Za jak dlouho jste otěhotněly?

apolo83
3. bře 2011

ahojky dva mesice se s pritelem snazime o miminko a zatim nic 😒 , vim ze to neni moc dlouha doba ale muzete mi rict po jake dobe jste otehotneli vy?A jestli mi muzete poradit nejake vitaminy co napomuzou? 😉

ronyx
1. led 2012

Okamžitě,když jsme se začli snažit.Snad hned napoprvé 🙂

verunka8
1. led 2012

na první pokus 🙂

anty
2. led 2012

po deseti letech pomocí Caru, ale stálo to za to. Máme zdravé mimi a to je hlavní

s9480
4. led 2012

8 let snažení , 3x IVF - jsem bezdětná

janapavlik
5. led 2012

cca po roce snažení 😉

deyana
5. led 2012

první snažení po 4 měsících (dítě), druhé snažení po 2 měsících (potrat), pak znovu po 3 měsících (potrat), pak zase po 2 měsících (potrat), pak hned další měsíc a zatím jsem stále těhotná

paja83
5. led 2012

U nás s to povedlo první měsíc snažení.

romca13
5. led 2012

hned druhý cyklus po vysazení HAK, HAK jsem brala 12 let, vitamíny žádné-až jsem zjistila, že jsem těhu ,tak jsem začla brát kyselinu listovou

kludsisek
5. led 2012

u prvního mimi po 4 měsících snažení, druhé ihned po vysazení antikoncepce 😀 a nejlepší vitamín je na těhotenství vůbec nemyslet!!!!! 😎

winterska
7. led 2012

5 let snazeni - nic. 2x IVF - nic. Pak nám zjistili problém imunity. Po druhem IUI s prednisonem // (potrat z důvodu vázne poruchy plodu) . Teď stimulujeme 3. IVF.. Držte palce

marcelkap
7. led 2012

1. - 1,5 roku - Linda
2. - 2.cyklus od vysazení HA - potrat
3. - 1.cyklus po šestinedělí po potratu - současné těhotenství
Pokaždé kyselina listová

bubicko
5. bře 2017

@dasty79 zdravim a jaká doktorka to je a kde diky

vladienka
5. bře 2017

1. cyklus biochemicke, 2.cyklus som otehotnela a snad to uspesne doklepeme 🙂

alinkaa01
6. bře 2017

Ahojda zdravím všechny, my s přítelem se snažíme 4 měsíce :( už jsem z toho hotová ono se řekne na to nemyslet :pocitac: zapisuji si dny ms i tuleni, zítra má přijít ms a já se modlím aby nedošla týden před ms jsem prozvracela :oops: a prsa bolí ale min než obvykle, 8-9dpo jsem zkoušela TT a / koupila jsem si kontryhelovy čaj a ode dne kdy přijde mrcha začnu, ale moc bych si přála aby nedošla :( jsem tak zklamaná že si nemyslím že by to vyšlo. A držím všem palečky :srdce:

kecafon
10. srp 2017

Mě se osvědčili vitamíny Ogestan,takže jsem je pak jedla od doby snažení,přes devět měsíců těhotenství a i po dobu kojení.V žaludku není cítit,užívala jsem ráno u snídaně,to mi vyhovovalo nejvíce.Velká spokojenost,doporučuji.

andreasustrova
10. srp 2017

@apolo83 Otěhotněla jsem hned. I v prvním těhu i ve druhém.

fazole1989
10. srp 2017

Ja diky inseminaci na druhy pokus, ale jsem teprve 5tt+1 ❤

janakolikova
10. dub 2022

S prvním synem do druhého měsíce, u druhého dítka to trvalo celých 9 měsíců ☹ Už jsem skoro nedoufala...