• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Toužíme po miminku a stále se nedaří

28. ledna 2015 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
27. říj 2014 v 15:49 • kijokena
@hapovab Ahoj hapovab, jsi ještě na téhle diskuzi?
11. lis 2014 v 09:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makyp84 Ahoj, no už spíš ne, už totiž patřím do jiné diskuze :slight_smile: :slight_smile: :wink: , pročpak se ptáš?
11. lis 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hapovab Líbí se mi tvůj přístup :slight_smile: A kde tedy jsi? Mohu gratulovat?
11. lis 2014 v 10:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makyp84 No přímo nejsem nikde, ale koukám na všechny fóra. Jojo gratulovat snad můžeš jsem v 7 týdnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . A japak si na tom ty, snažení-plánování....?
11. lis 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hapovab Tak já opatrně budu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Gratuluju!!!
Já jsem u toho snažení. Ale nechci to moc hrotit, jsem nervák a všechno si moc beru a nechci, aby si manžel myslel, že mi to leze na mozek. Asi taková kombinace :wink:
Zkouším najít nějakou jinou možnost než měření teploty, hlídání ovu... Abych se srovnala jak fyzicky, tak psychicky.
Nevíš o něčem? Děkuji a užívej si TO! :slight_smile:
11. lis 2014 ve 20:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makyp84 ahoj, odpověděla jsem ti do zpráv.
13. lis 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky my se snažíme 3 měsíce a zatím se nedaří, zacinam byt nervni..Poradite jak byt v klidu?
12. led 2015 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martirr Ahoj, tak jsme na tom stejně a popravdě mě 2 měsíční pozitivní přístup opouští. Ztracím zájem o všechno a potřebovala bych celkově povzbudit, ale to je asi tím, že jsem začátkem listopadu moje první miminko potratila.
Co navzájem si přát - aby si ty naše miminka k nám našla už brzy cestu :slight_smile:
28. led 2015 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaligulik1 Jo ja taky nekdy chytam nervy, ale docela me holky tady na koniku povzbudily:( Ten potrat me mrzi, ale aspon vis ze muzes otehotnet:slight_smile: To ja zatim nevim
28. led 2015 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek