Toužíme po miminku a stále se nedaří

veverka.terka
16. led 2012

Ahojky, necelý rok se nažíme o miminko a stále se nedaří. Už sme se i vydali hledat pomoc v Sanatoriu Helios.Právě nás čeká série vyšetření. Jste na tom někdo podobně? Moc ráda bych si popovídala o tomto tématu, o vašich zkušenostech, názorech, radách. Moc po miminku toužím, myslím na to snd 24h denně 🙂 . Vím, že to asi není dobře, že psychika je taky moc důležitá, ale nejde na to nemyslet. Zkoušela sem také brát bylinný sirup Femigard, který mi byl doporučen od známé, ale nějaký extra efekt nevidím. Ale kapku mi upravil měsíčky, taky poctivě jím kys.listovou. Jinak další nějké vit.zatím nechci, nechci do sebe ládovat tolik chemie. Budu moc ráda, když se ozvete, budu se těši 🙂

kijokena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makyp84
11. lis 2014

@hapovab Ahoj hapovab, jsi ještě na téhle diskuzi?

hapovab
11. lis 2014

@makyp84 Ahoj, no už spíš ne, už totiž patřím do jiné diskuze 🙂 🙂 😉 , pročpak se ptáš?

makyp84
11. lis 2014

@hapovab Líbí se mi tvůj přístup 🙂 A kde tedy jsi? Mohu gratulovat?

hapovab
11. lis 2014

@makyp84 No přímo nejsem nikde, ale koukám na všechny fóra. Jojo gratulovat snad můžeš jsem v 7 týdnu 🙂 🙂 🙂 . A japak si na tom ty, snažení-plánování....?

makyp84
11. lis 2014

@hapovab Tak já opatrně budu 🙂 🙂 🙂 Gratuluju!!!
Já jsem u toho snažení. Ale nechci to moc hrotit, jsem nervák a všechno si moc beru a nechci, aby si manžel myslel, že mi to leze na mozek. Asi taková kombinace 😉
Zkouším najít nějakou jinou možnost než měření teploty, hlídání ovu... Abych se srovnala jak fyzicky, tak psychicky.
Nevíš o něčem? Děkuji a užívej si TO! 🙂

hapovab
13. lis 2014

@makyp84 ahoj, odpověděla jsem ti do zpráv.

martirr
12. led 2015

Ahoj holky my se snažíme 3 měsíce a zatím se nedaří, zacinam byt nervni..Poradite jak byt v klidu?

kaligulik1
28. led 2015

@martirr Ahoj, tak jsme na tom stejně a popravdě mě 2 měsíční pozitivní přístup opouští. Ztracím zájem o všechno a potřebovala bych celkově povzbudit, ale to je asi tím, že jsem začátkem listopadu moje první miminko potratila.
Co navzájem si přát - aby si ty naše miminka k nám našla už brzy cestu 🙂

martirr
28. led 2015

@kaligulik1 Jo ja taky nekdy chytam nervy, ale docela me holky tady na koniku povzbudily:( Ten potrat me mrzi, ale aspon vis ze muzes otehotnet🙂 To ja zatim nevim