Vitamíny, kyselina listová, těhu čaj. Co berete vy?

petra123
11. led 2009

Zakládám tohle téma pač jsem hledala tohle téma a nenašla ☹ tak se chci zeptat co berete?co pijete ja zkouším už všechno i těhu čaj bo už nevím co brát aby to vyšlo ☹

tak díky za odpovědi 🙂

elitera
11. led 2009

Petro, a jak dlouho se snažíte?

petra123
autor
11. led 2009

Dlouho ale posledních 11 cyklu a už jsem zoufala už se mi o tom zdá a můj říka že jsem už tím postižená 😀

elitera
11. led 2009

a řešilas to s doktorem?

misicka455
11. led 2009

Já beru Femigrad, piju kontryheloví čaj s m 😉 aliníkem, beru kyselinu listovou

petra123
autor
11. led 2009

ano ale mám čekat do června pak prí mě pošle do centra ale ja na něj seru bo ještě jeden cyklu a mam koupené ovu testy tak pokus se ani pak nepovede tak si zavolám do cenra sama

pablinka
11. led 2009

petra: já beru femibion metafolin 800. Je supr, dřív jsem často byla nemocná, ale od té doby, co ho beru, tak jsem nemocná ještě něbyla (jindy bych byla touhle dobou za podzim a zimu už nemocná tak potřetí). Beru ho od srpna nebo od září, teď nevím přesně, doktorka mi ho doporučila brát 2-3 měsíce před otěhotněním minimálně - no, už ho beru delší dobu 😀

petra123
autor
11. led 2009

Pablinka:tak něco na tom je beru už pomali rok kyselinu listovou a ted poslední měsíce vitamín C a něco na tom je tak se mě zatím chcřipky vyhybají a doufám že vyhnou nemám ráda ty stavy být nemocna ☹

misicka455
11. led 2009

Někde jsem četla, že i vitamín B dělá většá šanci na těhu 😉

petra123
autor
11. led 2009

Miško ahojky vydíš to B to si zítra koupím došla mi i kyselinka listová tak zítra odpo letím do lekárny 🙂

Jak je dneska jdu zítra poprvé po třech tydench do práce už mě bere stres 🙂 ☹ 😒

misicka455
11. led 2009

jakto měla jsi dovču?

misicka455
11. led 2009

Já jdu zítra po dvou dnech a už se mi taky svirá žaludek 😒

elitera
11. led 2009

Peti, a měříš třeba bazální teplotu? Vyjde to výrazně levnějc než ovulační testy. Protože třeba se můžete snažit v "nesprávnou" dobu a pak je to jasný. Pokud by sis chtěla koupit ten Femigard, tak kdyžtak podobnej přípravek je Gynex nebo Estrozin - jen abys měla na výběr 🙂 Já třeba popíjim ten Gynex.

petra123
autor
11. led 2009

JJ nebyla práce tak nam řekli at přijdem do práce 12.1 tak jsem ve stresu co nas čeka a ted mam obavy jak dopenu na konci měsíce končí mi smlouva a pokud se opět nepovede zapadnout tak at mam kde chodit do práce ☹

petra123
autor
11. led 2009

bazalní teplotu si neměřím a zatím se mi moc nechce upřímně proto ty ovu testy měla jsem je už před pár měsíci ale měla jsem jich málo tak ted jsem si koupila 10ks na každy den jeden a není možné aby to nevyšlo a myslím si že ovu mam tak začnu 10 den a pak od 12 dne každy den a možna se trefím to potřebuji vědět jesli ovulka vůbec dojde uplně jen mě bolí břicho 10-13 dne a pak přestane tak si myslím že ovulka je.

Vyšetření mam taky za sebou HSG průchodnost vejcovodů a čistota dělohy je super a můj je taky v pořadku tak nevím kde je chyba ale asi u mě 100%

petra123
autor
11. led 2009

Miško co máš ze žaludkem??

misicka455
11. led 2009

Jo , aha. No to je tedy pitomé 😒

petra123
autor
11. led 2009

Miško je bojím se co bude a ted tady není o pořadnou práci kopanec tak nevím co bych dělala ☹

petra123
autor
11. led 2009

Eli jak dlouho se snažíš ty a kolik ti je?? mě je 28 let

misicka455
11. led 2009

Ze žaludkem nic jen nervy 😀 😀

petra123
autor
11. led 2009

s čeho máš ty nervy proboha co tě trápí? ☹

misicka455
11. led 2009

Ale v práci je to pořád stres tak tam chodím stím co se zase stane a nebo co jsme zase udělala 😒

petra123
autor
11. led 2009

Miško tak to jsi na tom jako já 🙂 😒 tak nic moc 😒

misicka455
11. led 2009

No tak snad budu těhu hned zůstanu doma a budu mít klid 😉

misicka455
11. led 2009

No musíme to nějak zvládnout 😉

petra123
autor
11. led 2009

Miško jak ja si to přeji dneska jsem našla ve stříni čaj pro těhotné tak jsem ho dneska rozbalila a začala jsem ho pít 😀 však co neuškodí kofejn to neobsahuje a jsou tam nějaké bylinky a je dobry tak uvidíme jak pomůže už začnu pít vše co teče a co pomůže abych byla co nejrychleji těhu dneska bylo tulení odpoledne tak jsem si říkala že by to mohlo už vyjít ale uvidíme jak to dopadne 😉 vítězný únor je náš tetka 😀

hnedoocka23
11. led 2009

ahoj,já beru listovku,femigard a kontryhel.čaj 🙂 mám za sebou první neúspěšné IVF,tak jsem se dala více do sebe,snad to k něčemu bude..beru to prozatím přes týden..

misicka455
11. led 2009

Já ke všumu tedy ještě trochu změnila jídelníšček a začala cvičit aby se tam ten prcek přiště udržel 😉

hnedoocka23
11. led 2009

ten maliník je dobrý k čemu?? 😉

petra123
autor
11. led 2009

hnědoočko aholky tak kontryhelový čajík jsem taky pila ale moc mi nepomohl ale moje kamoška co byla na IVF 3x a na potřetí se povedlo tak pila každy den 2x denně čajik kontryhelový a vyšlo a taky jsi ho zítra koupim ale začnu ho pít až dopiju ten těhu čaj aby toho zase nebylo až moc 🙂

misicka455
11. led 2009

Maliník dělá jako by hlen je dobrý na otěhotnění.