Vitamíny, kyselina listová, těhu čaj. Co berete vy?

petra123
11. led 2009

Zakládám tohle téma pač jsem hledala tohle téma a nenašla ☹ tak se chci zeptat co berete?co pijete ja zkouším už všechno i těhu čaj bo už nevím co brát aby to vyšlo ☹

tak díky za odpovědi 🙂

hnedoocka23
11. led 2009

ten čaj se pije od menstruace do ovulky..pak zase pauza..může se 3x denně po 250ml 🙂

hnedoocka23
11. led 2009

aha,a to je formou čaje??děkuji za info misicko 🙂

kaca007
11. led 2009

ahoj holky, tak já jsem jedla kys.listovou, pila myslím do poloviny cyklu kontryhel a maliník. přeju vám moooc štěstí, at se těhu rychle povede.

petra123
autor
11. led 2009

ano je to bylinkovy čajík da se koupit v apatice nebo ve zdravé vyživně 🙂

petra123
autor
11. led 2009

Kačko ahojky jak je ??,dlouho jsem tě neviděla 🙂 a díky taky jsem to zkoušela a stejnak zatím nic ale zkusím znova opět 😉

hnedoocka23
11. led 2009

díky..kaca007..tak moc gratuluji a at se brzy dočkáš mimíska v náručí 🙂 a jak dlouho jsi se snažila??jestli to není tajné..

lucajdak
11. led 2009

Ahoj holky, já beru Calibrum babyplan a jinak nic, mám objednané ovu testy, jinak se snažíme 3 měsíc 😉
Peto drž se a moc na to nemysli, ale to je blbý viď to co ti radím, páč na to nejde nemyslet promin ale nic mě nenapadá 🙂

kaca007
11. led 2009

hnedoocka já nepatřím k dlouhodobým snažilkám....holky nás nazývají "rychlotěhule", nechci vás tady naštvat... nám se to povedlo na 2.pokus, vůbec jsem to nečekala, brala jsem předtím cca 13 let HA, bála jsem se jestli vůbec funguju atd., a povedlo se. jsme strašně štastný!
přeju i vám hodně štěstíčka!

hnedoocka23
11. led 2009

kaca..tak to jste měli velké štěstí a závidím 😉 užijte si to..a radujte se z mimíska 😵

saxana2007
11. led 2009

Ahoj já beru babyplan, a obden ještě kys. listovou, snažíme se od listopadu. Taky si myslím jako petra123, že včery bylo pozdě 🙂

petra123
autor
11. led 2009

Kači jsi jako moje kamaradka taky vysadila HA a druhou MS zapadla 🙂 což je nadhera každé takové holce zavidím upřímně a zdravě 😉 🙂

Luci díky jj slyším to každy den ale nějak to nejde jak jsem napsala a jak mi říka můj už jsem tím postižená 🙂 ☹

hnedoocka23
11. led 2009

já brala taky calibrum babyplane a pěkně jsem z toho kynula..takže jsem to vysadila 😠

lucajdak
11. led 2009

kynula?To mě ani neříkej, jak dlouho jsi ho brala?

hnedoocka23
11. led 2009

holky vidíte,dneska jsem neměla ani čaj kontryhel,tak to jdu napravit 😲

saxana2007
11. led 2009

Navíc mi teď můj doktor řekl že mám otočenou dělohu, ale že by neměl být problém, že se v těhotenství srovná. Tak nevím.

petra123
autor
11. led 2009

tak to ja od ranna vypila 3x matový čas s jablkem super čajík moc doporučuji a jinak 2x těhu čaj

petra123
autor
11. led 2009

saxano ahojky taky si myslím včera bylo pozdě to jsou má slova 😉

saxana2007
11. led 2009

snažím se na to nemyslet, ale to se nedá pořád čtu modrého koníka, jak každý těhulkovatí a já nic. Navíc mám taky stresové zaměstnání, což mi taky moc klidu nepřidá. snad se nám to povede co nejdřív. Taky vám všem přeju ať to výjde 🙂

elitera
11. led 2009

Peti, no já sem zas tak moc (zatim) nepatřim, _opravdu_ se snažíme druhej měsíc. Táhne mi na 26. Já to vzala "vědecky" hned od začátku - měřím BT, pokusila jsem se trochu detoxikovat po hormonální antikoncepci, hlavně se snažim srovnat si hlavu... Takže vím, že ovuluju, vím, že mam dostatečně dlouhou luteální fázi a vím, kdy se máme snažit. Až to takhle nepůjde půl roku, tak to zkusím řešit přes doktory. Nicméně samozřejmě doufám, že to nebude třeba 🙂

petra123
autor
11. led 2009

eli tak to jo taky v poslední cestě začnu měřit BT ale ještě ty testy ještě jednou zkusím a pak se uvidí jak to dopadne ale doufám že se zadaří už a bude klid 🙂 tobě hlavně přeji co nejdříve zapadni at nemáš takové starosti jako mam já ☹

Saxi tak to jsme dvě a vím o čem mluvíš a asi už mi dochazejí síly ☹

hnedoocka23
11. led 2009

já jsem brala baby calibrum měsíc a pak ho vysadila,přibrala jsem přes 3 kila..pak to šlo rychle dolů..doktor mi říkal,že z takových tabletek se přibírá a i dítě pokud je calibrum brán po celou dobu těhu,je velké(prostě nahoněné tabletami)

petra123
autor
11. led 2009

hnědoočko taky jsem o tom slyšela prí je lepší v těhu brát gravital ale myslím si že je to stejné ale kamoška měla normalní dítko s normál porodní vahou u holky 🙂 a brala to celé těhu

hnedoocka23
11. led 2009

holky,loučím se..pápá 😵

petra123
autor
11. led 2009

holky taky se loučím jsem unavena a zítra práce tak dobrou noc mam děložní vztahy tak jdu odpočívat 🙂 tak dobrou noc 😔

misicka455
11. led 2009

Dobrou 🙂

kali.kal
12. led 2009

Hnedoocko: To mi ani neříkej, že po Babyplanu se nabírá! 😲 Potřebuju nejdřív zhubnout do šatů a pak až nabírat zásoby na mimi 😲 No, nic, vysazuju ho... bude to muset stačit až po svatbě ☹

a1211
12. led 2009

Ahoj holky, můžu se přidat? jsme cca půl roku po svatbě a taky plánujeme co nejřív mimi, ale nejde to:(nemám žádnou menstruaci, po vysazení HA to prostě šíleně blbne, už na ni čekám od léta a pořád nic. Doktor říká čekat, ale opravdu bych už ráda byla těhotná, takže piju Gynex zatím jen asi 2 týdny, piju kontryhel, a přemýšlím i o gravitalu nebo jiných vitaminech, abych tomu srovnání cyklu co nejvíc pomohla. máte s tím nějaké zkušenosti vy?

petra123
autor
12. led 2009

A1211 ahojky tak stím skušenost nemám brala jsem HA poprvé až ted září 07-unor 08 na upravení menzesu a jak jsem vysadila mrcha chodí normálně ale od července se začala oddalovat z mych 28 dnu tak už to je každy měsíc 37 dnů tak jsem taky stoho špatná a přesně jako tobě DR říká čekat 😠

hnedoocka23
12. led 2009

ahoj taky neporadím,protože ha neberu pěkně dlouho..a taky se nedaří 😠
kali.kal-já přibírala, opravdu..ted beru jen čistou listovku 😉 a jím hodně zeleninky,tam mám potřebné vitamínky 🙂

asmeena
12. led 2009

Holky já beru babyplan, ale vůbec jsem z něho nepřibrala, možná to na každého působí jinak. A taky používám femigard.