• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Za jak dlouho jste otěhotněly?

7. ledna 2012 
ahojky dva mesice se s pritelem snazime o miminko a zatim nic :unamused: , vim ze to neni moc dlouha doba ale muzete mi rict po jake dobe jste otehotneli vy?A jestli mi muzete poradit nejake vitaminy co napomuzou? :wink:
3. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem otěhotněla 4 cyklus...brala jsem jen kyselinu listovou,jinak nic a manžel taky nic nebral.Odjeli jsem na dovolenou a z té sme se už vrátili tři :dizzy_face:
chce to hlavně na to nemyslet a nesoustředit se na to, ono to přijde v ten pravý čas :wink:
3. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
první miminko ve 12. měsíci
druhé miminko v 1. měsíci
3. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja druhy mesic snazeni, po cca 7 letech brani HA.. brala jsem vitaminy myslim mamavit...
3. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
první mimčo hned po vysazení HA a teď jsem těhotná po dvou měsících po vysazneí HA, takže pokaždé hned. Nebrala jsem nic, jen tak 1-2 měsíce před kyselinu listovou :wink:
3. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme se o miminko snažili skoro pět měsíců, než se to povedlo a je pravdou, že jakmile se na to člověk přestane tolik přehnaně soustředit, tak to najednou vyjde :slight_smile: . Z vitamínů jsem brala Calibrum Babyplan :wink:
3. bře 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
obě děti druhý měsíc snažení bez vitamínu,ty až v těhu.Držím palce.
3. bře 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. těhu - napoprvý
2. těhu - napoprvý
3. těhu - napoprvý
4. těhu - třetí cyklus
5. těhu - druhý cyklus

Vitamíny jsem před těhu žádný nebrala a tudíž bohužel ani nevím, které by pomohly :wink:...
3. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj po 1,5 roce. Nikomu to nepřeji. A pokud jsou problémy je to ještě horší. Brala jsem jen kys. listovou a pěkně s ní kynula,ale co bych pro malou neudělala.
3. bře 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
První těhu po 9ti letech HA otěhotnění po 11ti měsících snažení

Druhé těhu, od porodu sem nebrala nic a zadařilo se druhý měsíc
3. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. těhu 4.měsíc
2. těhu 2.měsíc
U obou jen kyselinu listovou
3. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
začli jsme se snažit v létě a těhu jsem byla v listopadu, poslední cyklus před otěhotněním j sem měřila BT a dělala graf a hned první hlídaný měsíc to vyšlo. Já jedla vitamíny Calibrum a následně kyselinu listovanou a manžel Selzink.
Hodně štěstí přeju a brzy // :wink:
3. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
v cervenci jsem vysadila a v rijnu se zavrtalo :wink: , zobala sem Femibion, ale jen kdyz sem si vzpomnela.
3. bře 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
první dítě bylo sice neplánovaně ale chtěně :dizzy_face: druhý bylo hned po vysazení HA (brala jsem víc jak 7 let) a třetí to samý, taky hned napoprvý :wink:
v těch dvou případech jsem se řídila kamoščinou (babskou) radou jak bezpečně otěhotnět a měla pravdu, vyšlo mi to :grinning:
kdyby tě zajímalo jak ta "rada" zněla, tak nejlepší doba na otěhu je prý 14 dní od prvního dne MS a 5 dní před "tím" spolu nic nemít :wink: nesexíkovat (asi aby se mu to tam pořádně nahromadilo :sweat_smile: :cry: )
jako když to třeba dostaneš v neděli 1-ho tak otěhu vychází na neděli 15-ho a od středy 11-ho mít půst :wink:
jak říkám mě to vyšlo 2x a té kamošce dokonce 4x :wink:
držím pěsti :dizzy_face:
3. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem asi dítě štěstěny, protože obě děti se nám podařily doslova na první pokus. Nebrala jsem ani před otěhotněním ani v těhu žádné vitamíny. Prostě jsem to celé nechala na přírodě. Byla to náhoda. V obou případech jsem navíc otěhotněla až po 40 dni cyklu, takže termíny porodu se mi lišily podle data poslední menstruace apodle ultrazvuku o více jak dva týdny.
3. bře 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
první těhu druhý měsíc snažení
druhé těhu druhý měsíc snažení :wink:

brala jsem jen kyselinu listovou a taky se doporučuje čaj z kontryhele,že po něm sliznice hezky naroste :slight_smile:
3. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
1.prcek po roce pomocí CAR a 2. prcek po 3 letech ... z toho 1,5 snažení pomocí CAR
3. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
podařilo se po 14-ti měsících. A opravdu platí, že jakmile to člověk vypustí z hlavy, tak se to podaří.
3. bře 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po pěti měsících a brala jsem listovku. Taky jsem pila VZ čaj a poté místo toho Femigard, ale ne úplně pravidelně. Snažit jsme se začali po třinácti letech HA.
3. bře 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se to povedlo hned první měsíc poté, co jsme si řekli, že to prubnem i v plodných dnech. Předtím jsme se jim 1,5 roku vyhýbali. :slight_smile:
Ovulaci 14 dní po začátku cyklu (jak píše peroli) má jen menšina žen, často bývá dřív nebo později. Pokud máš MS pravidelnou, tak lze +- určit ovulaci na období 9-16 dní před další MS (např. řekněme že cyklus je průměrně 32 dní - pak k ovulce dojde někdy mezi 16 a 23 dnem). Ale klasická rada na frekvenci zní - obden až obdva, tak nelze ovulaci prošvihnout :wink:
Jo a nebrala jsem nic v podstatě, jen asi 2 měsíce před početím jsem stihla začít s kyselinou listovou. Pak jsem brala Femibion.
3. bře 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
v červnu jsem vysadila antikoncepci a v říjnu jsem byla těhu. Nic jsem nebrala
3. bře 2011 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyselina listová, první těhu na první pokus.
3. bře 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po třech letech čekání zatím nic. Určitě nic nezkazíš listovkou, správným cvičením a celkovou pohodou. Držím Ti palce.:slight_smile:
3. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
obě děti první cyklus, nebrala jsem před žádnou HA víc jak 2roky....přeji všem brzké těhulkování
3. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedmý měsíc snažení, pila jsem jen kontryhelový čaj a brala Calibrum baby plan (ale díky tomu jsem si myslím neotěhotněla :slight_smile: )
3. bře 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
V srpnu jsme to zkusili poprvé bez dávání si pozor a v září jsem byla těhotná, 2 měsíce před 34. narozeninami, vyšlo to tak rychle, že mi to zkomplikovalo všechny plány na zařízení bytu i na svatbu :slight_smile: .
3. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
první dítě po téměř ročním snažení - už jsme absolvovali i vyšetření na spermiogramu a než přišly výsledky, tak jsem zjistila, že jsem těhotná...........a teď po půl roce
3. bře 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poprvé cca 40. cyklus (po umělém oplodnění , následoval potrat), podruhé to táhnu na 80. a furt nic. Dovolených asi deset. Neupínat se k tomu rozhodně nepomáhá ke snazšímu otěhotnění, ale výrazně to pomáhá k tomu, aby se člověk cítil jako člověk :wink:
3. bře 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
první dítko 7 měsíců a druhé 4 měsíce
3. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pátý cyklus, já byla nejdřív v klidu, ale manžel nervil, že prej všem jeho kamarádům se to povedlo napoprvé :sweat_smile: a že on jak jako teď vypadá a kde co...no, pak jsem začala být lehce nervózní já, protože se mi začali prodlužovat cykly, což se mi zdálo, že není moc dobře, ale i přesto se nakonec zadařilo. Jinak myslím, že díky vitamínům se neotěhotní...
3. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se začali snažit hned po svatbě v červnu a zadařilo se v listopadu. Nejdřív jsem nepapkala žádné vitamíny, ale jak jsem nasadila Calibrum baby plan, pila jsem kontryhelový čajík a manžel bral E+zinek+selen, tak se najednou zadařilo. :wink:
3. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Tvůj příspěvek