Těhotná po léčbě Utrogestanem a Clomhexalem

pipinka
22. led 2008

ahojky, je tady někdo kdo otěhotněl po užívání Clomhexalu a Utrogestanu?Já zatím nevím, zda jsem těhotná, ale užívám tyto léky

lenulin
22. led 2008

No já jsem to užívala,ale nedělali mi moc dobře byla jsem z nich psychicky rozhozená a tak sem je vysadila a do dvou měsíců jsem otěhotněla.Tak nevím jestli ta léčba ty vaječníky popohnala a nebo zapracovala příroda kdo ví.

petul.a
22. led 2008

Pipinka, mrkni na téma "liečba Clostilbegytom" nebo i nově na "konečně těhotná po léčbě Clostilbegytem". Clostilbegyt je totiž to samé, co Clomhexal, jen od jiného výrobce. Ale jinak se ti sem hlásím jako těhulka právě po tom Clostilbegytu, i když se zadařilo až pár měsíců po jeho vysazení. Nastartoval ale vaječníky a to je podstatné 😉

mabe
22. led 2008

Ahoj pipinko, ja otehotnela po Clomhexalu. Nedostala jsem 3 mesice od skonceni antikoncepce MS. Tak jsem zacla brat Clomhexal. A hele hned jak jsem ho brala jsem otehotnela. Bohuzel to nakonec nedopadlo, ale to s tim nemelo nic spolecnyho. Drzim palecky. 😉

pavlina05
22. led 2008

pipinka já jsem po vysazení HA brala 3 měsíce Utrogestan. Pak jsem hned otěhotněla. Ale taky to nedopadlo dobře, v 11 tt samovolný potrat.

A pokud bereš utrogestan v období ovulace, tak většinou působí antikoncepčně.
Te´d jsem těhu znovu. Na začátku těhotenství jsem utrogestan opět brala na udržení. 😉

pipinka
autor
22. led 2008

je to blbé, ale můžu se zeptat na samovolný po¨trat? krvácela jsi hodně?Nebo jak ti bylo? Mě tím taky hrozili a nevím, jestli jsem měla potrat nebo tam mimi je? To by z tebe měly vycházet kusy krve, nebo ne?

pavlina05
22. led 2008

pipi, nebylo mi nic.
Pak jednou v neděli ráno jen špiňení, a večer mírné krvácení. Ráno jsem šla k dr. a to ž byly opravdu kusy krve!!!!! Z ničeho nic!!!! Ale miminko tam bylo!
Pak mě vzali do nemocnice. CCa po 2 hodinách mi udělali vnitřní ultrazvuk a mimi vyčlo za sondou ven ☹ Takže revize ☹

pipinka
autor
22. led 2008

to je smutné, promiň, že jsem s ptala. Mě právě taky říkali, že to buď samovolně zaniklo, nebo to je tak 2 nebo 3 týden. měla jsem den menstruaci, ale žádné kusy nic, teď už ji nemám, je mi těžko, občas mě píchne na pravém vaječníku a mám návaly horka, zak sama nevím

pavlina05
22. led 2008

pipi, takže těhotná nejsi?
Už mě to ani moc nebolí. Spíš jen tak píchne u srdíčka.Ćas vše zahojí 😎 A příroda to tak chtěla....
Dobrou a drž se 😉

pipinka
autor
22. led 2008

to já právě nevím, jestlijsem nebo ne, to se dozvím zítra,víš? Dík a dobrou

pavlina05
23. led 2008

pip? Tak co?

pipinka
autor
23. led 2008

aho, tak nic. Mimi bylo, ale neudrželo se, sliznici mám normální, bral mi krev a v pondělí budou výsledky. Je mi pořád zle a testy vycházejí pořád pozitivně i na vaječníku mě bolí, takže sama nevím 😒

mandulka
23. led 2008

ahoj,pip držím pěstičky.
Jinak jsem chtěla napsat,že jsem ze začátku těhotenství začala špinit a na pohotovosti mi předepsali Utrogestan.Ale když jsem pak šla na prohlídku ke svému gynekologovi,tak mi tam řekli,ať to raději neužívám,že se po tom roděj alergický děti 😖 !?

lenulin
24. led 2008

No doufej,že je v pořádku a nestresuj se katastrofickými scénaři.Já taky otěhotněla po užívání,ale pak sem vše vysadila a náš chlapeček se má k světu Jsem v 20tt a vše je jak má byt.Tak věř a buď v pohodě.

pipinka
autor
24. led 2008

holky, pořád čekám na ms a nic. Ale říkám si, že tam něco bude, protože jinak by mi nebrali krev a píchli mi normálně vyvolávačku, ne? 😖

pipinka
autor
24. led 2008

holky prosím vás nevíte jestli má být sliznice zvětšená nebo normální když čekáte mimi?

markousek
27. led 2008

Ahoj holky,jsem po potratu(listopad 2007).Začali jsme s manželem pracovat na dalším miminku, jestli jsem těhotná, tak jen pár dní, uvidíme za 14dní, co bude. Jím kys.listovou a utrogestan. Mám 2,5letého syna, je strašně zlobivý a tak mám strach, abych si případné těhotenství nepokazila každodenním stresem. Co myslíte vy? Může stres způsobit potrat?