Vitamíny na plodnost pro ženu i muže, jaké?

holubing
17. říj 2013

Prosím o radu někde jsem tady četla jaké vitamíny jsou dobré na otěhotnění pro ženu i pro muže? A nemůžu to najít

sisi137
17. říj 2013

My užíváme FertilCare(pro mě ) a FertilMan(pro chlapa)

ninive211
19. říj 2013

@holubing Pro ženy je základ všech základů kyselina listová a pak vit. E a C, pro muže kombinace Selen+Zinek (+vit. E) - např. SELEZINK. Taky je dobré mít dostatek jódu, zejména pokud nejíš ryby jako třeba já (nemám je ráda).

luciebx
19. říj 2013

@ninive211 ty jo.. kolik ja uz listovky a E a C do sebe za posledni rok nahazela.. az curani mam oranzovy 😀 😀 😀 😀

dorinek
20. říj 2013

@holubing - já jsem kvůli špatnému spermiogramu manžela podstoupila 4x ivf icsi a nic. Pak jsem si našla na netu vitamíny Profertil. Jsou drahé,na 3 měs. stojí cca 3000,- A musí se to brát minimálně ty 3 měsíce. Když jsme se vyprdli na doktory, tak jsme vrazili prachy do tohodle a po 5ti měs., co to manžel užíval, jsem byla těhu. Když jsme chtěli druhé mimi, tak to manžel zase začal brát a za 4 měsíce se zadařilo. Podotýkám, že o první mimčo jsme se snažili 4 roky a doktoři nám řekli, že normální cestou to nepůjde.... Možná to byla náhoda, možná by se nám to i bez léků povedlo, ale já věřím, že ty vitamíny ten spermiogram zlepšili a díky tomu máme děti 😵 Těch peněz mi vůbec není líto.

jennyska
19. pro 2013

AHoj @holubing @dorinek @luciebx @ninive211 @sisi137 a ostatní snažilky, těhulky a maminky 🙂

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti s Léky (vitamíny) na podporu mužské plodnosti do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do https://www.modrykonik.cz/podpora-muzske-plodno... a pomoci tak všem ostatním ženám, které právě prochází stejným obdobím a na MK hledají v různých směrech radu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim velmi pomohou.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

chiara75
30. zář 2014
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

Sarapis - ženy, Fertilan - muži