Vyšetření průchodnosti vejcovodů, máte zkušenosti?

maice
1. únor 2014

Ahoj holky, ve čtvrtek mě čeká vyšetření průchodnosti vejcovodů, máte s tím některá zkušenost? Podělíte se, ať vím, do čeho jdu? Pomohlo Vám to k miminku?

chateau
2. únor 2014

@ maice Ahoj, jak ti to budou dělat, kontrastní látkou? Jestli ano, ničeho se neboj 🙂 Mně píchli oblbovák, takže z toho nevím nic a pak jsem se krásně vyspala a šla domů 🙂 Doktor mi ještě v nemocnici ukázal RTG snímek. Mně to k miminku nepomohlo, ale u mě je problém jiný. Držím ti moc pěsti, aby bylo vše v pořádku. Říká se, že pak je 3-4 měsíce větší šance otěhotnět, když jsou vejcovody "profouklé".

sasanka033
2. únor 2014

@maice ahoj, to ale zalezi jak ti to budou delat. mne to delali starou metodou - profukama a bylo to uplne k nicemu - vyslo mi to negativne, cili ze jsem nepruchodna oboustrane a bolelo me to jako svina a za par mesicu na laparce se ukazalo, ze jeden vejcovod mam pruchodny.
ona jedina 100% metoda je laparka. ale kdyz ti to ted vyjde jako pruchodny, tak pruchodna budes, spis naopak se tomu podle me moc verit neda.

maice
autor
2. únor 2014

@sasanka033
@chateau Holky diky,jak mi to budou delat netusim,jen si mam vzit vlozku,nic vic mi sestricka nerekla. Sly jste pak hned domu a byly schopne fungovat?

luciebx
2. únor 2014

me to taky delali tou metodou ze to profukovali.. bolelo to jako cert.. silena bolest.. zjistili par bloku tak to protahli a bylo to.. par tydnu na to sem mela laparku kde nezjistili nic.. ale 4 mesice na to sem byla tehu.. ted resim znovu tu samou situaci.. pac druhatko se nedari... dr rekla ze laparku asi hned delat nechce ze na minule nenasli skoro nic.. ze chce zkusit znovu tu prochodnost.. ale bojim se toho jako blazen.. pac takovou bolest sem nezazila ani u porodu .. klepala sem se jeste hodinu po.. jestli muzu doporucit.. naladuj se brufejnem nez pujdes.. aby to bylo trosk utlumeny.. jiak vidis

ja si tkay myslim ze laparka je nej.. ze na ni najdou nevic veci co se v tele skryva.. tak byt tebou radsi bojuju za ni..

hodne stesticka

maice
autor
2. únor 2014

@luciebx Domlouvali jsme se jen po telefonu,takze nevim,co me ceka...prezily jste to vsechny,tak to snad taky zvladnu 😉

sasanka033
2. únor 2014

@maice je to ambulatni zakrok, takze hned potom odchod. kde ti to budou delat?

sasanka033
2. únor 2014

@maice mne to bolelo, protoze se do me doktorka kvuli vlastni neschopnosti nebyla schopna dostat, tak mi musela vzit cipek do nakejch klesti a to jsem videla vsechny svaty. ale ta bolest je jako ms bolest, ale o dost horsi, takhle nejak si predstavuju porodni bolesti 😀
to vis, ze to zvladnes, ono te to fakt nemusi bolet, zalezi jak vevnitr vypadas, jakej to bude doktor atd...tak promin, ze te tady tak desime, kamaradka na tom byla a vubec o tom nevedela...

maice
autor
2. únor 2014

@sasanka033 Jdu do CARu u Apolinare 😉 tak snad vse probehne jak ma 😉

sasanka033
2. únor 2014

@maice no tak tam chodim taky, ale muzu te aspon uklidnit, ze ta blbka, co to delala mne, je ted tri mesice na kolecku po spitale, takze ta ti to delat nebude🙂 pak je teda jasny, ze ti to budou delat tema profukama, takze vysledek ber trochu s rezervou.

sasanka033
2. únor 2014

@maice v kolik tam jdes?

maice
autor
2. únor 2014

@sasanka033 Ve 14:30.Chodim k dr. Rerabkovi,ten je suprovej.

sasanka033
2. únor 2014

@maice jojo, je dobrej. teda je takovej zvlastni, ne kazdymu to sedne🙂 ja tam budu rano, ale nevim, zda on tam bude...kazdopadne od nej te to bolet nebude🙂

maice
autor
2. únor 2014

@sasanka033 No jo,je to takovej vedator,ale vse vysvetli a nic neni problem 😉 Ty tam jdes proc?Nebo tam pracujes?

sasanka033
2. únor 2014

@maice ja uz jedu druhy IVF:/ jdu na kontrolni UTZ, jak reaguju na stimulaci.

maice
autor
2. únor 2014

@sasanka033 Aha,tak preji hodne stesti a at je mimi uz na ceste...