jsem dostala menstruaci také ale už byla jen jeden den

luzza
autor
13. říj 2007

Ahoj Carys, s těmi testy máš asi pravdu... Ale když se ti něco takového stane, musíš někoho obvinit 🙂 Tak jsem to hodila na ty hloupé testy 😉

denousek
13. říj 2007

jo presne jak rika carys....proste se mimi neudrzi konci tak moc potratu zena si ani nevsimne ze byla tehotna a bere to prote jako zpozdenou MS.

luzza
autor
13. říj 2007

denousek-to mě docela rozveselilo 🙂 a gratuluju k miminku 😲 🙂 😉

luzza
autor
13. říj 2007

f.nina- vážně úplně normální mens?????????? já už mám po, trvala 7 dní... nový test jsem nedělala 😕

denousek
13. říj 2007

luzza dekuji 🙂 bylo to fakt desny porad dokola ta stejna pisnicka ale nakonec to vyslo....no jo jsme se na to vyprdli..koupila si stenatko..papouska žako...a najednou to slo...neco na tom fakt bude ze kdyz na to clovek nemysli...a taky muzu rict ze mi pomohl otehotnet kontryhelovy caj!nejdriv sem si koupila v lekarne sackovy a pak sypany-ten je silnejsi a fakt asi zabral 😵

f.nina
13. říj 2007

luzza:ano byla vážně úplně normální a zrovna teď má kamarádku které jse stalo to same co mi a hle v březnu čeká miminko,takže být tebou raději se obědním k lékaři a poté budeš moudřejší 😉

luzza
autor
13. říj 2007

denousek-zítra si koupím ten čaj 😀 opravdu! Ale nejde mi na to nemyslet 😢 prostě si neumím poručit. Nevím,jak se myšlenkama odklonit... rekonstruujeme domek, je tu všude nepořádek a chaos - ANI TO MĚ NEOVLIVNILO!!! Už se z toho asi zblázním. A ted mě ještě naštval ten test 😠 😀

denousek
13. říj 2007

luzza a kdyz si ted udelas test po MS tak jak vychazi??nezkousela si ho??

luzza
autor
13. říj 2007

f.nina přiznám se, že těhotenství jsem si vůbec nepřipouštěla... prostě si mi nasadila brouka... 😒

denousek
13. říj 2007

luzza me se na to podarilo nemyslet az po trictvrte roce....kup si ho ale kup si fakt ten sypany rekli mi sami ze je ucinejsi... 😉

luzza co ten test delala sis po ms jeste??podle toho bys videla...

denousek
13. říj 2007

spis bych teda rekla ze to bylo to ze si byla tehu ale proste se to neudrzelo tak jako me 2krat ale kdyby sis ho udelala tak treba by vysel je to malo pravdepodobne ale nekomu se to stava no....

luzza
autor
13. říj 2007

denousek - ne, nezkoušela, přišlo mi to zbytečný ☹ po tak silné menstruaci... 😒 nevěřím, že by se mimi udrželo...

f.nina
13. říj 2007

luzza.Tak jse obědnej k mudr a já ti budu držet palečky opravdu bych ti to přála přece jen jistota je jistota ne?? 😉

denousek
13. říj 2007

no ja bych nejspis koupila asi nejdriv ten test co te mudr rekne??ze mela ms ale prece jen chce vedet jestli neni tehu??k dr se chodi sice po pozitivnim testu ale taky po vynechani ms....kdyby tam tak sel kazdej tak budou sestry nasrany ze berou krev zbytecne ale kup si test a zkus ho..kdyz vyjde tak neni co resit pak bych k dr zasla!!

f.nina
13. říj 2007

Tak holčiny mnějte se já musím jít za tim mým uplakaným dítětem a luzza doufam že ti to vyjde a zitra sem zase nakouknu 🙂

denousek
13. říj 2007

f.nino tak paaa pekne si to uzivej..hii...

denousek
13. říj 2007

normalne sem si ted rozdelala jogurt a je tam trvanlivost do dneska 13.11 a je tami cas 18.11!!jeste na to mam 3 hodky presne na snezeni 😀

denousek
13. říj 2007

luzzo ses tady??mas tam nekde pobliz lekarnu??jestli chces mit jistotu tak bych tam hnes zkocila a rano udelala test ale myslim ze je to zbytecne kdyz si mela MS....

denousek
13. říj 2007

😒 nic tak taky musim valit pozdeji nakouknu 😉 pa

luzza
autor
13. říj 2007

už sem zpět 😀

luzza
autor
13. říj 2007

ok ,tak upalujte, ozvu se později 😉

denousek
13. říj 2007

no...ja jsem u segry a ona uz za chvili musi pracovat na pc ale jak budu doam tak prijdu...no a co mas moznost nekde koupit ten test??

luzza
autor
13. říj 2007

tady ne, jsme taková prdel světa 😀 ale myslím, že je to zbytečný... a s tím jogurtem si mě inspirovala 🙂 mám taky na něco chuť 😅

denousek
13. říj 2007

hiii no...byl dobrej 🙂 a vy se snazite dlouho o miminko?neboj ono si prijde az bude chtit...a pak si to budes uzivat...kup kontryhelovy cajik...a vis co je to prstickova metoda??slysela si o tom,\,,??bud mi pomohla ta metoda nebo ten caj...sem to zkombinovala 😀