Toužíme po miminku a stále se nedaří

veverka.terka
16. led 2012

Ahojky, necelý rok se nažíme o miminko a stále se nedaří. Už sme se i vydali hledat pomoc v Sanatoriu Helios.Právě nás čeká série vyšetření. Jste na tom někdo podobně? Moc ráda bych si popovídala o tomto tématu, o vašich zkušenostech, názorech, radách. Moc po miminku toužím, myslím na to snd 24h denně 🙂 . Vím, že to asi není dobře, že psychika je taky moc důležitá, ale nejde na to nemyslet. Zkoušela sem také brát bylinný sirup Femigard, který mi byl doporučen od známé, ale nějaký extra efekt nevidím. Ale kapku mi upravil měsíčky, taky poctivě jím kys.listovou. Jinak další nějké vit.zatím nechci, nechci do sebe ládovat tolik chemie. Budu moc ráda, když se ozvete, budu se těši 🙂

jika10
17. led 2012

@veverka.terka To je sice fakt, ze se kocarky meni, ale ten ktery mam vybrany stejne nakonec vyhraje. Nebo alespon nejaky od stejne firmy. Protoze mam pocit, ze podle parametru je fakt vymakanej a porad a porad se ho snazi zlepsovat. I kdy, kdo vi co bude za 5 let. MOzna bude zvykem, ze deti budou mit vznasejici se auticka 😀 😀 😀
Jooo, az budu vsechno kupovat, tak to bude rozhodne lepsi.

consti
17. led 2012

@jika10 Já dost věřím té Mojžíšce. Fyzioterapeutka, ke které chodím, má fakt s tou metodou dobré výsledky. Zrovna posledně mi hlásila, že má další úspěch a že po 3 měsících cvičení otěhotněla paní, co k ní chodila přede mnou 😉 .

veverka.terka
autor
17. led 2012

@consti je jasný, že je to individuální, ale stejně je to děsně nespravedlivý...někdo dítě nechce a má ho, je těhotnej hnedka a na dítě kašle a ten, kdo po něm moc touží, udělá pro to všechno, tak ne a ne je mít ☹

veverka.terka
autor
17. led 2012

@jika10 jj, to je pravda, kdoví, ajk to bude...ale to nakupování a ten pocit, že konečně je to ve skutečnosti bude úžasnej!

jika10
17. led 2012

@consti A kam chodis??? Ja chodim k prime zakyni po p. Mojzisove. Ta pracuje v ISCARU

jika10
17. led 2012

@veverka.terka Jo a nebo z tech // na TT budu tak vypleskla, ze tomu az do porudu neuverim

veverka.terka
autor
17. led 2012

@jika10 🙂

consti
17. led 2012

@jika10 Taky k paní, která se učila u paní Mojžíšové 😉 . Ale já bydlím mimo Prahu a chodím tady u nás ve městě 😉 .

jika10
17. led 2012

@consti Aha, uz jsem myslela, ze chodime k te same. No nicemu bych se nedivila, vzdyt ten svet je tak maleeeej 😀

consti
17. led 2012

@jika10 Jo jo, to by byla náhodička 😉 .

veverka.terka
autor
18. led 2012

Ještě někdo má podobné problémy a zkušenosti, které by se mohly hodit? Sem s nimi 🙂

holanci
20. led 2012

@consti ahoj holky, můžu se zeptat kde cvičíte mojžíšovku? Doma nebo někam docházíte? Díky 😉

holanci
20. led 2012

@consti Jééé už jsem se to dočetla, já tu prní otázku směřovala dle tvého příspěvku ze strany 1 😉

veverka.terka
autor
26. led 2012

Tak už máme za sebou další vyšetření na klinice-manžel spermiogram, oba genetické vyšetření a já hormonální profil. A spermiogram nedopadl zrovna nejlíp, sem z toho docela smutná a sem zvědavá, co bude dál a co se ještě zjistí u mě...Achjo, takže další čekání.

zuza15
20. únor 2013

@veverka.terka Ahoj....já v loni postupovala v Brně v Helisou taky umělé oplodnění ,perfektní přístup...nemůžu se stěžovat,ale bohužel....nám to vůbec nevyšlo,prvně mimoděložní,pak nám to v 10,týdnu umřelo a pak na potřetí už to nechytlo,ted máme pauzu od umělého oplodnění a zkoušíme sami...

luce01
15. bře 2013

Ahoj ,

my se snažili o miminko intenzivně tři roky, vzhledem k věku a předchozím vyšetřením (už jsem neměla skoro menzes a netvořily se mi folikuly) jsme byli automaticky směřováni na IVF a ještě s dárcovským vajíčkem v Helios! Jsme však zásadně proti IVF. Loni jsem byla na specielních masážích, přestala jíst maso, absolvovala SRT terapii apod. Nakonec jsme otěhotněli přirozenou cestou ten měsíc, kdy jsme si řekli, že už jsme na dítě staří a že si budem raději dávat pozor. Rodila jsem loni v srpnu ve svých 45 letech! Má gynekoložka, když jsem jí oznámila že jsem těhotná si myslela, že si dělám srandu! Je to vše jen o psychice, držím palce. Máme krásné a hlavně zdravé dítě a je to v tomto věku naprosto úžasné....

hannyy
9. dub 2013

Holky nezoufejte pridejte se ke mne do soukrome skupiny Snazilky bez rozdilu veku a spolecne to dokazeme 😉

marketajuppova
16. dub 2013

@hannyy A jak se tam dostanu?

andream35
13. led 2014

Ahoj,všechny tu zdravím a zároveň bych potrebovala radu.Je mi 35 a s partnerem se snažíme o mimčo už 3 roky ale bez výsledku ☹ Mám potíže s MS (nepravidelná)Při poslední návštěvě mé gynekoložky jsem se ji zeptala jakou máme šanci mít mimčo,odpověděla mi "Vám nestačí ty 2 děti co už máte"!!Nechtěla jsem ani uvěřit co mi odpověděla a rozhodla jsem se že změním gynekologa.K ní mě už nikdo nedostane a je problém sehnat dobrého gynekologa,tak se Vás chci zeptat-existuje místo kde mě vyšetří bez průvodky k vyšetření??Jsem už zoufalá a nejsem ani mladica abych čekala na zázraky.No a na čápa taky nevěřím ☹ Prosím,pokud má některá z vás zkušenosti poradte prosím,děkuji.

silwin
5. srp 2014

@andream35 Ahoj, buď zkusit obvolat gynekology, jestli nabírají pacienty a jestli u nich můžeš očekávat nějaké vyšetření, nebo rovnou CAR

baculka200
30. srp 2014

ahojky ja sem byla trikrat v budejovicich sanatorium a nic nechytla sem se stoji to dost penez alenejde tak o penize ja o tu bolest a pak nic trpite zbytecne rikala sem si vidrzi to hlane ze budu mit konecne miminko a ono nic 😢 bylo to hrozne to sklamani ze to uz potreti nevislo ale co uz nic ☹ ale skuste to vam to treba vijde kazda je jina uvnic drzim palce at vam to vijde 🙂

baculka200
30. srp 2014

baculka200 ahojky ja sem byla trikrat v budejovicich sanatorium a nic nechytla sem se stoji to dost penez alenejde tak o penize ja o tu bolest a pak nic trpite zbytecne rikala sem si vidrzi to hlane ze budu mit konecne miminko a ono nic emoticon bylo to hrozne to sklamani ze to uz potreti nevislo ale co uz nic emoticon ale skuste to vam to treba vijde kazda je jina uvnic drzim palce at vam to vijde

irinka
30. srp 2014

@veverka.terka Nezoufej, určitě se to povede!!! My se snažíme 8 let a také nic, teď jsem to už uplně vypustila a neřeším to....

netanel
29. zář 2014

ahoj holky, nechce si někdo psát o tom, jak se nedaří a navzájem se politovat?🙂 Já jsem dneska úplně na dně, všechny tři moje švagrové jsem v tom, ta poslední mi to řekla včera... a my pořád nic, samozřejmě.

hapovab
29. zář 2014

@netanel ahoj, pořád si tady jen pročítám diskuze, ale nereagovala. Teď když jsem si přečetla tvůj (Váš) příspěvek tak jsem si řekla že by nebylo špatné si s někým popovídat. My se snažíme teď přesně rok ☹ .

pine
29. zář 2014

Ahoj holky...za měsíce to budou přesně dva roky, co se snažíme. Oba jsme podle základních vyšetření v pořádku (jako spermiogram, hormonální profil, ovulace), ale pořád se nedaří...Nejhorší je, že už nějak úplně ztrácím chuť na sex:-/ Když jsou plodné dny, tak se nějak bloknu a řeknu si, že to přece nebudeme dělat z povinnosti....Už nevím, jak se na to všechno povznést...Byli jsme už i v CAR, tam hned všechny lifrujou rovnou na IVF, ale popravdě toho nejsem vůbec příznivkyní...ani přítel. Jenže, tímhle stylem "nechávat to na přírodě", evidentně asi neotěhotním...Nevím, jak dlouho čekat ještě... je mi 31, což už je na první dítě ten nejvyšší čas. To je další věc, která mě stresuje, bijou mi biologický hodiny jak prase....kdyby mi bylo 20,25 tak vůbec neřeším, že se dva roky nedaří. Jenže teď se začínám bát, jak to všechno bude...nebo nebude...

hapovab
29. zář 2014

@pine Ahoj zkoušela si to cviční podle Mojžíšové? Já se na něho teď chystám. Také to podle vyšetření vypadá že jsme oba v pořádku a po roce stále nic ☹ .

pine
29. zář 2014

@hapovab Nezkoušela, ale shodou okolností jsem si to dnes hledala na netu...možná to zkusim

hapovab
29. zář 2014

@pine Já jdu dnes pro čaj z kontryhelu a příští týden pro doporučení na tu mojžíšovku. Trochu jsem se uklidnila, když nám vyšlo že jsme oba ok ( u mě by jen zatím ještě hrozila laparoskopie kvůli průchodnosti vejcovod. , ale na to by právě taky měla zabírat ta mojžíšovka), ale nevím kde by teda mohl být ten problém.

pine
29. zář 2014

@hapovab Přesně tak, doktor taky něco říkal o laparoskopii, ale ta se dělá v celkové narkóze, takže to mě ani nehne na ní chodit 😀 nikdy jsem neměla žádnou cystu ani jiný problémy, takže doufám, že vejcovody jsou průchodné 🙂 akorát že teda netuším, kde je ten problém☹