Těhu se nedaří a nedaří. Jsem z toho docela špatná

peetta
13. říj 2011

už 5.měsíc zkoušíme a nic!! jsem z toho docela špatná,Barunka se podařila hned po vysazení ale to druhé nejde a nejde.jsem asi moc na to upnutá a proto se nedaří,nebo nevím čím to je?koupila jsem si poprvé v životě ovu testy tak zkusíme podle nich.všichni říkají nemysli na to,ale copak to jde???
moc se těším na a proto se to zřejmě nedaří...
děkuji že jsem se vám mohla trochu vymluvit..
ahojki snažilky

krista1
11. únor 2012

@maximka33 tak to mě mrzí,no tak to snad příjde příští měsíc 😉 No vy máte teda o zábavu postaráno,u nás za barákem taky bobují,no nechtělo by se mi v té zimě mrznout.No já pracuju ve fabrice,na pásové výrobě...vyrábíme motory ABS do aut.No nevím jestli ti to něco řekne.Držím pěsti,ať se to další cyklus povede 😉

hopisek
12. únor 2012

Ahoj holky.Mohu se kvám přidat? S přítelem se snažíme skoro rok a také se nedaří.A skoro každou MS probrečím.Všichni říkaj nemyslet na to.Ale jak na to nemáte myslet? Ani se zabavit pořádně nejde.Akdyž to přes den náhodou vypustíte z hlavy,tak ale zaručeně večer,když jste v posteli toho máte hned plnou hlavu.

asaka
12. únor 2012

ahoj holky, tak nam se zadarilo, ale opet to spatne skoncilo. 2 potraty behem 3 mesicu po roce snazeni.. co dodat, je mi strasne ☹

kapradina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krista1
14. únor 2012

@hopisek Ahoj,to víš,že se k nám můžeš přidat,taky se snažíme 15měsíců a začala jsem si konečně měřit teplotu a vést BT graf,zkus to taky,ať máš jistotu,že máš ovulku a podle toho se do ní můžeš i strefit a je větší šance na otěhotnění a bereš nějaké vitamínky?A manžel nebo přítel má nějaké vitamínky?

krista1
14. únor 2012

@asaka Ahoj,to mě moc mrzí a nenapsal ti na to doktor nějaké hormony?Vím,že holká s tímhle problémem se píšou hormony na udržení plodu,je to něco jako utrogestan,nebo tak,nemůžu si vzpomenout na ten název,ale prý to pomáhá,zkus se na to zeptat doktora a taky zkus pít kontryhelový čaj,ten pomáhá na ženské orgány,na jejich obnovu a posílení děložní sliznice,držím pěsti 😉

asaka
14. únor 2012

@krista1 no jo, ten jsme brala ajk pri prvnim nezdaru i pri druhym :(
kontryhel piju taky :( uz nevim co bych jeste mohla udelat :( holt smula

sal80
14. únor 2012

Ahoj holky. Jsem tu jen na skok...nebudu rušit...nebojte se, všechny budete brzo těhulky 🙂 Někdy se to "brzo" trochu protáhne, ale určitě to bude co nevidět 😉 Držím všem palce...i sobě 🙂

krista1
14. únor 2012

@asaka a už ho nebereš?Neboj,to určitě příjde,jen se nesmíš stresovat,i to může zapříčinit potrat,navíc je tvůj manžel v pořádku?Zkus mu nasadit vitamínky selezink,třeba má špatné spermie a proto si potratila,někdy není chyba jen v ženě a jejím těle,držím pěsti 😉

krista1
14. únor 2012

@sal80 Ahoj a ty už si těhulka?Nebo se ještě snažíte?nerušíš 🙂

sal80
14. únor 2012

@krista1 Ne, nejsem. Já čekám na MS a pak začínám se stimulací na 2.IVF. Jinak se snažíme už roky. I teď to toho těm doktorům fušujeme 😀 😀 😀 😀

krista1
14. únor 2012

@sal80 tak to mě moc mrzí a kde vám našli problém?No my máme špatný spermiogram a já nepravidelnou MS,snažíme se už 15měsíců,ale oproti vám to asi nic není.Ať vám to konečně výjde,hodně štěstí 😉

asaka
14. únor 2012

@krista1 beru, porad, 17-26dc, manzel0 selzink bere uz rok asi.. ja listovku rok a ctvrt...

krista1
14. únor 2012

@asaka Aha,tak to fakt nevím,co ti mám poradit a na vyšetření ste byli,čím je to způsobeno?Nejde tomu nějak předejít,doktor nijak neporadil?

asaka
14. únor 2012

@krista1 no ted nas naky vysetreni cekaj, hlavne me teda.. ale jeste je ten druhej potrat v reseni. Mimodelozni je vylouceny, ale vysledky hcg jsou divne. Tak snad z toho nebudou naky komplikace navic 😖 ☹ 😒

sal80
14. únor 2012

@krista1 Mám neprůchodné vejcovody, anovulační cykly a syndrom PCO. Ale dnešní medicína je daleko, tak snad pomůže 😉

hopisek
15. únor 2012

Ahojky holky.Kristo:já neměřím,neboť u mě pro mě je to složité.Sleduji akorát čípek,a druhý cyklus co jsem použila ovu testy.Teď co my vyšly pozitivně,tak jsme se milovali 😔 .21.2. plus mínus bych měla dostat MS.Doufám,že nee.Jinak vitamíny už neberu.Piju kontryhel a i snad po něm se mi trochu srovnala MS.Dříve jsem jí měla 22až 24den.Teď 26.Do přítele jsem cpala hlavně zinek 😀.Také jsem nedávno vyčetla,že je dobrý jak pro muže,tak pro ženy Vitamín E.Tak jsem ho včera koupila a začla hned u přítele 🙂 .Sama raději začnu až od MS.Píšou tam,že se nemá brát v těhotenství.Co kdyby náhodou 😉

krista1
15. únor 2012

@sal80 tak toho máš teda hodně,ale držím pěsti,ať se ten druhý pokus povede 😉

krista1
15. únor 2012

@hopisek No právě ,že v Selezinku je i selen,zinek a AEC vitamíny,všechny co můž potřebuje pro lepší kvalitu spermií 😉 Tak držím pěsti,ať MS nedojde

krista1
15. únor 2012

@asaka aha,tak to mě mrzí,no snad objeví tvůj problém a bude všechno v pořádku,hodně štěstí 🙂

asaka
15. únor 2012

@krista1 no doufam ze problem neni nikde, leda v me hlave 🙂 a ze proste jen mame smulu.. ZATIM

@sal80 koukam, ze jsi taky dobra sberatelka gynekologickych diagnoz 😅

krista1
15. únor 2012

@asaka já si nemyslím,že je to problém hlavy,ale vždycky se něco malého objeví,neboj nebude to nic hrozného a určitě to doktor vyřeší

asaka
15. únor 2012

@krista1 dr rikal, ze si nemysli ze se na neco prijde, ale ze pak aspon uklidnim. Tak vis co, jak se nekdo necha vysetrovat vzdycky se na neco prijde a uplne zdravy clovek razem zdravy neni ;) ale tak jedno dite mame, povedlo se napoprve, tak nevim, kde je ted zakopanej pes.. asi fakt v ty hlave :(

sal80
15. únor 2012

@krista1 Děkuju...uvidíme 😉
@asaka No jo...diagnózy - to je moje 😀

krista1
16. únor 2012

@asaka tak to asi nejspíš jo,no hlavně,to tak neřeš a nech tomu volný průběh,já vím,těžko se to řekne,hůř se to dělá.Když už to jedno máte,tak to druhé bude taky,neboj 😉 co já bych dala aspoň za jedno miminko 😢

andrejkonellis
17. únor 2012

Ahoj holky, já se k vám přidám pokud můžu. Snažíme se 4 měsíc, BT si neměřím, protože nejsem schopna zajistit měření ve stejném čase atd...Zatím jsem nezkoušela ani ovu.testy, protože jsem v minulosti cítila kdy mám ovulaci. 4 měsíce se snažíme: po MS, před OVU, počas OVU, po OVU a už jsem z toho na palicu....Tento měsíc si vůbec nejsem jistá kdy OVA byla. Každopádně jsme "se měli rádi" cca každý druhý-tretí den. Momentálně mám druhý den kdy mi meškají MS, dnes ráno jsem si dělala test, ale byla jenom / ☹ Ale cca 4 dny mě píchá na levé straně v podbřišku, měla jsem závratě a 2 dny mám pocit, že každou chvíli budu zvracet.... Tak já fakt nevím.... ☹ Ale obdivuji vás, které se snažíte již víc než rok....držím palečky všem

krista1
17. únor 2012

@andrejkonellis Ahoj,ještě je pořád možnost,že si testovala brzo,zkus to tak za pět dní a pokud to nedojde a máš pravidelnou MS a čárky nebudou,tak zajdi radši k doktorovi,ale já si myslím,že je šance dost veliká,že se to povedlo,ale ještě to čárky neukázaly,někdy jsou testy špatné a na začátku je taky hladina hCG nízká,takže i to je možnost,držím pěsti 🙂

krista1
17. únor 2012

@asaka Ahoj a kdy tě čeká to vyšetření?Už si na něčem byla?

asaka
17. únor 2012

@krista1 jdu pristi tyden, zatim na krevni odbery-virozy, stitna zlaza.. a na stery z cipku na brebery, cytologii.. pak nas dr posle na konzultaci na genetiku.
Loucim se, koncim s konikem, akorat me to tu nervuje, videt fotoblogy tech stastnych.. musim se odreagovat a zamestnat mpozek necom jinym, nebo skoncim v bohnicich :(
Drzim vsem moc palce, at se zadari a vsechny se nakonec dockame toho stesti!!

andrejkonellis
20. únor 2012

krista1 MS došla ☹ ale bolesti a pocit na zvracení zůstal....sle MS je taková opravdová...ach jo ☹ tak šup do nového kolečka.....