Těhu se nedaří a nedaří. Jsem z toho docela špatná

peetta
13. říj 2011

už 5.měsíc zkoušíme a nic!! jsem z toho docela špatná,Barunka se podařila hned po vysazení ale to druhé nejde a nejde.jsem asi moc na to upnutá a proto se nedaří,nebo nevím čím to je?koupila jsem si poprvé v životě ovu testy tak zkusíme podle nich.všichni říkají nemysli na to,ale copak to jde???
moc se těším na a proto se to zřejmě nedaří...
děkuji že jsem se vám mohla trochu vymluvit..
ahojki snažilky

petra273
13. říj 2011

jsem na tom úplně stejně...je blbý na to nemyslet, když to tak moc chceš 😒 Nám se to poprvé povedlo ani nevím jak, bohužel to skončilo mimoděložním, od března se snažíme a nic. Teď jsem dobrala třetí cyklus clostil+duphaston+naposledy pregnyl. Moc jsem doufala, že se to podaří a nic...Takže jsem si řekla, že si dám do konce roku pauzu a zkusím to neřešit. Ovšem je mi 38 a už nemám moc času ☹ Ovu testy používám taky, teď jsem si koupila čaj podle Mojžíšový, tak uvidím...Přeju nám ať už dlouho nemusíme čekat 😀

zelinda
15. říj 2011

ahoj my se snažíme od června 2010 a zatím stale nic.v letě jsem byla na laparoskopii a poté jsem dostala clostil a ultrageston na dva měsíce opět nic tak za tyden jdu k doktorce a uvidíme s čím příjde.ovu testy jsem taky používala ale prave ovulka nedorazila.někdy mi to leze na palici a je fakt že jsem tim da se říct posedla a udělaqm vše aby se podařilo

deyana
15. říj 2011

ahoj, my se snažíme 10 měsíců, mám za sebou 2 potraty, v březnu a červenci, a teď to vypadá, že potratím zase, testy proběhly, sem tam duch, ale teď dva dny nic, v krvi jen 16 jednotek hcg.. beru utrogestan a mám jít příští týden na KO ☹ zrovna budu mít narozeniny a mám pocit, že je probrečím a ani slavit nebudu ☹ Je to fakt ubíjející.. přeju vám holky hodně sil !

lindaaax
15. říj 2011

kamoška vyzkoušela metodu paní Mojžíšové - cvičení a odblokování pánevního dna (nebo tak nějak) a pomohlo to. Snažili se několik let 😉 možná je tady o té metodě celá diskuse, tak koukněte...

petulka35
16. říj 2011

@peetta Mi to zkoušíme už po třeti,a jsem na tom úplně stejně jakoty.První bylo hned na první pokus a to druhé nic.A taky každý říká ať na to tolik nemyslím,ale copak to jde.

macik
16. říj 2011

samozřejmě že to jde...když to už například zkoušíte přes pět let, tak už na to člověk prostě tolik nemyslí 😉

kami88
17. říj 2011

@petulka35 Ahoj...vidim,že jsme na tom stejně,proto jsem měla potřebu se ti ozvat...snad nevadí?taky zatim bez úspěchu.

petulka35
17. říj 2011

@kami88 Ahoj,nevadí.Jsem ráda.Jde vidět že nás je víc.Ale jak každý říká nemysli na to,ale copak to jde.Nejde

brisalek
17. říj 2011

Holky co to zkousite jako ty @peetta 5 mesicu "neblaznete" a netrapte se zbytecne. Nerikam nemyslete, to vim, ze nejde. Ale rikejte si to co mi rekla moje dr, kdyz jsem prisla s tim, ze uz nechci antikoncepci. At pocitam s tim, ze prumer!!! otehotneni normalnich zdravych paru je 6-9mesicu. Ja jsem rikala, ze s tim pocitam...ze i pracovne bych potrebovala , abvy to tak bylo a jak to tak byva podarilo se nam to na poprve. Po druhe jsem byla tehu nechtene ani nevim jak🙂, ale potratila v 9tt, takze i vim, ze to ze se dari rychle jeste nic neznamena. Drzim vsem palce

kami88
17. říj 2011

@petulka35 Děkuju...je fakt,že nejde na to nemyslet a to čekání je dlouhý...snad se brzy zadaří...držim palečky

petulka35
17. říj 2011

@kami88 Taky držím palečky.Teď už to budem zkoušet na 4 pokus.Tak snad se nám zadaří

kami88
17. říj 2011

@petulka35 Ano rozhodně to nevzdáváme...myslela jsem,že zkusím i ovulační testy neboť vůbec na sobě nepoznam kdy ovuluju...nemáš s tim nějaké zkušenosti?Snad už se zadaří jsem z toho nervozní...

kami88
17. říj 2011

@petulka35 Už si i říkam zda nejít i k doktoru,ale asi je brzy?Viď?

petulka35
17. říj 2011

Já sem si ovu testy koupila.Je jich v baleni 5.Tak jsem to poprvé zkusila a zjistila sem že mám ovu přesne jak jsem si vypočítala plodné dny.A taky jsem přemýšlela jít k doktorce,ale asi to je jěště brzo.Uvidím do konce roku a potom budu o doktorce přemýšlet.

petulka35
18. říj 2011

@kami88 jo a koupila jsem si ten kortyhelový čaj.Plno mamine doporučuje.Doporučila mit o i sestřenice.

kami88
18. říj 2011

@petulka35 Tak já tam ted jdu 2.11. na kontrolu po roce tak se jí rovnou i zeptam za to nic nedam...Děkuji za radu ten čaj vyzkoušim a v lékárně ho asi koupit?Ty ovulační testy chci taky vyzkoušet!A pomohlo ti to?

petulka35
18. říj 2011

JJ čaj mají v lékarně nebo kde prodávají bylinky.Stojí asi okolo 50 kč.Věřím tomu že ten čaj napomáhá.Ono je hlavní věřit něčemu.Taky až mi skončí MS tak si zajdu na kontrolu,už jsem tam měla jít.Ale zapoměla jsem úplně.

maximka33
18. říj 2011

ahoj můžu se přidat? taky se nám už přes rok nedaří otěhotnět. přitom syn se povedl po vysazení HA do tří měsíců... fakt by mě zajímalo, kde je zakopaný pes..

petulka35
19. říj 2011

@kami88 Ahoj tak jsem se chtěla zeptat jestli sis koupila ten caj a ty testy.

kami88
19. říj 2011

@petulka33 Ahoj jsi hodná děkuji za radu..koupila jsem si to i ten test za to nic nedam...sama na sobě ovulaci nepoznam..a přiznávam,že jsem už trošku nervozní...mysleli jsme,že ksyž se malej povedl hned pujde to i tak ted...

kami88
20. říj 2011

@maximka33 Ahoj my se taky snažíme..malej se po vysazeni HA povedl hned první měsíc ted už HA neberu od ledna,ale snažíme se od srpna a zatim bez uspěchu,vim neni to ještě dlouho,ale zaráží nás,že předtim to šlo hned a ted to nejde,uvidíme snad se povede!A ty jsi byla u doktora?Že,když už se snažíte přes rok a nic....Držim palečky at se povede

we_y
20. říj 2011

Ahoj holky, my se snažíme od ledna... v dubnu jsme našla vytoužené //, ale bohužel v 6tt potratila.
Od té doby se nám stále nadaří a nedaří ☹ Ovulační testy jsem si také koupila, minulý měsíc testila a i když mi to ovulaci krásně ukázalo, tak na konci měsíce přišla červená, takže jsem na testy zanevřela. Říkám si, že do konce roku to musí vyjít 🙂 Je to hodně o nervy, chce to najít vnitřní sílu a nevzdávat to. Naštěstí mám v manželovi podporu, takže jsme na to dva 🙂 Pokud se nezadaří, tak šup k doktorce, aby mě poslala na nějaká vyšetření a asi si vyžádám pro manžela spermio i když z toho nejspíš nadšený nebude 🙂

maximka33
21. říj 2011

@kami88 jj byla jsem, teď se snažím srovnat cyklus, měla jsem ho od 32 do 45 dní, to není normální. tak druhý měsíc beru prášky. počítám, že do měsíce tam půjdu rovnou, ať mě vyšetří dál..

kami88
21. říj 2011

@maximka33 Mě se to taky ted vše tak zamotalo...v lednu jsem vynechala HA a MS jsem měla po 29-31dnech a ted co se snažíme o mimi se to spozdilo o 36dní tak v tom mam ted i maglajs...jdu 2.11. na kontrolu tak to s ní proberu!A ted se o miminko nesnažíte???A pomáhají tě ty prášky?

finlay
21. říj 2011

Ahoj holky, taky se ted už dva měsíce snažíme, a stále nic. Prášky jsem vysadila na konci srpna, první menstruace v pohodě v termínu, ale ted ta druhá se vůbec nedostavila. Už mám týden zpoždění. Test jsem si dělala, a negativní. Jsem ted ve velkým stresu z práce i z toho, že to nejde, tak nevím, asi to bude mít taky nějaký vliv, ale radši jsem se objednala k doktorce. Nevím, jestli mě nevyhodí, že je to moc brzo, ale takhle nejistota je strašná... ☹

kami88
23. říj 2011

@finlay Ahoj my se snažíme třetí měsíc a zatim taky bez uspěchu,taky jsem nervozní nebot malej se nám povedl hned po vysazení HA a ted se to nevede tak jdu taky k doktorce,také jsem minulý měsíc vynechanou MS týden a těhotenský test negativní,sama se pak dostavila,hodně to dělají ty nervy,ale někdy se stane,že po vynechání HA se to pak spozdí,prohlídne tě a třeba budeš těhotná,jsou i ženy,kterým těhotenský test ukázal,že nejsou těhotný a nakonec byli a pokud nebudeš píchne ti vyvolávačku MS.

finlay
31. říj 2011

@kami88 tak jsem zjistila, že nejsem...dostala jsem to s týdenním zpozděním. A dneska jsem k tomu ještě dostala i výpověď. Takže fakt paráda 😢

kami88
1. lis 2011

@finlay Ahoj tak to mě moc mrzí jak to těhotenství,tak i ta práce,držim palce at se vám to povede...

kami88
6. lis 2011

@petulka35 Ahoj tak nám se to miminko povedlo máme velkou radost...držim palečky at i Vám se to povede!

petulka35
6. lis 2011

@kami88 Tak to vám gratuluji,já ted čekám tak dám také vědět.