Těhu se nedaří a nedaří. Jsem z toho docela špatná

peetta
13. říj 2011

už 5.měsíc zkoušíme a nic!! jsem z toho docela špatná,Barunka se podařila hned po vysazení ale to druhé nejde a nejde.jsem asi moc na to upnutá a proto se nedaří,nebo nevím čím to je?koupila jsem si poprvé v životě ovu testy tak zkusíme podle nich.všichni říkají nemysli na to,ale copak to jde???
moc se těším na a proto se to zřejmě nedaří...
děkuji že jsem se vám mohla trochu vymluvit..
ahojki snažilky

krista1
20. bře 2012

@andrejkonellis jo díky za objasnění.No třeba je to u mě v pořádku,taky jsem uvažovala,že třeba moje vnitřní prostředí nevyhovuje spermiím,takže chci zkusit ještě ten gel na podporu početí,pořád jsou to menší položky než platit za umělé nebo tak.Tak díky moc.No já uvidím jak zabere ten clostík,já teda měřím BT a podle toho ovulku mám,ale ovulační testy mi ani jednou nevyšly,tak si říkám,že třeba nemám dostatečně velká vajíčka nebo tak,takže uvidím,jak ten zabere,ale zatím čekáme ještě na kontrolní spermiogram,pak se uvidí,teda nečekala jsem,že to tak dlouho bude trvat,ale od té doby co měřím,aspoň vím,že ovulka je...takže záleží ještě jaké jsou ty moje vajíčka a tak...no jenomže můj doktor podrobnější vyšetření nedělá,tak nevím.Nechtěla bych čekat ještě další roky na otěhotnění...už mi není dvacet,no sice jen 26 i tak si myslím,že už je dost na čase a manžel má 28 a kolik je tobě?

krista1
20. bře 2012

@maximka33 Ahoj,tak co,už ste byli na tom IUI,nebo nějaké novinky?

maximka33
20. bře 2012

@krista1 ahojky, taky trpím na výtoky.. naposled mi tam i něco našli. ale léčit jsme to začali až po horách, nějaká antibiotika. tak je vidět, že to na početí vliv nemá... ale asi se to nedá říct o všem. moje gynekoložka to nenašla, to až vyšetření před IUI.

krista1
20. bře 2012

@maximka33 aha,já jsem myslela,že už se ti zadařilo,podle toho co si psala 🙂 Držím ti pěsti,ať na IUI ani nemusíte.Taky jsem teď brala docela silné antibiotika,ale na zuby,no třeba to ve mě něco urovnalo a teď už by se po tom gelu a clostíku mohlo povést,kéž by

maximka33
20. bře 2012

@krista1 no, snad to nezakřiknu, ms nedorazila a mám dva //. zítra testuju potřetí a doufám, že čárka zesílí. asi zabralo to, že jsem ČEKALA, až přijde ms, tak jsem se těšila na IUI. že ms radši nedorazila 😉

andrejkonellis
20. bře 2012

@maximka33 tak měl šikovné spermoníky a vitamíny nepotřebovali 😉

andrejkonellis
20. bře 2012

@krista1 26 a manžel 29 😀 ty jo...máš pravdu čakat další roky je šílenost....ale holky říkali, že clostík ve většině případů pomohl ... budu na tebe myslet...leze to dost na psychiku 😒

krista1
20. bře 2012

@maximka33 to je super,tak držím pěsti,ať čárky sílí a mimi s ním,hodně štěstí 😉

krista1
20. bře 2012

@andrejkonellis jj,to leze,no tak aspoň víš,jak na tom jsem,i když ste se snažili dýl.Já teda spoléhám na ten clostík a vím,že teď už bude mít manžel lepší spermiogram,protože minule tam byl a měl před tím zápal plic,takže si myslím,že to bylo i tím a taky stresem,pořád hledám příčinu,kde je problém,přitom nejsem tak šílená,abych furt testovala a tak,prostě to svým způsobem neřeším,ale hledám příčinu...když mi holky tady pořád říkají ať testuju,nechce se mi do toho,to už jsem zažila na začátku,člověka to celkem deptá.No ale vám to holky moc přeju 😉 Díky moc,já držím pěsti,ať jste s miminkem v pořádku a daří se vám!

andrejkonellis
20. bře 2012

@krista1 neboj...vše nech na přírodě...já si tento měsíc říkala, že se na to "vyprdnu". Léčili jsme se, proto jsme se nemohli snažit a já jsem si jenom zkoušela měřit teplotu abych zjistila jak to vlastně funguje....A ani vůbec nic jsem na sobě nepoznala, až teď před pár dny ....proto jsem z toho mého těhotenství taková překvapená. Takže pevně věřím, že u Tebe to bude podobné 😵

krista1
20. bře 2012

@andrejkonellis Díky moc,taky si myslím,že to příjde,až to budu nejméně čekat,ale nehryzalo v tobě,že je malinká naděje,že by se to mohlo povést?

andrejkonellis
21. bře 2012

@krista1 jo, říkala jsem si..ale co když předci?...A vzápětí mi rozum říkal : dívej holčičko, už 5 měsíců si si myslela, že už musíš být těhu a furt to byl planý poplach..takže klídek... No a já rozumu věřila 🙂

krista1
22. bře 2012

@andrejkonellis No já si tohle už říkám delší dobu,něco ve mě doufá,ale můj rozum říká,že to není možné 😀

maximka33
24. bře 2012

holky, všem vám držím palce! je to fakt hodně o psychice. když jsem se upnula na to, že půjdeme na IUI a čekala jsem na ms, tak prostě nepřišla 🙂

krista1
7. dub 2012

@maximka33 Ahoj,tak co jak na tom jsi?Už máš potvrzené těhu?

maximka33
7. dub 2012

@krista1 ani se neptej, ano byla jsem 6 týdnů těhotná, a začala jsem krvácet. potratila jsem, byla jsem v nemocnici a mám za sebou revizi... takže 2 měsíce pauza. ach jo, proč proč proč, proč musíme tak dlouho čekat... je mi na nic.

krista1
7. dub 2012

@maximka33 Tak to mě moc mrzí,neboj určitě se po těch dvou měsících zadaří a budeš šťastná,neboj,držím pěsti,ať další těhotenství je v pohodě a mimi se udrží 😉

asaka
10. dub 2012

@maximka33 jezis maxim, to me mrzi :((((( drz se, dva mesice utecou uvidis. Ja mam za sebou podobnou zkusenost (akorat ze jsem nemusela na revizi) v listopadu. od ledna uz ted vynechavame druhy mesic, protoze proste porad naky "komplikace"-jednou zubni, ted manzel jede na tyden pryc a uplne nejblbeji jak to vubec mohlo vyjit :( uz jsem z toho cekani a marnych pokusu unavena. Snazime se rok a ctvrt..
Tak at ti to tam rychle utece a at se pak co nejdriv zadari!!!

maximka33
10. dub 2012

@asaka díky moc. na druhou stranu musím říct, že taky nejsem úplně v pořádku, musím volat na endokrinologii kvůli štítné žláze, trápí mě divný kašel a něco mi sedlo na hlasivky. tak si říkám, že se aspoň "vyspravím", totéž manžel, který má problémy se zády. člověk se musí nějak utěšit.. taky ti moc držím palce...

asaka
10. dub 2012

@maximka33 no jo, clovek musi hledat na te smule neco pozitivniho, aby se nezblaznil. My zas s manzelem resime partnerske problemy, takze na miminko asi jeste neni ten spravny cas :(

krista1
13. srp 2012

@asaka ahoj.gratuluji k miminku,jak se vám ten zázrak nakonec podařil?

asaka
13. srp 2012

@krista1 ahoj kristo, podarilo se no 🙂 po 17i mesicich od zacatku snazeni, 10. pokus bohuzel zamlknul. Proste to najednou vyslo. Bohuzel teda ted mam co chvili nejaky problem, ze zacatku bylo mimi o dost mensi nez melo byt, tak to vypadalo ze neprospiva, ale uz je to srovnany; casto spinim, dnes jsem primo krvacela tak jsem musela do nemocnice, nastesti je mimi ok a krvacelo to z decidualniho polypu, ten snad odumre a zmizi.
drzim vsem moc palce at se brzy zadari a pak at je tehotenstvi bezproblemove! 😵

krista1
14. srp 2012

@asaka tak to ti držím pěsti,ať je mimi zdravé a ať už je líp a těhotenství se zklidní 😉

asaka
14. srp 2012

@krista1 dekuju

solteeskaa
23. srp 2012

ahoj muzu se pridat?Snazime se uz rok a porad nic.. ☹ byla jsem v breznu na operaci s obema vajecnikama ale marne doufam ze se stane zazrak ☹ ted v srpnu jsem dostala poprve v zivote MS o 5 dni pozdeji ale i tak byl test negativni ☹ zacinam si myslet ze je to snazeni zbytecne ☹

krista1
24. srp 2012

@solteeskaa ahoj,no to víš,že se můžeš přidat.To s tou operací je veliký zásah,uričtě to bude dýl trvat,ale podaří se,jako nakonec skoro všem,neboj,zázraky se pořád dějí,jako v téhle době se dá skoro všechno.Snažení není zbytečné,ale nesmí se na to člověk tak upínat,hlavní je si to užívat a pak se radovat až to příjde,nesmíš myslet negativně,určitě to příjde,hlavní je,že MS máš,jsou holčiny co ji nemají bez vyvolávačky a taky otěhotněly,neklesej na mysli,je tu mnoho případů,stačí si je jen najít.Já teda nemám známé co se snaží víc jak dva roky,ale i tak,nakonec se to povede nám všem a budeme mít vytoužené dítě.Můžu se zeptat kolik ti je?A na té operaci si byla proč?Co si měla?

solteeskaa
25. srp 2012

@krista1 je mi 22 a na te operaci jsem byla s obema vajecnikama..trpim na cysty na levim mam vecne vodovy cysty a na pravym mivam krvavy cysty..

blondatabruneta
26. srp 2012

@solteeskaa ahojky 🙂 jsem na tom úplně stejně... snažíme se už 13 měsíců a pořád nic... ☹ a přitom to vypadá, že ani u mě ani u manžela žádný zdravotní problém není ☹

solteeskaa
26. srp 2012

@blondatabruneta ahojky ja vysadila prasky uz minuly rok v srpnu a taky porad nic ja uz na to prdim v nejhorsim tu mame kojenaky ... 🙂

blondatabruneta
26. srp 2012

@solteeskaa taky už to pomalu vzdávám.. vysadili jsme loni v červenci a furt nic.. v září měním dr a půjdu na kontrolu jestli jsou průchozí vejcovody a na zjištění jestli ovu probíhá jak má a pak se uvidí.. kéž by se to konečně povedlo... 🙂