Utrogestan, pomohl vám otěhotnět? A kdy?

suzik161
13. srp 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, včera jsem začala brát utrogestan. Protože nemám menstruaci a asi ovulaci, teprve půjdu na ultrazvuk. Pomohl vám otěhotnět a kdy? Měl na vás nějaké vedlejší účinky. Děkuji

ssassi
14. srp 2013

@suzik161 je to svinstvo, stejně jako jiné hormony. bere se 14. až 25. den cyklu a já si tím procházím teď už podruhé. pak ti šupnou ještě clostilbegyt. a když na ultrazvuku uvidí něco aspoň ucházejícího, šup do zadku pregnyl. na mě vedlejší účinky tohle všechno mělo - hodně jsem přibrala. ale otěhotněla jsem.
zkus jestě nosifol - je to doplněk stravy a dost ženám pomáhá. ale je drahý. zkus taky pupalku, drmek, kontryhel, ženské bylinné směsi na přípravu čajů....

adusmamus
14. srp 2013

me daly utrogestan primo v tehotenstvi 7.tt,protoze jsem spinila,pomohl mi udrzet tehotenstvi-prece jen je to zensky hormon,takze ja jsem spokojena,nyni jsem ve 28.tt a nemam zadne problemy.Myslim ze s otehotnenim taky pomoct dokaze,kdyz je to ten zensky hormon,drzim palecky.

svoba
14. srp 2013

Ja ho taky brala na zacatku tehotenstvi. Nebala bych se toho. Chce to holt pravidelne chodit na ultrazvuky.

suzik161
autor
14. srp 2013

Děkuji za odpovědi, z čajů jsem pila kontryhel do 14 dne a jinak piji kotvičník. Tak uvidíme, jak to bude. Já vlastně nefunguji od listopadu, co jsem vysadila prášky, do toho mám problémy se štítnou, tak uvidíme jak to zapůsobí :-
(

lyc
14. srp 2013

Ahojky, já jsem od paní doktorky dostala Utrogestan kvůli nepravidelnému menstruačnímu cyklu a proto, že jsme s manžele toužili po miminku. Od té doby co ho beru byl menzes na den přesně, žádné vedlejší účinky, krom mírné únavy jsem neměla a teď jsem v 7+0 tt 🙂 A Utrogestan beru i nadále, akorát teď ho zavádím 🙂 Držím palce ať se ti brzy zadaří 🙂