Utrogestan a Clostilbegyt. Jak je snášíte?

lenicita
25. lis 2011

Ahoj snažilky,těhulky a maminky, kdo má zkušenost s těmito léky...kdo to jak snaší, komu to pomohlo k otěhotnění a po jakém čase jste otěhotněla....
a na co vám to gyndař/ka napsala...
díky moc za odpovědět

lenicita
autor
4. pro 2011

@ivetm týýý jooo....dvojčatka? gratuluji

medakote
4. pro 2011

@lenicita Já brala utrogestan i na udržení těhotenství, dřív od poloviny cyklu do ms, když se v tom jednom cyklu povedlo otěhotnět, brala jsem ho dále až do 13t. Tak bych doporučila zavádět dál, pokud ho doma máš a rychle šupajdit k doktorovi, aby Ti pověděl, co dál. Ty bolesti břicha nevím, mě to úplně ze začátku netrápilo, teď už občas jo. Ale vím, že to bylo hlavně když jsem pracovala nebo se hýbala víc, než to bylo prckovi milé, takže u mě to chtělo hodně odpočívat. Tak nahoď klidový režim, nožky hore, ať prďolka může zdárně růst. Taky jsem se ze začátku hrozně bála, vlastně se bojím pořád, vždycky jsem se na chvíli uklidnila po kontrole. A taky se utěšuju tím, že čím víc prý mamina zvrací, tím víc je prcek v klidu, takže jelikož dopoledne vyhodil snídani ven, tak se mu daří asi výtečně 😀

lenicita
autor
4. pro 2011

aha...tak mi nic není...dnes ráno trochu od žaludku...ale jinak nic..ted jsem začla i špinit...tak snad to bude ok

ivetm
5. pro 2011

@lenicita děkuji - ještě se z toho tak nějak vzpamatovávám 😀

hance09
25. říj 2012

Holky,bolí vás po Utrogestanu prsa?

laloona
25. říj 2012

@hance09 jj bolí, hodně ☹ taky jak se psalo o přibírání, tak mám nárůst cca 1?5 kg, ale je to jakoby spíš zavodnění, takže bych se toho nebála.

hance09
25. říj 2012

@laloona hmm,mě totiž taky od včera bolí,tak jsem myslela,jestli se třeba nezadařilo....ale tak to bude spíš tím Utrogestanem

laloona
25. říj 2012

@hance09 no já ho brala i na udržení těhu, teď ho beru první měsíc na podporu k otěhotnění a hned to vyšlo 🙂 takže neházej flintu do žita 🙂

ninouche
19. únor 2013

Maminky, mám doma 2 zcela nenačatá balení Utrogestanu - na začátku těhotenství jsem špinila, můj dr mi to hned bez diskusí předepsal, ale já jsem po konzultaci s jinou paní doktorkou nebrala - nakonec nebyl potřeba, vše se upravilo i tak. Bohužel mě ale gynekolog nejdřív tak vyplašil, že jsem Utrogestan v lékárně vyzvedla - hned 2 balení mi napsal 🙂
Tak kdybyste měla některá zájem, ráda pošlu dál. Expirace 01/2015, na ceně se domluvíme. Kdyžtak piště do IP.

ditava
2. kvě 2013

Holky jaké máte zkušenosti s Utrogestanem?Beru ho na zkrácení cyklu, mám za sebou 6 dní užívání a mám pocit, jako bych nabrala X litrů vody, hrůza☹ Dělo se vám to také?

leknicka
31. črc 2013

Mi napsala Dr. Utrogestan kvůli špinění a zároveň na udržení plodu a mám to brát 20.-25. den cyklu, tak chápu to správně, že to budu jíst jen 5 dní v měsíci? 🙂

kettynka1234
31. črc 2013

@leknicka ano, jen 5 dní v měsíci 🙂

leknicka
31. črc 2013

@kettynka1234 děkuji 🙂

hankamisa
8. zář 2013

Holky bolely vás ve dnech užívání clostíku pokaždé vaječníky , nebo nebolely a folíky tam i tak byli a dorostly?

min. cyklus mě bolely vaječníky až do ms a ted vůbec nic. bojím se aby tam vůbec nějaký folík byl.

bobisek123
24. led 2014

Dobrz den chtela jsem se zeptat začal jsem brat Utrogestan 17-25 den na 10dni beru to jen na večer ze začatku jsem bolesti měla jen dva dny a pak už vklidu citim se v klidu a spokojena sem tam mi jen nekdy pichne pod briškem chtěl jsem se zeptat kdy bych si měla udělat test preděm děkuji

kacita
27. kvě 2014

Ahojky mohla bych porosit o radu pro kamaradku zkopiruji jeji dotaz jestli muzete nektera poradit 🙂 ( jak nevím když beru ten Utrogestan, kdy se máme snažit o to miminko, jestli vždycky v té pauze kdy ho neberu a nebo můžu pořád, ale nepoznám ovulaci) diky moc za kazdou radu 🙂

luciasekl
1. črc 2014

Zdravím holky,už druhý den beru Ustrogestan,hrozně mě bolí pravý vaječník..Chtěla jsem se zeptat jestli je lepší ho užívat vaginálně nebo orálně..prý je to jedno,ale radši se zeptám,já ho beru orálně..A potom se chci zeptat jestli nemá nepříznivý vliv na váhu..Snažím se zhubnout a jelikož to jsou hormony,tak bych nerada nabrala,co jsem tak pracně shodila..díky 🙂

pt1981
1. črc 2014

ahoj holky, brala jsem oboje, u obojího citlivá prsa, bolesti v podbřišku a váha +6kg.... Po otěhotnění a vysazení léků šla ale váha dolů, takže nejspíš zavodnění.... Ovšem bříško těhotenské jsem měla hned od začátku....

izka1
2. črc 2014

@luciasekl myslím, že je lepší zavádět vaginálně, protože pak je míň nežádoucích účinku..jen člověk musí mít nosit slipovou vložku..no a uterogestan může zavodňovat, čili některé na něm přiberou, ale po ukončení užívání to prý jde dolů..Já zatím + 2kg od užívání těchto hormonů, ale nedokážu říct, jestli je to jen jejich podíl

luciasekl
3. črc 2014

@izka1 takže dávat bacha na jídlo,mít pohyb...dneska jsem už na rady asi 5 holek zavedla..DOufám že to pomůže,děkuju za info 😉

l_baruska
3. zář 2014

chtěla bych se zeptat, při kombinaci utrogestanu a clostilbegytu chodí menstruace včas, nebo je běžné zpoždění

hribecekbeztecek
16. říj 2014

Mi nepřišla vůbec 🙂 bohužel to pak sice nedopadlo.

katkavfr
16. bře 2015

ahoj zlaticka prosim nemate nekdo prebytecnych 5tbl clostiku?? :-*

katkavfr
31. bře 2015

Ahoj maminky snazilky prosim nema nekdo 5-10tbl clostilbegytu?? Popripade i utrogestan?

katkavfr@seznam.cz

paluska82
31. říj 2015

Zdravím holky, mám 1 krabičku clostilbegytu a 3 krabičky utrogestanu, pokud byste některá měla zájem. Akorát v jednom platíčku pár prášků chybí. Když tak se ozvěte, domluvíme se.

kullk
13. zář 2016

Ahoj, měl by někdo Clostík a (nebo) Pregnyl? Kdyžtak do SZ. Moc děkuju.

katkavfr
13. zář 2016

Prosím nemá někdo clostik?