Těhu se nedaří a nedaří. Jsem z toho docela špatná

peetta
13. říj 2011

už 5.měsíc zkoušíme a nic!! jsem z toho docela špatná,Barunka se podařila hned po vysazení ale to druhé nejde a nejde.jsem asi moc na to upnutá a proto se nedaří,nebo nevím čím to je?koupila jsem si poprvé v životě ovu testy tak zkusíme podle nich.všichni říkají nemysli na to,ale copak to jde???
moc se těším na a proto se to zřejmě nedaří...
děkuji že jsem se vám mohla trochu vymluvit..
ahojki snažilky

petulka35
6. lis 2011

@kami88 A kdy sis dělala test až když si měla zpoždění.

kami88
8. lis 2011

@petulka35 Ahoj dělala jsem si test druhý den po vynechané MS a byli tam // a jasné,už to potvrdila i Doktorka tak snad vše bude bez komplikací...držim vám palce...dej vědět...

petulka35
8. lis 2011

Tak to si už štastná.Já sem zvědavá jak to dopadne.A určitě dám vědět.

petulka35
12. lis 2011

Ahoj tak v pátek mi měla dorazit ms ale zatim nic.Test sem si dnes ráno udělala ale byla tam hodně slabá čárka.Tak asi počkám 2 dny jestli ms nedorazí a kdyžtak testnu znova.

maximka33
29. pro 2011

musím se tu zas zapojit, když vidím, jak je tato diskuze plodná 🙂 poprvé jsem si přes testy zjistila, že opravdu ovuluji, když mě bolí v podbříšku, tak jsem ráda, že mi to tělo dává vědět. teď aby se to správně chytlo 🙂

flyfrog
6. led 2012

Ahoj holky, ráda bych taky přispěla svou torškou do mlýna. Nejdříve chci ale moc pogratulovat Kamči, držím palce, ať to všechno dobře dopadne 🙂
My se s manželem snažíme 11 měsíců a pořád nic. Navíc nemám pravidelnou ms - vlastně spíš žádnou, kolikrát se ukáže i jednou za půl roku. Před nedávnem jsem si doběhla k doktorovi, dostala vyvolávačku, prošla nějaký testy a vyfasovala jsem Clostilbegyt a Utrogestan. Zatím mám první cyklus (20DC), takže jsem zvědavá, jestli to bude co k čemu... Popravdě, už začínám být malinko zoufalá. Kontryhelový čaj ani listovka na mě nefungovaly, tak je to moje poslední naděje, než půjdu do CAR (kam se mi opravdu nechce).

maximka33
7. led 2012

@flyfrog ahoj, tak to máš bez menstruace velmi složité... ale je fajn, že už něco bereš, něco se začíná dít. to já už zase šílím, 4 měsíce beru prášky duphaston. teď poprvé jsem je vzala až po ovulaci, kterou mám o dost později, tak uvidíme. takže teď mám už 36. den cyklu a nic, test čistý, ms nikde.no kam až to dospěje.

kacickalauricka
8. led 2012

Ahojte holky, tak u nás taky nic a jsem už z toho zdrcená. Snažíme se 5 měsíců a nic...První bylo hned a ani jsem po ní nenasadila HA a teď nic...a nic a zase nic....Pocit že jsem těhu mám skoro pořád a pro těhu testíky chodím častěji jak do pekárny a ono se pořád těm dvěma // nechce......
Přeji všem tady, aby se vám to povedlo co nejdříve 🙂

kamussa
8. led 2012

@kacickalauricka ahoj tak to máme vše úplně stejný..... 😉

flyfrog
8. led 2012

takže nejsem jediná, kdo má pocit, že může být těhu? 😉

werronik
8. led 2012

Ahoj holky,
tak o mimčo se snažíme o února a první skoro tříletá dcerka se podařila napoprvé.
Těhu testy jsem vždy nedočkavě dělala a teď jsem 40. DC (mívám nepravidelnou menstruaci, cyklus i 50 dnů, minulý byl naopak 21 dnů).
A já mám strach ten test si udělat. Jen jsem to potřebovala někomu říct, doma před manželem i maminkou tvrdím, že je vše O.K. A před širší rodinou? No to jsem přece nad věcí.

kamussa
9. led 2012

@werronik nám to taky u prvního vyšlo hned první měsíc a teď 4 měsíc a nic ☹

kacickalauricka
9. led 2012

@werronik je dobře že to někde ventiluješ....taky doma jsem hrdinka co to zvládá, ale uvnitř....ani nemluvím.
Jinak mi už brzy končí první mateřská a protože se nechci vrátit do práce tam kde jsem byla, hledám jinou pro případ že bych těhu nebyla.....ale to znamená , že musím dám v únoru výpoveď , aby mi plynula výpovední doba co jsem ještě doma s malou, protože si neumím představit, že bych ji tam musela oddělat.......a těhu nikde. Jak by to bylo bez starostí kdybych otěhotněla, nemusela si hledat práci .....
Držím ti palečky, ať to zvládneš...

maximka33
10. led 2012

@werronik to jsme na tom podobně. taky mám skoro tříletého caparta. to snažení už trvá nějak strašně dlouho.. ☹

petrunka01
10. led 2012

ahoj holky..omlouvám se,že vám se lezu,ale....úplně vidím sebe před víc jak rokem.Snažili jsme se půl roku a nic,první syn taky na první poku a teď tohle.V práci mě to štvalo,psychika na dně,samý těhotný kamarádky okolo mě.Když jsem s nima měla sraz,přišla jsem domů zpruzená,že se bavili jen o břichu a těhotenství a já nic.Ne,že bych jim to nepřála,navíc byly těhotný poprvý,ale víte,jak to je,psychika je mrcha.No, a ta to taky rozhodla.Po půl roce jsem si řekla,že něco vyzkouším a šla jsme k terapeutce,co u nás dělá tradiční čínskou medicínu.Je to charismatická ženská,co mi nalila optimismus do žil.Není důvod,abych neotěhotněla,enní problém a stane se to..tenhle pocit jsem měla,když jsem od ní odcházela.Prodala mi nějaký pilule-poměrně drahý,a po měsíci jsem byla těhule.Myslím,že to bylo ale spíš tím optimismem,než těma přípravkama.Takže...chápu vás a vím,jak je to těžký-dívat se na kočárky,těhotný a miminka.Ale bude líp a za chvíli tu bodou samé těhule!

kacickalauricka
10. led 2012

@petrunka01 tak to určitě!!! musíme si věřit , jinak to nepůjde...taky jsem si říkala, že dost pesimistického naříkání a že to určitě příjde....takže snažilky : Hlavu vzhůru a jdeme na to!

krista1
11. led 2012

Ahoj holky,taky se snažíme přes rok o první mimi a pořád si říkám,že už by to mohlo přijít,ale já mám nepravidelnou MS a manžel špatný spermiogram,nejde na to nemyslet a taky pozitivně myslet,i když jsem myslela pozitivně,tak se to nepodařilo,tak bych chtěla od vás to pozitivní myšlení chytnout 😉

flyfrog
15. led 2012

@krista1: jsem na tom podobně, snažíme se přes rok a taky mám nepravidelnou ms, takže mi doktor předepsal clostylbegyt a utrogestan. Po prvním cyklu s tímhle výsledek negativní, takže vkládám velké naděje do cyklu druhého, protože když ani to nevyjde, tak pomažeme na CAR. Vím, že tam mi určitě pomůžou, ale vzhledem k mému věku (25) bych byla raději, kdyby to šlo přírodní cestou.
Jo, a ještě jsem si vzpomněla, že mi pan doktor říkal, že fakt, že nemám menstruaci neznamená, že nemám ovulaci....tak se snažím neztrácet naději a snažit se🙂
Jinak v mém okolí nikdo netuší, že se snažíme o dítě - ví to vlastně jen moje mamča. Ve svých kamarádech bych stejně nenašla patřičnou podporu, podle nich jsem byla mladá i na vdávání, natož na dítě...takže to s manželem máme jako takové naše malé tajemství 🙂

kinimo
15. led 2012

Ahoj holky, taky už se snažíme dlouho. Skoro dva roky. Tento cyklus je takový divný. 7 dní po ovulaci jsem jeden den měla hoooodně slabounké špinění. Dnes bych to měla dostat, ale místo toho mám už od pátku slaboulinké špinění, takové nahnědlé, dnes trošku červenější, ale pořád to je opravdu slaboučké. Přitom mám špinění vždy max jeden den před MS. Navíc mám BT 37.7 už přes týden a to mi obvykle dva dny pře MS klesna tak na 36,3 nebo 4. Co si myslíte? Opravdu bychom si mimčo už přáli. Děkuju za rady.

asaka
15. led 2012

ahoj holky, nam se prvni dite povedlo napoprve, ale druhe zdaleka tak hladce nejde. Otehotnela jsem az po 10i mesicich, ale v 6tt byl konec :(Ted se snazime po potratu 3. mesicem, furt nic :( jsem z toho uz opravdu hodne smutna..

malinka_02
16. led 2012

ahoj holky narazila jsem na tuhle diskusi a musím vám říct, že 5 měsíců opravdu nic není.. My se snažíme už 16 cyklus, žádného špunta nemáme a za chvilku mi bude30 a pořád nic.. v diskusi v které sem začínala tak sem nejdýl snažilka, všechny holky otěhotněli tak 4-6 cyklus některé dřív a ted nás pár zbývá ale už mají děti i.. A řeknu vám že ani po roce vás tat ouha nepřejde, všichni říkají nemysli na to ale nejde to.. na gyndě kde sem byla před 2měsíci mě ani neudělal HP jen 3 UTZ za sebou řekl že ten měsíc ovuluju ale jiný že si myslí že ne (nevím jak to z toho mohl poznat) a pak mě poslal do CAR ale to nechci chtěla bych miminko přirozeně ..mm šel na spermio ale výsledky budeou až za měsíc..

maximka33
16. led 2012

@asaka ahoj, tak to na tom jsi podobně jako já.. a kolik má první dítě?
@malinka_02 ahoj, tak u vás je to taky už na dlouho... myslím, že já mám za sebou všechna vyšetření, a v pořádku, už zbývá jen manžel..

asaka
16. led 2012

@maximka33 no jsou mu 3.. materska uz skocila, chtela jsem deti po 3 letech no.. tak ted doufam, ze by mohly byt po 4 letech..
@malinka_02 mali no jo, ty reci -nemysli na to, neupinej se na to tolik.. chceme dite stejne jako vsechny ostatni, ale tem co se to povede hned nemuzou pochopit.. syn se nam povedl napoprve, tak jsem si taky tehdy rikala c vsechny blbnou s ovulacnima testama, BT.. a ze to "moc resej".. no, ted chapu ☹

maximka33
16. led 2012

@asaka jo našemu budou tři v dubnu. já chtěla děti co nejvíc po sobě, jaksi přání se míjí se skutečností. vždycky jsem razila teorii, že děti, co jsou od sebe víc než 4 roky, jsou dva jedináčci. a to jsem nechtěla. a nakonec budu ráda, když dopadnem aspoň tak..

asaka
16. led 2012

@maximka33 no presne, ale ono to urcite i sve vyhody ma.. trenba ja jsme se segrou od sebe o 8 let a mame hezky vztah, narozdil od manzela, co je s brachou 1,5r a vidi se 2x do roka, vetsinou nahodou, takze pausalizovat to taky nejde, myslim, zeikdyz budem mit deti dal od sebe a budeme se snazit tak se daji vychovat jako sourozenci a ne jako dva jedinacci 🙂

malinka_02
17. led 2012

@maximka33 a na jakých vyšetřeních si byla?
@asaka když mě už nezbyl nikdo kdo by to pochopil.. všichni naopak děti 1 nebo 2 se jim hned povedli, nikdo neměl problém..já mám 2 bratry oba o 8 let a vztahy teda nic moc.. takže já bych taky chtěla děti k sobě věkově.

maximka33
17. led 2012

@malinka_02 ahoj, tak kontrolovala mi doktorka vnitřní orgány a pak ten hormonální profil.

asaka
18. led 2012

@malinka_02 no jo, drtia vetsina kamaradek okolo me taky otehotnely +- nejaky ten mesic jak si to predstavovaly..

veverka.terka
18. led 2012

Ahojky, taky mám podobné zkušenosti, nedaří se mám dýl otěhotnět a už sme byli i na odborným pracovišti a tedka budem absolvovat nějaký vyšetření. Hrozěn mi chybí se s někým o tom pobavit, ale moje kamarádky neměly problém s otěhotněním, právě naopak, byly těhotné tak rychle, že to ani nečekaly a už mají děti a nějak mi v tomto vůbec nerozumí a nechtějí se o tom bavit .-( Anebo bezdětný , bez přítele nebo mažela kamarádky vůbec nemají pojem, že to může být tak těžký a vůbec tyhle věco neřeší...

malinka_02
19. led 2012

@veverka.terka no tak moje kamarádky se snaží o druhé, některé už čekají druhé a pak mám jednu která děti zatím nechce není vdaná a vubec nechápe..nakonec mi začla říkat i at s mimčem počkáme.. nakonec bude mít mimčo dřív než já..