Za jak dlouho jste otěhotněly?

apolo83
3. bře 2011

ahojky dva mesice se s pritelem snazime o miminko a zatim nic 😒 , vim ze to neni moc dlouha doba ale muzete mi rict po jake dobe jste otehotneli vy?A jestli mi muzete poradit nejake vitaminy co napomuzou? 😉

dexonka
4. bře 2011

ahoj,u nás po půl roce ale zdálo se to jako věčnost...jinak myslim že mi hodně pomohl přípravek Femigard...

janca.k
4. bře 2011

po asi třech letech, nakonec pomohl CAR a hromady a hromady hormonů 😒 ale už to zde někdo psal, rozhodně se na otěhotnění neupínat, je to pak ještě horší. Z vitamínů jsem brala listovku, manžel selen+zinek a omegu 3, ale nám z toho nepomohlo nic.Takže hlavně klid, nemáte kam spěchat a nechat tomu volný průběh....z osobní zkušenosti bych ale asi doporučila po cca půl roce snažení navštívit gynekologa, doporučovalo se po roce, ale kdybych šla dřív, tak bych byla i dřiv těhotná .
Držím pěstičky, ať se // objeví hooooodně brzo 🙂 🙂 😵 😵

nerreidda
4. bře 2011

ahoj...nám se to podařilo po 6 měsících nepravidelného snažení, brala jsem ze začátku baby plan a pak asi po 5 měs Femigard.

p.klara
4. bře 2011

ahojky, u nás to bylo pátý měsíc... a brala jsem calibrum babyplan...

pavcza
5. bře 2011

ahoj, prvně třetí měsíc po vysazení HA (po 10 letech), avšak v 9. tt skončilo těhotenství neúspěchem a podruhé 4. měsíc od revize (dodrželi jsme šestinedělí). Prvně jsem brala Calibrum babyplan, podruhé kyselinu listovou a vitamín E. Držim palečky, jinak jsem na to myslela celou dobu a i tak se povedlo a v měsíci, kdy mi vyšel test, tak jsem to předtím obrečela, že tu je jasná ms a teď mi mimčo brečí v postýlce 😉

dlabinecka
5. bře 2011

Vitamíny asi žádné vysloveně nepomůžou. Já první dítko po roce a jen díky doktorům, brala jsem jen listovku. Ted druhé náhodně, neplánovaně a bez snažení a během kojení první dcery-nebrala jsem tedy nic .

barevka
5. bře 2011

Ahoj, tak u nás po sedmi měsících, ale nijak jsme to nehrotili... Až poslední měsíc jsme si řekli, že to prostě zkusíme co 2-3 dny a bylo 😀 Brala jsem listovku a vitamín E. Tak hodně štěstí! 😉

medena
5. bře 2011

Ahoj, my jsme otěhotněli strašně rychle, ale gynekoložka mi říkala, že to může trvat i rok, jelikož jsem asi deset let brala prášky. My jsme měli štěstí, jeden měsíc jsem vysadila prášky, pak po první normální mensruaci jsem otěhotněla (asi za dva měsíce). Ale zkoušela jsem měřit bazální teplotu a možná to pomohlo. Jinak jsem brala kyselinu listovou.

inkana
5. bře 2011

Ahoj, zadařilo se třetí cyklus, ale na moji první ovulaci. Měla jsem trochu problém po vysazení HA. Pila jsem kontryhelový čaj, jedla kyselinu listovou, občas brala Calibrum baby plan a hlavně vypoužívala víc jak 50ks ovu testů....první pozitivní byl i ten, kdy jsme prcka udělali 😵
Přeju hodně štěstí ve snažení

elvira
5. bře 2011

Po třech letech jsem konečně otěhotněla a zamlklý potrat - revize, rok na to /celkem po 4 letech/ znovu a výsledek nám běhá po bytě.
Užívala jsem listovku - zezačátku, ale pak jsem se na všechno vykašlala.
A po dvou měsících snahy bych opravdu vůbec nic neřešila - zbytečně se stresuješ a je docela možné, že už příští měsíc zjistíš, že je miminko na cestě. 🙂

smardik
5. bře 2011

u prvního jsem otěhotněla první měsíc po vysazení HA, brala jsem kyselinu listovou, u druhého byl jen jeden nechráněný pokus a už má 13měsíců, kyselinu listovou jsem brala taky

zofinecka
5. bře 2011

tak u nás první těhu po dvou letech a to jen díky dotorovi a druhé těhu hned první snažení po MS po vysazení prášků 😉

antana123
5. bře 2011

Ahoj první těhu po 9měsících alo skončilo to potratem v 8tt
druhé těhu po 6měsících za pomocí hormonální léčby+vitamíny

simonceli
5. bře 2011

Ahoj, otěhotněla jsem po 6. měsících po vysazení HA (brala jsem jí 6 let). Žádné vitamíny a nic, jen zdravý životní styl a hodně aktivit.

kali.kal
5. bře 2011

Ahoj,
já jsem otěhotněla po devíti měsících. Brala jsem kyselinu listovou a pila jsem kontryhelový čaj.

moncicak.as
5. bře 2011

Hned po vysazení HA, kterou jsem brala asi 6 let...nebrala jsem ani kyselinu, tu jsem začla brát až když jsem byla těhotná...šlo to nějak samo 🙂

petruskaaa
5. bře 2011

Poprvé hned první cyklus snažení.Teď podruhé se snažíme půl roku a nic.Brala jsem Calibrum Baby Plan cca 4 měsíce před ,teď beru zatím jen listovku,ale zítra jdu pro Calibrum 😀

madlina
5. bře 2011

První těhu po4 letech díky IVf a druhé těhu 2 roky a opět IVF.

mousa
5. bře 2011

1. po sedmi měsících
2. hned

vysocanka
5. bře 2011

Po vice nez trech letech za pomoci centra asistovane reprodukce na druhy pokud IVF ... 😖

kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gucci
10. bře 2011

1. po 2,5 letech za pomoci IVF
2. hned 🙂

mamkamarketa
10. bře 2011

jednou (doslova jednou) sme zkusili prerusovany styk a mam z toho krasneho syna 😅
vitaminy jsem nebrala.

zandanem
10. bře 2011

po asi 4 letech... už jsme byly i registrovaní v caru a nakonec jsem otěhotněla přirozeně 🙂, a to dle výsledků spermio jsme byly téměř neplodní, no jo i lékaři se asi můžou mílit....chce to pohodu, klid a přirozenost .-)

barborka333
10. bře 2011

První těhu se nám povedlo po třech měsících a druhé po devíti 🙂 ....Držíme pěstičky,ať je to co nejdřív 😉 !!! Jo a s prvním jsem brala MAMAVIT a malej (velkej!) měl 4250 g! A u druhýho chlapáka jsem nebrala nic a vážil 3700 g......s doktorem jsme se shodli na tom,že po tady těch umělejch vitamínech vyrostou obříci 😉 ! Myslím si,že samotná kyselina listová a dostatek ovoce a zeleniny bude stačit 🙂 !

mufinka1
10. bře 2011

1 tehu hned po vyzazeni HA ( brala jsem 10 let)
2 he tehu druhy mesic po vysazeni HA..

steffi77
10. bře 2011

První těhu po 3 letech po 2. IVF
Druhé těhu 2 cyklus, ale pak potrat v 6tt

vicky007
10. bře 2011

po 5 měsících po vysazení HA, ale ještě 2 měsíce z toho jsme snažení vynechali, protože jsme brali ATB 🙂

oskarek001
10. bře 2011

Znamena neco ze mam nafouknuty pobrisek.mam uz to tak cely mesic.test sem si jeste nedelala prosim porad te diky

jakoubka
10. bře 2011

1 měsíc po vysazení HA 🙂