• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyčerpané všechny IVF cykly, špatné spermio, co dál?

5. listopadu 2014 
Ahoj všem,
byla bych ráda abychom se navzájem trochu podpořili :slight_smile: Máte vyčerpané všechny IVF cykly? Chodíte dokola na IUI? Chystáte se na nativ? Jaké jsou další možnosti?
Přeci to nevzdáme! :wink:
11. bře 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, zabývám se emoční terapií (EFT atd.). Mámskoro čtyřleté zkušenosti s těmito metodami. Domnívám se, že v oblasti "potíží s otěhotněním" by mohly být tyto metody velmi přínosné. Typickým příkladem je další (přirozené) otěhotnění po "asistovaném" těhotenství. A pokud tyto metody nepomohou, aspoň se budete cítit více v pohodě.
11. bře 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pluba Dobrý den,
děkuji za nabídku, terapii bych rozhodně potřebovala, to ano :slight_smile: Dá se říci, že byste se mnou měl mnoho práce i mimo touhy po těhotenství. :slight_smile:
11. bře 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Domluvíme se tedy na skype "sezení"? Můžeme zkusit tu hodinu a pak uvidíte. Kdy máte čas? Vzhledem k i mému zaměstnaneckému poměru - jen večer po osmé.
11. bře 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Opouštím tuto diskuzi :slight_smile: pro případ, že by někdo někdy četl....Co dál? NATIV :wink: doufám, že až se sem někdy někdo podívá, budu mít v albíčku fotky krásné princezny :wink: ahooooj
5. lis 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek