Těhotenský test ukázal //, ale těhotná jsem nebyla

luzza
13. říj 2007

Ahoj všem, ráda ych se podělila o zkušenost s těhotenským testem. Již řadu měsíců se snažíme o mimi. Jednoho pěkného dne menstruace nepřišla... Do té doby zcela pravidelně. Tak jsem čekala ještě 2 dny a pak jsem si udělala test. A byla jsem štastná jak blecha. ČÁRKY SE OBJEVILY DVĚ!!! Ta druhá byla slabší,ale byla jasně vidět! Všechno se zdálo perfektní. O dva dny později jsem dostala menzes. Měl normální průběh a trval 7 dní jako obvykle. Byla jsem z toho hodně rozpačitá a smutná. Nechápu, jak se to mohlo stát. Ale je to tak. Od té doby testům nevěřím.

luzza
autor
13. říj 2007

ok, zkusím obojí... zkusím všechno 🙂 o mimi se snažíme asi 9 měs

denousek
13. říj 2007

no..tak to ses jako ja 🙂 tak to aby to nezabralo...uvidis jak tohle zkusis tak to bude ok... no nic musim se loucit segra ma praci ale pozdeji prijdu tak doufam ze te tady najdu ses fajn tak zatim papa 🙂

luzza
autor
13. říj 2007

denousek- jak je to s tím tvým miminkem? Čtu, že ho čekáte v lednu, tak v tom mám nějaký hokej... 🙂

luzza
autor
13. říj 2007

ok,taky se budu těšit 🙂 🙂 🙂

janda79
13. říj 2007

já už mám dva měsíce pozitivní testy a těhotná nejsem...druhá čárka je tam pořád stejně saboučká.

luzza
autor
13. říj 2007

janda - tak to je taky šutr 😅 a co ti řekl gynekolog?

janda79
13. říj 2007

nic, chystám se ve středu na KET, tak akorát musím v pondělí na krev kvůli HCG a jinak nic.už jsem si na to celkem zvykla... 😒

luzza
autor
13. říj 2007

nevím co je KET...

luzza
autor
13. říj 2007

jak zvykla???? 😕

janda79
13. říj 2007

to je jako IVF, ale embrya máme schovaná v mrazáku(z minulého IVF) a v den, kdy jdem na transfer je rozmrazí a pak je přenášejí.
zvykla-no už mě to tak nebere, jako ze začátku, to jsem si říkala co kdyby. no a teď si zase říkám, že v té krvi snad nic nebude, protože by to stejně nebylo dobré

luzza
autor
13. říj 2007

Janda - aha, tak jsem o něco chytřejší. Obdivuju všechny, kdo jsou takhle trpělivý. Bojím se, že já bych to nezvládla. Ale co člověk může dělat ☹ Život je boj 😉 a díky

denousek
14. říj 2007

luzza no v lednu to mam termin podle UZV ale 24.12 podle MS vis...ja jsem totiz mela ovulaci pozdeji takze jsem otehotnela pozdeji tak mi to o 2 tydny nesedi vis....mam termin podle posledni ms 24.12 ale podle UZV a velikosti plodu na 7.1....tak uvidime ale myslim ze by to molo byt zacatkem prosince...mam ho moc nizko a ja jak ja si neco vsugeruju ak to tak bude at jsme pekne na vanoce doma 😉

denousek
16. říj 2007

luzza co je s tebou uz si se dlouho neozvala porad cekam cekam a cekam ☹

denousek
25. únor 2011

@luzza ahoj...tak si procitam co jsem tady smolila před 4 letama 😀 a fakt zajimavy a koukam ze ty mas nakonec dvojčátka..to je drsný 😀

luzza
autor
26. únor 2011

@denousek tak to mě pobavilo a potěšilo zároveň 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

denousek
26. únor 2011

@luzza jojo me taky je to zajimavy to čist po zpatku 😀 a ze jsem si s tebou psala a ted mas nadherny dvojcatka,vazne neuveritelny 😀 tak at se dari 😉

maximka33
6. zář 2012

@luzza prosím tě, nemá význam testovat předtím tím, než ti vynechá ms. stane se, že vajíčko je oplodněné, proto ty //, ale neuchytí se a odchází.. jsou to pak falešné naděje. někdy je lepší toto ani nevědět..

maximka33
6. zář 2012

@luzza aha promiň, čtu, že jsi to dělala po termínu. někdy je ovulace opožděná a pak přijde opožděně i ms.. bohužel..

maximka33
6. zář 2012

koukám trochu starší a neaktuální téma. s dobrým koncem 😉

petra123
23. zář 2012

Ahojky holky, mě se stalo minuly cyklus to samé a co mi řekl mudr?že je to biochemické těhu že je tam ale hned zanikne tak takových možnych alemoc krátkych těhu jsme zažili mnoho ale jen ty co dlouhodobě chcou zapadnou a nedaří se a nakonec vidí že nakonec musí jako ja na opěraci aby se konečně zjistilo proč se mimi nechce udržet☹tak přeji všem aby se to nestavalo ale aby mimisko konečně se udrželo a vydrželo až do konce a dělalo mamince a tatinko radost🙂)

luckka1
15. únor 2013

ahoj holky chtela bych jse zeptat ted jsem očekavala ms a nedostala jsem to a delala jsem jsi test a višel mi negativny čekala jsem to 14 .2