Těhu se nedaří a nedaří. Jsem z toho docela špatná

peetta
13. říj 2011

už 5.měsíc zkoušíme a nic!! jsem z toho docela špatná,Barunka se podařila hned po vysazení ale to druhé nejde a nejde.jsem asi moc na to upnutá a proto se nedaří,nebo nevím čím to je?koupila jsem si poprvé v životě ovu testy tak zkusíme podle nich.všichni říkají nemysli na to,ale copak to jde???
moc se těším na a proto se to zřejmě nedaří...
děkuji že jsem se vám mohla trochu vymluvit..
ahojki snažilky

maximka33
21. únor 2012

ahoj ahoj, tak my byli včera v pronatalu, od příštího měsíce budu brát clostík a asi půjdem rovnou na IUI. . nač ztrácet čas. po roce a půl už to fakt nechci nechat na náhodě. a teprve při IUI manželovi udělají spermiogram, tak se aspoN nemusí nervovat. navíc si mudr taky myslí, že to bude v pořádku, když to 2x vyšlo. najednou máme zas naději!!

kacickalauricka
23. únor 2012

Ahojte holky, tak taky písnu pár řádků, protože se děje něco divného a nevím nevím co si mám myslet.Už skoro 5 dnů je mi hodně zle, hlavně ráno a večer, nabíhá mi na zvracení....ale jelikož jsem menstruaci v lednu normálně měla( dostávám ji koncem měsíce) tak se mi zdá dost divné abych byla těhu. Nestává se to taky tady někomu???? že skoro umírá ? a nebo kdy nejdřív jste poznali že jste těhu? Na test je přeci hrozně brzy.( krom toho jsem si ho stejně dělala i když vím, že vyjít nemohl 😕 )

maximka33
23. únor 2012

@kacickalauricka tak to bohužel neznám, neporadím.. ale neobvykle už teď mě píchá kolem vaječníků, jsem 14dc, normálně je ovulace až tak kolem 25dc. teď mi kámoška říkala, že u 5 dní jí kolem vaječníků píchá, to je taky neobvyklé. tak jestli není něco ve vzduchu... je nov, že by to mělo vliv?

kacickalauricka
23. únor 2012

@maximka33 to mě píchá u vajačníku docela skoro pře každou menz.....tak nevím 😒

luji
24. únor 2012

@kacickalauricka Mně teď taky bylo blbě - přesně jak popisuješ,ale těhotná nejsem 😉 Bylo to asi jen tím,že měla přijít MS....Zkus vydržet a pokud se MS nedostaví tak test....Ale hlavně se zkus nenervovat.....I když vím,že je to těžký 😒

kacickalauricka
24. únor 2012

@luji díky za odpověď, no uvidíme co se bude dít dále....ale dneska jsem viděla čapí páreček, jsem neveřila vlastním očím. Tak třeba to bylo dobré znamení 🙂 🙂

luji
24. únor 2012

@kacickalauricka Hlavně klid 🙂 Stejně to člověk neovlivní 😉

maximka33
24. únor 2012

tak holky, fakt nevím, co je ve vzduchu, už zase mě píchá u vaječníků... co to jako je.. buď je to důsledek braní hormonů, že by mi to konečně zkrátilo cyklus, což by bylo dobře, nebo je něco ve vzduchu, nějaká elektromagnetická bouře nebo tak. nevíte o tom něco?

krista1
8. bře 2012

@andrejkonellis to je mi líto,taky jsem v novém kole,tak držím pěsti,ať se tentokrát zadaří 😉

krista1
8. bře 2012

@maximka33 Ahoj,tak jdeš na IUI,to je dobře,držím pěsti,ať to dobře dopadne a mimi se podaří.Já jsem v novém kole a od příští MS budu brát taky Clostík.

maximka33
8. bře 2012

@krista1 to je dobře 🙂

andrejkonellis
19. bře 2012

Ahoj holky....a je to tam ....nemohla jsem tomu v sobotu uvěřit !!! Viz moje foto....No a teď jenom vydržet aby bylo všechno ok.... 😀

krista1
19. bře 2012

@andrejkonellis Moc gratuluji,vidíš,že se zadařilo,moc ti to přeji,hlavně se opatruj a ať jste i s mimi v pořádku.Už si byla u doktora?

maximka33
19. bře 2012

@andrejkonellis moc blahopřeji! možná se mi stalo něco podobného 🙂 můžu se zeptat, který den se to asi povedlo? 😉

andrejkonellis
20. bře 2012

@krista1 Děkuji moc 😅 vůbec jsem nedoufala, že to vijde a připravovala jsem se, že si tento měsíc nebudu snad ani dělat test ...a hele ho 😀 K doktorovi půjdu cca o týden, podle výpočtů jsem ve 4t t. , což je asi hodně brzo na doktora...ale už se nemůžu dočkat 😅

@maximka33 nám se to povedlo 04.03.(vím to podle ovu testu a ultrazvuku, 05.03. jsem byla u dr. a ten řekl, že OVU proběhla cca před 12-24hod.) ....co ty? taky tak nějak? a dělala si si test? Já mám dneska už dálnici, během dne přidám foto do albumu.... Ale by to kouzelné, kdyby se nám to povedlo ve stejný den 😀 😵

krista1
20. bře 2012

@andrejkonellis Tak ať se mimi i tobě daří a hlavně,ať ste zdraví.No je to brzy,radši běž ať tak za týden,jak máš v plánu.Tak hodně štěstí,ať vše pokračuje tak jak má 😵

andrejkonellis
20. bře 2012

@krista1 děkuji a doufám, že se rychle přidáš 🙂)))

krista1
20. bře 2012

@andrejkonellis Kéž by,ale tento měsíc vypadá bledě 😒

andrejkonellis
20. bře 2012

@krista1 já jsem si to taky myslela 😵

krista1
20. bře 2012

@andrejkonellis A jak dlouho ste se snažili?Já už si to moc nepamatuju 😅 My se snažíme 16měsíců

andrejkonellis
20. bře 2012

@krista1 my cca 2 roky ( ale cca 1.5 roku jsme měli jenom nechráněný sex bez snažení, vůbec nic jsem neřešila), 6 měsíců intenzivně s počítáním OVU a podobně......ale musím říct, že jsem změnila dr., který mi konečně pomohl....předešlí doktoři mě léčili na zánět pochvy atd... tenhle nový dr. mi zjistil, že mám pouze více "dobrých " bakterií v pochvě, žádné záněty ! Přeléčil nás oba s manželem a hned v den dobrání léků jsme to zkusili a ono to vyšlo !!!! Je to neuvěřitelné, ale myslím si, že právě taková maličkost pomohla otěhotnění ...

krista1
20. bře 2012

@andrejkonellis tomu věřím,že změna doktora pomůže,no já jsem na netu objevila gel na podporu početí,tak věřím,že nám to pomůže a doktor mi napsal clostilbegyt,takže věřím,že po tomhle už budu těhotná...manžel má méně spermii a jsou pomalejší,ale díky tomu všemu si myslím,že se nám podaří.Tak hodně štěstí 😉

krista1
20. bře 2012

@andrejkonellis a co vám na to napsal?

andrejkonellis
20. bře 2012

@krista1 tak to je skvělé, doufám a věřím, že to pomůže i vám...jinak manželovi na pomalejší spermíky pomohl "Bioaktivní selen+zinek" - jsou tam vitamínky proti stresu a hodně pomáhají urychlit pohyblivost...mám to potvrzené z více stran 😅

andrejkonellis
20. bře 2012

krista1@ měli jsme Entizol, tablety + čipky

krista1
20. bře 2012

@andrejkonellis No manžel bere Selezink,taky jsem na to četla,že je to dost dobré,takže tomu věřím.Ale díky za radu.Teď nás čeká kontrolní spermiogram.Pak až dostanu MS,tak koupím ten gelík,to prý vyrovnává PH v ženském těle a taky je to na zrychlení spermií a to by bylo aby nebylo,no prý to i pomohlo páru,který se snažil 7let...takže na tom něco bude.Už jsem o tom uvažovala dřív,ale nechtělo se mi tolik utrácet,ale když si vybavím,že bych musela na kliniku a tam paltit tolik peněz tak zkusím tohle.To je super,že vám ten doktor pomohl,no já jsem přešla tady k tomu před rokem a je o ničem,ale dojíždět se mi za doktorme nechce,jelikož nemám auto a pak v těhotenství by to bylo na prd,tak věřím,že tohle všechno nám pomůže.Držím pěsti,ať utz je v pořádku a jste oba zdraví 😉

krista1
20. bře 2012

@andrejkonellis a chtěla jsem se tě zeptat,jak si poznala,že máš záněty nebo tak?Já mívám docela často výtoky,ale nezapáchají a tak,tak nevím,jestli třeba taky nemám v těle nějaké ty bakterie,co nesvědčí spermiím 😒

andrejkonellis
20. bře 2012

@krista1 prosím tě na zánět pochvy mě přišli tak, že jsem měla zánět ledviny...obvoďáčka mě poslala na vyšetření na gyn....no a od té doby mi říkali, že mám zánět pochvy....Vlastně mě nic nebolelo co se týče pohlavních orgánů. Výtok nebyl, zápach taky ne. Doktor říkal, že někdo má právě výtok, někdo zápach a někdo vůbec nic a většina doktorů to hodí do jedné skupiny "zánět pochvy".... Já přesně nevím jak se jmenují ty bakterie, ale jsou to ty správné bakterie co chrání pochvu. Má být hladina cc 4 a já měla 10....Doktor to zjistí pod mikroskopem....Tak se zkus poptat, možná proto se nedaří...Ale myslím, že nám opravdu pomohl ten Entizol, ale musí ho brát oba a přes léčbu nesexovat.

maximka33
20. bře 2012

@andrejkonellis tak nám to vychází taky v tu neděli 4.3. 🙂)))))) tak doufám, že zítra mě čekají podobné čárky 🙂))

maximka33
20. bře 2012

@andrejkonellis tak to je sranda, stejné vitamíny začal brát manžel, ale prakticky až po tom 🙂